Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnátok, ha elrabolnának...

Mit szólnátok, ha elrabolnának a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha egy nap arra ébrednél, hogy egy ufóban vagy, például a Kis Szürkék hajóján és felhasználják a génjeidet, hogy a sajátjukat feljavítsák?

Örülnél? Szomorú lennél? Milyen érzelmi reakciót váltana ki belőletek?

Azok akiket valóban elraboltak mit éltek át?


2014. jan. 6. 20:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/150 anonim ***** válasza:
22%

A magadfajták miatt nem fogom megadni, mert megígértem, hogy a tapasztalataink egymást közt maradnak, és nem fogom megnevezni őket a pontos nevükön a nyilvánosság előtt, mert a magadfajta genetikai hulladékok "trollkodni" fognak.


Annak viszont örülök, hogy az ilyenekre egyik faj sem figyel fel. Hova fajulna a világ... :)

2014. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/150 Szecsői Tibor ***** válasza:
100%

#35 Hát pedig egy vita alapvető eleme, hogy megmagyarázod, vagy legalább megpróbálod megmagyarázni az állításaidat :). Enélkül igazából joggal mondhatja bárki, hogy "messziről jött ember azt mond, amit akar", megint csak.

Az, hogy nem ismerjük egymást, természetes velejárója az anomím forumoknak, és nyilván a kapott információk alapján alkotunk valami képet a vitapartnerről, vagy épp anyázásunk célpontjáról, nem kívánt törlendő. Ez a kép persze, hogy nem lesz közel sem teljes, ezért kellene elkerülni egymás burkolt vagy kevésb burkolt lehülyézését. Ezt általánosságban mondom, magamra vonatkozóan is, de rád különösen érvényes most, azt gondolom...


#38 Kisfaludy nevének említésére azért kicsit megremegett a térdem... Biztos okos ember, nem áll szándékomban így ismeretlenül lehülyézni, de van néhány olyan meredek állítása (grav. távcső pl, az egyik kedvenc vesszőparipám), amitől szolidan sírva szoktam fakadni, ha eszembejut. És igen, van némi alapom arra, hogy lássam, miért működésképtelen a dolog.

2014. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/150 anonim ***** válasza:
68%

"Van fogalmad arról, kikkel beszélek, mennyit kutatok, mikre alapozok, mit miért teszek? Nem? Akkor miről beszélsz? Ha nem történtek volna dolgok, amik motiváltak arra, hogy kutassak, nem is tettem volna. Más szinten vagy, nagyon más szinten. "

Nincs, ettől függetlenül az összeesküvés elméletről fellelhető anyagokra alapozod tudásodat eddigi írásaid szerint. Az nem kutatás, hogy a neten elolvasol 30-50 oldalt és leszűrsz belőle valamit. Ettől függetlenül a kép továbbra is virágot ábrázol, nézd akkor szürkének.


Neked van fogalmad róla én mennyit kutatok?


"Érdekes, akkor nekem miért volt hatásos a vonzás törvénye, és miért tettem fel kérésre a blogba is? Megint vakon vádolsz, gratulálok! "

Ebbe nincs vád, csak puszta logika. Ha működne nem lenne szegénység, nem lenne korrupció, nem lennének szomorú emberek és így tovább. De igen, ő nekik nyilván azért nem működik, mert "nem hittek benne".


"Mit gondolsz, hogy mindent az államok irányítanak? Igen, te ennyit látsz. És ez minden? Az emberi szem nem láthat mindent, főleg akkor, ha remekül meg is vezetik. Itt mindenki bábu, az elnökök épp úgy mint te magad is."

Igen, egy magyar X éves ember felgöngyölítette a gonosz háttérhatalom minden titkát.

Hiszem, hogy van egy háttérhatalom, ami irányít mindenkit és átsző mindent. De ehez nem kellenek földönkívüliek.

Mi értelme lenne amúgy is? Ha ennyire kiakarnának fosztani, akkor leigáznának és kész, nem pedig beülnek a parlamenti székbe észt osztani.


" Nem vagyok az a tanító típus, akinek türelme van az ilyenhez. "

Ebből is csak az látszik, hogy lenézel mindenkit. Még tanító....istenem.


"Kisfaludy György"

Na ő aztán marha hiteles személy az gravitációs vagy milyen távcsövével, amivel átlát a falon. Amit persze azóta SE mutatott be. Egy igazi kókler. Mondom ezt úgy, hogy hívő vagyok.

Lehet hogy kutatásaid során beszéltél vele, de biztosan beetetett a kamu dumájával, mint sok más embert is.


"A magadfajták miatt nem fogom megadni, mert megígértem, hogy a tapasztalataink egymást közt maradnak, és nem fogom megnevezni őket a pontos nevükön a nyilvánosság előtt, mert a magadfajta genetikai hulladékok "trollkodni" fognak. "


Igen, de azért minden UFO kérdésnél hirdeted a blogod, amiben leírod tapasztalataid. Kis ellentmondást érzek.

