Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnátok, ha elrabolnának...

Mit szólnátok, ha elrabolnának a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha egy nap arra ébrednél, hogy egy ufóban vagy, például a Kis Szürkék hajóján és felhasználják a génjeidet, hogy a sajátjukat feljavítsák?

Örülnél? Szomorú lennél? Milyen érzelmi reakciót váltana ki belőletek?

Azok akiket valóban elraboltak mit éltek át?


2014. jan. 6. 20:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/150 anonim ***** válasza:
73%

"Gondolkodj egy kicsit. Legalább most. Talán rájössz, bár nem valószínű. "

Megint a személyeskedés. A médiának semmi köze ahoz, amit te itt leírsz és a kérdéshez, hogy hihető-e vagy sem. Teljesen eltértél a tárgytól és védekezésként a médiát hozod fel. TV-t sem nézek egyébként.


"Mindennek van jelentése. Mit gondolsz, neked sikerült megértened? Azt hiszem, a válasz megint nem. "

Igen, egy földönkívüliekről és kapcsolatokról szóló blogban nagyon beleillik az egyiptomi lótuszvirág.

Ez is azt bizonyítja, hogy mindent elhiszel, amit a neten olvasol. A különböző oldalakon ez E.T. ittjártának a hiteles ábrázolásaként van feltüntetve. Biztos ezt el is hitted.


"Az, hogy a világon miért nincs béke, egy sokkal komolyabb dologra utal, és az magyarázza mindezt. "

Megint mellébeszélsz. A vonzás törvényéről beszéltem és nem a békéről. Természetesen példákat felhozva. Ebből is látszik, hogy nem működik és csak kitaláció.


"A másik egy olyan háttérhatalom, ami nagyon valószínű, hogy földönkívüli jellegű."

Igen, kenjük a gonosz, hataloméhes, multimilliárdosok tetteit az ufókra, pedig csak emberi kapzsiság van mögötte, semmi más:D


A tv meg nem azért van hogy butítsa az embert, pusztán az ember buta és ezért nézi.. szal nem fordítva.

2014. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/150 anonim ***** válasza:
59%
Tudod mi a szomorú? Az,hogy a bolondok azt hiszik magukról,hogy normálisak ... Én elhiszem,hogy te nagy szakértő vagy (mert jól láthatóan elég sok információval rendelkezel az állítolagos földönkívüliekről) de könyörgöm, ne hülyíts ezzel a sok marhasággal mindenkit,mert a végén még maguk is elhiszik.Lassan eléred azt a szenzációs szintet mint a valaha itt tevékenykedő 404 nevű élőlény ...
2014. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/150 Szecsői Tibor ***** válasza:
71%

#27 Annyival másabbak a te hozzászólásaid, hogy választékosabb fogalmazással, ám annál fellengzősebb módon küldesz el mindenkit a vérbe anélkül, hogy egyértelmű válaszokat adnál a kényesebb kérdésekre-megjegyzésekre. De azt elismerem, ügyesen reklámozod a blogod, én is rányomtam (egész jó a dizájn, btw).


#29 Azt még nem sikerült eldöntenem, hogy Darv másik accountja vagy-e, vagy csak simán be akarsz nála vágódni (khm), de nem különbb a stílusod, mint az általad kiemelteké.

2014. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/150 anonim ***** válasza:
61%

"Megint a személyeskedés. A médiának semmi köze ahoz, amit te itt leírsz és a kérdéshez, hogy hihető-e vagy sem. Teljesen eltértél a tárgytól és védekezésként a médiát hozod fel. TV-t sem nézek egyébként."

Itt a médiát az idegenekkel kapcsolatban hoztam fel, és próbáltam rávilágítani arra, mennyi mindent eltitkolnak, és hogy egyesek mennyire elhiszik azt, amit a média Róluk állít. Szembe állítva a személyes tapasztalataimmal. Ezt nem lehetett olyan nehéz leszűrni (még is?).


Igen, egy földönkívüliekről és kapcsolatokról szóló blogban nagyon beleillik az egyiptomi lótuszvirág.

