Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit akarnak tőlem az idegen...

Mit akarnak tőlem az idegen lények? Azt hiszem rajtam rendszeresen vizsgálatot folytatnak.

Figyelt kérdés

Sziasztok Győző vagyok Kazincbarcikáról. Egy oldalon találtam egy filmet amiben azt mondták van itt egy illető aki ufológiával foglalkozik és ért az idegen lényekhez, ha jól tudom 404-nek hívják és ő szívesen segít az ilyen embereken. Ezért regisztráltam ide mert az utóbbi napokban érdekes jelenségek történnek velem. Remélem jó helyen járok.


Légyszíves, ne nevessetek ki mert ezt nem kitaláltam! Kb. 2 hete kezdődött az egész. 4-5 naponta reggel úgy kelek fel hogy iszonyatosan fáj a fejem és vérzik az orrom. Amikor fújom ki az orrom, vér jön ki belőle és nem az aminek kéne. Ilyenkor mindig megijedek hogy valami betegségem van biztos. De nincs betegségem, voltam orvosnál és nem találtak semmit. Van még valami a fejfájás és az orrvérzés mellet is de azt nem akarom elmondani mert nagyon szégyellem. Eddig kételkedem abban hogy ide jönnének az idegen lények és kutatásokat folytatnának rajtunk embereken és állatokon. Kinevettem én is az ilyen embereket akiknek ilyen hasonló beszámolóik voltak. De ha nem betegség akkor mondjátok el mi okozza ezeket a tüneteket, mert az orvosok szerint egészséges vagyok.


2012. jan. 16. 14:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
0%
És 404,akkot hogy mész éjszakai fürdőzésre a Balatonnál nyáron,ha senki nem láthatja :D? És szexelni sem szexelsz soha,nehogy a nő meglássa? És orvoshoz sem mész,ha tüdőgyulladásod van vagy hörghurutod,mert a röntgenes doki meg a háziorvos meglátja,és magára filctollal :D??? Elég sivár életed lehet ezekszerint! Amúgy nem ezen az oldalon,hanem egy másik ufo-s fórumon írta egyszer valaki,hogy van egy jel,amit ha jó nagyban lerajzolsz valami papírra,és felmész vele valami magas helyre,és nem tudom már melyik csillagkép felé mutatod,akkor így le tudod hívni a földönkívülieket.Ez igaz?
2012. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem mondjuk az kicsit szürreális,hogy bár 404 /hibakódunk :)/orvosnak mondja magát,de egy ilyen tünetegüttessel rögtön arra asszociál,hogy a Győzőt/aki reméljük nem a Gáspár :D/ az "ufók" molesztálják éjszakánként! Az nem lehet,hogy egy kis vírusfertőzés?Esetleg migrén,vagy frontváltozás? És én nem is vagyok orvos,mégis ezek jutottak előbb eszembe,nem az eltérítés.De tudom,most jön a lehurrogás,hogy a kérdező volt orvosnál,és egészséges. Nem akarok senkit riogatni,de valóban,a Stroke-nak is hasonló tünetei vannak,és az agytumor is okoz ilyen tüneteket,de hangsúlyozom,nem vagyok orvos,csak reálisan gondolkodom,és nem kiáltok rögtön ufót! Egyszer leírtam 404 e-mail címére egy hosszú levélben,ami édesapámmal történt,de válaszra sem méltatott.Tehát nem vagyok szkeptikus,sőt szinte megszállottan kutatom a megoldás édesapám esetére,és az őt körülvevő sok megmagyarázhatatlan dolgora...Csak röviden a sztori,az ufó-hívűknek és a kérdezőnek,hogy ilyen van: kb. 20 évvel ezelőtt édesapám több éjjel rosszul aludt.Egyik éjjel rosszul lett,kórházba vitték és megállapították,hogy szívinfarktusa volt.A röntgenfelvételen jól látszott,hogy a szívizom egy része elhalt.Hazajött,táppénz,stb.Aztán eltelt egy hónap,és onnantól megváltozott édesapám élete-találkozott az ismeretlennel! Feküdt az ágyban az alvás és az ébrenlét közti homályos állapotban és mire álombaszenderült volna,arra riadt fel levegőt kapkodva,hogy valaki "ül a mellkasán".A fejét megmozdítani nem tudta,édesanyámnak nem tudott szólni,teljesen meg volt bénulva.A következő kép,amire emlékszik,hogy ez a "csuklyás valaki" a hosszú hegyes,vékon ujjával egy határozott mozdulattal rábök édesapám mellkasára,ami akkora fájdalommal járt,hogy egy mély üvöltés szakadt ki belőle.A következő kép,hogy édesapám ül az ágyszélén,rosszul van,fullad.újra kórház,újabb kivizsgálások,és a röntgen nem mutat szívizomelhalást.az orvosok azt mondták,nem értik hogy lehet ez,hogy egy hónapja még majdnem meghalt,és látható jelei voltak az infarktusnak,most meg semmi nyom,ennyi idő alatt akármilyen erős és fiatal is a szervezet,képtelenség,hogy regenerálódjon.Azóta édesapámnak egészséges a szíve,azonban pánikbeteg lett,és az eset előtt nem foglalkoztatta az ufo-téma,tehát nem a könyvekben olvasottak hatása alatt álmondta a dolgot! Ez pedig az én történetem.Ha valakinek van erre értelmes magyarázata,szívesen fogadom!
2012. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
Annyi hogy kakis volt a lepedőm amikor felkeltem. Ma kipróbálom amit írtál azt a sebtapaszost és köszi 404 hogy megtiszteltél a válaszoddal!
2012. jan. 17. 11:23
 44/63 anonim ***** válasza:
100%

08:17 Igazad van! Megláthatják neki feltéve ha 404 jár a strandra mert a fényre érzékeny szeme miatt kizártnak tartom hogy ott napozgat.

2. Ha nőzik akkor lehet trikóba is kefélni és aludni is. Vagy kötelező csupaszon?

3. Azt se értem honnan a fenéből gondoltad hogy ha egy orvos meglátná 404 hátán a jelet akkor elővenné a filctollat hogy ő is magára rajzolja?? A doki azt se tudná mit jelent a jel mert 404 biztos nem kötné az orrára és a doki magától nem jönne rá. Így már elég minimális az esélye annak hogy 1 doki elővegye a filctollat nm gondolod? :DD

2012. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
Kérdező ha kipróbáltad a tapaszos dolgot utána írd már meg mi volt az eredmény ok? Kíváncsiak vagyunk :P
2012. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
0%
Látod szóltam apámnak és írt is.
2012. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
404 nem mondta de tudod hogy csukott szemre kell tenned a tapaszt? és nem nyitottra?
2012. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
Hát nem is nyitott szemre kell ez már fáj :DD
2012. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 404 ***** válasza:
100%
Csukott szemre kell helyezni a tapaszt ez természetes, nem a belső szemgolyóra hanem a szemhéjra.
2012. jan. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ezzel a szempirossággal kapcsolatban nekem az a furcsa, hogy 404-nek fényérzékeny lett a szeme. Úgy értem, 404 szerint az idegenek bolygója sokkal világosabb, bár nekem az lenne a logikus hogy azért van olyan nagy szemük mert sötét a bolygójuk és a nagy szem több fényt tud begyűjteni. Gondolom azért jönnek ide általában este mert a Föld túl világos nekik. Szóval szerintem pont fordítva van, a mi Földünk világos az ők bolygójuk sötét. Persze lehet, hogy nem így van, ez csak az én gondolatom.
2012. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!