2014. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/150 anonim ***** válasza:
70%

"Hát pedig egy vita alapvető eleme, hogy megmagyarázod, vagy legalább megpróbálod megmagyarázni az állításaidat :). Enélkül igazából joggal mondhatja bárki, hogy "messziről jött ember azt mond, amit akar", megint csak.

Az, hogy nem ismerjük egymást, természetes velejárója az anomím forumoknak, és nyilván a kapott információk alapján alkotunk valami képet a vitapartnerről, vagy épp anyázásunk célpontjáról, nem kívánt törlendő. Ez a kép persze, hogy nem lesz közel sem teljes, ezért kellene elkerülni egymás burkolt vagy kevésb burkolt lehülyézését. Ezt általánosságban mondom, magamra vonatkozóan is, de rád különösen érvényes most, azt gondolom..."


Vannak dolgok, amik igen sokat megmagyaráznának, de nyíltan nem beszélek ezekről, és igazán komolyan, kifejtve a dolgokat csak privátban, vagy a blogomon szoktam írni. Itt valahogy elmegy a kedvem az egésztől, már csak azért is, mert nem érzem úgy, hogy jogom lenne másnak bizonyítani, ha már sok segítség mellett magamnak megalapozottan sikerült.


"Kisfaludy nevének említésére azért kicsit megremegett a térdem... Biztos okos ember, nem áll szándékomban így ismeretlenül lehülyézni, de van néhány olyan meredek állítása (grav. távcső pl, az egyik kedvenc vesszőparipám), amitől szolidan sírva szoktam fakadni, ha eszembejut. És igen, van némi alapom arra, hogy lássam, miért működésképtelen a dolog."


Remélhetőleg tapasztalat alapján állította fel ezeket, én csak az Izsáky eset miatt figyeltem fel rá igazán, de csak később kaptam leveleket azért, hogy keressem fel. És úgy érzem, megérte, bár még mindig lenne mit megbeszélnem vele. Szeretném megérteni, mi folyik körülöttem, de ez nem könnyű, főleg nem egy tinédzser lány személyében, akinek rengeteg más dolga is lenne. Elég fárasztó, de nem tudom abbahagyni. Túl sok dolog történt már ahhoz, hogy csak úgy fejet hajtsak előtte.

2014. jan. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/150 anonim ***** válasza:
61%
Darv látom, hogy nem érkezik válasz mindegy. rákerestem a 404 felhasználóra és rájöttem, hogy Őt akarod majmolni felajánlottam azt, hogy filmre veszem az elrablásodat. De ehelyett offolsz és felháborodsz személyemet sértegeted. le merném fogadni, hogy te vagy a #29-es válaszadó is. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__5215486..
2014. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/150 anonim ***** válasza:
61%

"Annak viszont örülök, hogy az ilyenekre egyik faj sem figyel fel. Hova fajulna a világ... :)

" xDD

Én meg annak örülök,hogy te nem figyelsz fel egytlen hozzád intézett kérdésre sem...

Egyébként annak a szónak,hogy "személyességi" semmi érteleme .. nem inkább személyiségi te szakértő?? Egyébként Kisfaludy említésekor én is jót mosolyogtam, nem akarok bunkó lenni, de szerintem már nincs ki mind a 4 kereke az öregnek ...

2014. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/150 anonim ***** válasza:
28%

404? Az ő állításai eleinte még helytállóak voltak, de aztán kegyetlenül elbetegesedett az egész. Valami megpattant nála, nem tudom. De valahogy nem is érdekel. Sok közöm nincs hozzá.


A névtelen "oltogatóhoz" pedig annyit, hogy nem érdekel, ki és mit akar, mivel nem süllyedek olyan szintre, hogy bárkit így próbáljak sértegetni. Időpocséklás, és megvetem, akár engem támogat, akár ellenem van. Például ez a Caps lock problémás barátunk.

2014. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/150 anonim ***** válasza:
50%

"Szeretném megérteni, mi folyik körülöttem, de ez nem könnyű, főleg nem egy tinédzser lány személyében"

Mindent értek.

2014. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/150 anonim ***** válasza:
50%

"404? Az ő állításai eleinte még helytállóak voltak, de aztán kegyetlenül elbetegesedett az egész."

Bezzeg a tiéd teljesen hiteles ... az nem betegesedett el ...

2014. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/150 anonim ***** válasza:
21%

"Kisfaludy említésekor én is jót mosolyogtam, nem akarok bunkó lenni, de szerintem már nincs ki mind a 4 kereke az öregnek"

Figyelj, engem nem érdekelnek a többi állításai. Amit tud, azt ki szeretném szedni belőle. A többi lényegtelen most. Ilyen korba az is csoda, hogy tud gépelni, és én ezt értékelem, ahogy azt is, hogy próbál segíteni. A többi dologhoz amivel foglalkozik, halvány fogalmam sincs, nem tagadom, ezért hát miért folyjak bele? :)

2014. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!