Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit akarnak tőlem az idegen...

Mit akarnak tőlem az idegen lények? Azt hiszem rajtam rendszeresen vizsgálatot folytatnak.

Figyelt kérdés

Sziasztok Győző vagyok Kazincbarcikáról. Egy oldalon találtam egy filmet amiben azt mondták van itt egy illető aki ufológiával foglalkozik és ért az idegen lényekhez, ha jól tudom 404-nek hívják és ő szívesen segít az ilyen embereken. Ezért regisztráltam ide mert az utóbbi napokban érdekes jelenségek történnek velem. Remélem jó helyen járok.


Légyszíves, ne nevessetek ki mert ezt nem kitaláltam! Kb. 2 hete kezdődött az egész. 4-5 naponta reggel úgy kelek fel hogy iszonyatosan fáj a fejem és vérzik az orrom. Amikor fújom ki az orrom, vér jön ki belőle és nem az aminek kéne. Ilyenkor mindig megijedek hogy valami betegségem van biztos. De nincs betegségem, voltam orvosnál és nem találtak semmit. Van még valami a fejfájás és az orrvérzés mellet is de azt nem akarom elmondani mert nagyon szégyellem. Eddig kételkedem abban hogy ide jönnének az idegen lények és kutatásokat folytatnának rajtunk embereken és állatokon. Kinevettem én is az ilyen embereket akiknek ilyen hasonló beszámolóik voltak. De ha nem betegség akkor mondjátok el mi okozza ezeket a tüneteket, mert az orvosok szerint egészséges vagyok.


2012. jan. 16. 14:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
71%
Na elég volt 404 nem iszik vért mert vegetáriánus és ebből következik hogy darthveder se az ő fia.
2012. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
Miért nem válaszolsz a privát levelemre? "Van még valami a fejfájás és az orrvérzés mellet is de azt nem akarom elmondani mert nagyon szégyellem." Mit szégyelsz?
2012. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:
Hova írtál nekem privátot?
2012. jan. 16. 18:04
 34/63 anonim ***** válasza:
Bal oldalt fent az "üzeneteid" azt olvasd el :)
2012. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
A neved alatt van hogy "üzeneteid"
2012. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 404 ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Az orr vérzés és a fejfájás mellett meséld el még mi történt veled amiről szégyellsz beszélni. Ne privátba mond mert mert ha valaki mással is esetleg megtörtént ugyan ez, akkor el itt tudja olvasni, utána tud járni a dolognak szóval tanulhat belőle. Gondolj másokra is akik ugyan abban a cipőben járnak mint te.

Én nagyon ajánlom a sebtapasz ellenőrző módszert. Tégy mind két szemedre elalvás előtt egy-egy sebtapaszt, és ha ébredéskor nincsenek rajtad, illetve nyomuk veszett, akkor nagyon valószínű hogy valóban alkalmanként eljönnek érted. Ha izzadós típus vagy, vagy valami oknál fogva verejtékezel alvás közben, akkor erősebb ipari használatú tapaszt tégy a szemeidre. A szemeid minden alkalommal megnézik, azt nézik meg legelőször. Ehhez viszont le kell szedniük a szemeidről a tapaszt. A sebtapaszt nem teszik vissza a szemedre, mert szerencsére ilyen mellékes dolgokkal nem foglalkoznak, számukra a tapasz szemét és értelmetlen dolog. Próbáld ki, és nyugodtan mond el bátran amit szégyellsz, itt úgy sem ismer senki hisz anonim vagy.

2012. jan. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
15%

Te 404 te már kipróbáltad a tapaszos módszert?

Miért nem válaszolsz erre?: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2555..

2012. jan. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 404 ***** válasza:
100%
02:40 Nekem nem kell kipróbálnom mert tőlem félnek a jel miatt a hátamon, ezért engem nem visznek el.
2012. jan. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
0%
404 mikor mutatod meg a jelet a hátadon?
2012. jan. 17. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 404 ***** válasza:
100%
Nem szabad megmutatni ország világnak ezt a jelet, mert nem megfelelően használja bajt okozhat nem csak magára hanem az egész emberi civilizációra nézve. Értsétek már meg hogy nagyon veszélyes! Ez nem játék amit filctollal felrajzolunk magunknak hogy védve legyünk. Ez az egész galaxisunkban ismert veszélyes jel aminek nem szabad kikerülnie a világba annak eredetének és használatának tudása nélkül. Ismerem az embereket azt sem tudják mit jelent de magukra tetoválják, a gyerekek meg játékból magukra rajzolják filctollal. Nem szabad illetékteleneknek megmutatni.
2012. jan. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!