Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit akarnak tőlem az idegen...

Mit akarnak tőlem az idegen lények? Azt hiszem rajtam rendszeresen vizsgálatot folytatnak.

Figyelt kérdés

Sziasztok Győző vagyok Kazincbarcikáról. Egy oldalon találtam egy filmet amiben azt mondták van itt egy illető aki ufológiával foglalkozik és ért az idegen lényekhez, ha jól tudom 404-nek hívják és ő szívesen segít az ilyen embereken. Ezért regisztráltam ide mert az utóbbi napokban érdekes jelenségek történnek velem. Remélem jó helyen járok.


Légyszíves, ne nevessetek ki mert ezt nem kitaláltam! Kb. 2 hete kezdődött az egész. 4-5 naponta reggel úgy kelek fel hogy iszonyatosan fáj a fejem és vérzik az orrom. Amikor fújom ki az orrom, vér jön ki belőle és nem az aminek kéne. Ilyenkor mindig megijedek hogy valami betegségem van biztos. De nincs betegségem, voltam orvosnál és nem találtak semmit. Van még valami a fejfájás és az orrvérzés mellet is de azt nem akarom elmondani mert nagyon szégyellem. Eddig kételkedem abban hogy ide jönnének az idegen lények és kutatásokat folytatnának rajtunk embereken és állatokon. Kinevettem én is az ilyen embereket akiknek ilyen hasonló beszámolóik voltak. De ha nem betegség akkor mondjátok el mi okozza ezeket a tüneteket, mert az orvosok szerint egészséges vagyok.


2012. jan. 16. 14:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim válasza:
vagy csak kicsit magasabb a vér nyomásod vagy vitamin hiány nekem az agyon füszerezéstöl amugy ha el visznek ök nem hagynak ilyen nyomot engem élyel szoktak vinni és nem tudok védekezni csak nyitva a szemem és érzem a hyper sebbeséget na meg van valami fekete vörös füst vagy plazma körülöted kb enyi amire emlékszem
2012. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
0%
09:55.Hát ez az.De itt mindenki isteníti,a dolgok mögé meg nem néznek.Milyen jókat derülhet ez a kedves MAGYAR ember/mert nem amerikából jött/mikor olvassa,hogy hányan nyalják be a vetítéseit.
2012. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
70%

"bár nekem az lenne a logikus hogy azért van olyan nagy szemük mert sötét a bolygójuk és a nagy szem több fényt tud begyűjteni." Akkor az elefánt szeme jó sok fényt begyűjthet! :D

"Gondolom azért jönnek ide általában este mert a Föld túl világos nekik." 404 azt mondta az ő idegen barátai még a mi galaxisunkba sem jönnek nem hogy még a Földre. Csakis 404-ért jöttek. Akik rendszeresen idejönnek azok más fajok. Szal előtte nézz utána a dolgoknak mielőtt írsz!

2012. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Na kérdező a tapasz a szemeden volt reggel?
2012. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
0%

13:55

Nem értem miért jössz most az elefántok szemével. "Akkor az elefánt szeme jó sok fényt begyűjthet!" Az elefántnak kisebb szeme van mint egy lónak és igen rossz a látása, tájékozódásnál inkább a szaglását használja ami viszont kiváló. Én azért is gondoltam azt amit írtam mert én a távcsövek és fényképezőgépek elvén gondolkodtam. Ugye, minél nagyobb egy objektív átmérője annál több fényt gyűjt be és annál élesebb a kép.

"Az emberi szem – a fényképezőgépek optikai rendszerének analógiája szerint – egyszerű, két részből álló gyűjtőlencse típusú objektívvel rendelkezik." forrás: Wikipédia. Szóval inkább te nézz utána dolgoknak mielőtt írsz. ;)

Valójában lehet azért nem jönnek ide soha mert túl világos nekik :D

2012. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
mi lenne ha a kérdéssel foglalkoznátok és nem egymással meg 404-el?
2012. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy most írok de ma dolgoztam egész nap. Reggel a szememen volt a tapasz mindkét szememen rajta volt a tapasz.
2012. jan. 18. 20:38
 58/63 anonim ***** válasza:
0%
Na hála a jó Istennek.Akkor csak agyvérzésed lesz és nem az idegenek látogatnak téged.Remélem,megnyugodtál?!
2012. jan. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Nem! Ez csak azt jelenti hogy aznap nem jöttek érte ugyanis nem minden nap jönnek. a tapaszos módszert minden nap csinálni kell 2 héten át ugye 404?
2012. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
0%
De ne ám Tesco gazdaságos ragtapasszal,hanem a legdrágábbal,mert az a jó.Legalább lesz mire költened a fizetésed :D!
2012. jan. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!