"Ez is azt bizonyítja, hogy mindent elhiszel, amit a neten olvasol. A különböző oldalakon ez E.T. ittjártának a hiteles ábrázolásaként van feltüntetve. Biztos ezt el is hitted."

Van fogalmad arról, kikkel beszélek, mennyit kutatok, mikre alapozok, mit miért teszek? Nem? Akkor miről beszélsz? Ha nem történtek volna dolgok, amik motiváltak arra, hogy kutassak, nem is tettem volna. Más szinten vagy, nagyon más szinten.


"Megint mellébeszélsz. A vonzás törvényéről beszéltem és nem a békéről. Természetesen példákat felhozva. Ebből is látszik, hogy nem működik és csak kitaláció."

Érdekes, akkor nekem miért volt hatásos a vonzás törvénye, és miért tettem fel kérésre a blogba is? Megint vakon vádolsz, gratulálok!


"tv meg nem azért van hogy butítsa az embert, pusztán az ember buta és ezért nézi.. szal nem fordítva."

Az embertől függ az, mit mire használ, mihez hogy áll hozzá, mit fogad be és mit nem. Az emberiség java része pedig a legrosszabb mellett dönt. Aminek persze megvan a következménye, és ezen csak nevetni tudok.


"Igen, kenjük a gonosz, hataloméhes, multimilliárdosok tetteit az ufókra, pedig csak emberi kapzsiság van mögötte, semmi más:D"

Mit gondolsz, hogy mindent az államok irányítanak? Igen, te ennyit látsz. És ez minden? Az emberi szem nem láthat mindent, főleg akkor, ha remekül meg is vezetik. Itt mindenki bábu, az elnökök épp úgy mint te magad is.

2014. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/150 anonim ***** válasza:
61%

"Annyival másabbak a te hozzászólásaid, hogy választékosabb fogalmazással, ám annál fellengzősebb módon küldesz el mindenkit a vérbe anélkül, hogy egyértelmű válaszokat adnál a kényesebb kérdésekre-megjegyzésekre. De azt elismerem, ügyesen reklámozod a blogod, én is rányomtam (egész jó a dizájn, btw)."


Nincs kedvem hosszabb válaszokat most adni, sem pedig kutakodni jelen pillanatban azért, hogy higgyenek nekem olyanok, akik nem ismernek, és egy csomó dologgal nincsenek tisztában. Talán akkor kellene visszajönnöm, ha majd lesz kedvem ahhoz, hogy magyarázkodjak. Ez ma nem az én napom. Nem vagyok az a tanító típus, akinek türelme van az ilyenhez.


Mit gondolsz, miért linkelem a blogom? Mert ott már leírtam azt, ami esetleg válasz lehet bizonyos kérdésekre. Az, hogy most ezt nem írtam mellé oda, még nem jelenti azt, hogy nem is tudom.

2014. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/150 anonim ***** válasza:
59%
Darv! Én nem tudom miféle emberekkel konzultáltál, de jó lenne ha megneveznéd őket. És ki beszélt itt az államokról? A multimilliárdosok nem elnökök hanem bankok és nagy cégek tulajdonosai.
2014. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/150 anonim ***** válasza:
50%
És ha te ekkora májer vagy,hogy mindent tudsz akkor áruld már el mégis: Honnan a f4szból tudod ezeket?Mik azok az elképesztő személyes tapasztalatok? Láttál két fénygolyót beborozva a ködben? És kikkel beszélsz erről a Jancsival a kocsmából?Te most komolyan elhiszed,hogy itt mindenki hülye de te átlátsz a csúnya gonosz földönkívüliek trükkjein? Ha ennyire fejlettek, akkor egy kis halandó magyar emberke,hogy jöhet rá ennyi mindenre velük kapcsoltaban?
2014. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/150 anonim ***** válasza:
66%
Többek között Kisfaludy György, Csefkó Pál Tamás. Ők híresebbek, ezért írom le a nevüket, többet nem fogok, személyességi okok miatt.
2014. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/150 anonim ***** válasza:
50%
személyességi? az mi?
2014. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/150 anonim ***** válasza:
6%

Kedves KRUTOJ PRIANIK

Jogos, de nem hiszem hogy ad konkrét választ.

2014. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!