Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnátok, ha elrabolnának...

Mit szólnátok, ha elrabolnának a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha egy nap arra ébrednél, hogy egy ufóban vagy, például a Kis Szürkék hajóján és felhasználják a génjeidet, hogy a sajátjukat feljavítsák?

Örülnél? Szomorú lennél? Milyen érzelmi reakciót váltana ki belőletek?

Azok akiket valóban elraboltak mit éltek át?


2014. jan. 6. 20:01
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/150 anonim ***** válasza:
100%

Tudod azért nem mentem még el, mert szeretnék úgy lepihenni, hogy rendeződnek a dolgok, és ha kitisztul a fejem, holnap esetleg tudok válaszolni komolyabban, érthetően a kérdésekre úgy, hogy azt meg is tudom magyarázni.


Zavar, hogy így elfajultak a dolgok, ez nem rám vall. Meg is látszik (holnap hatalmas leszázalékolás következik).

2014. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/150 Szecsői Tibor ***** válasza:
68%

Az Adamskis kérdésemet a 72-es hozzászólást írónak írtam, aki 80%-on van épp.


Türelmed, hangulatod nem is kell, hogy legyen, én is csak akkor állok itt le vitázni, ha épp nagyon ráérek, és olyan a kedvem. De ha már állítást teszek, megpróbálom magyarázni, nem tudom le ennyivel, hogy nincs türelmem az emberekhez. Most sem válaszoltál a kérdéseimre, találgatni meg nem fogok, így nincs is mire reagálni érdemben. Csak arra próbáltam volna rámutatni, hogy ez a "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter"-elv nem nagyon célravezető.


#80 Ez mondjuk jó kérdés.

2014. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/150 anonim ***** válasza:
68%

Darv:

"Üdvözöltek? Azért ne vidd túlzásba"

Akkor olvasd el újra az Üdv Darv szöveget és a normálisan feltett kérdéseket, ami elől kitértél.


"Bizonyítékok fejében van, amit biztosra állítok."

Miféle bizonyíték lenne az?


"és találsz dokumentumokat, amiket felhasználhatsz úgy, hogy próbálod kiszűrni a hamis részleteket"

Miféle dokumentumoakt találtál te? Gondolom az interneten, nem pedig a Fehér Ház titkos széfjében. Az egy dolog, hogy próbálod kiszűrni. Én is próbálom. De lehet a hamisak ugyanúgy benne maradtak, még ha egy párat ki is dobtam belőlük.


28-as hozzászólásodban ezt írtad, mert alapvető kérdésekre nem tudtál válaszolni:

"de mit gondolsz, mi vagyok én? Egy közülük? Nehogy már te legyél felháborodva, hogy nem tudok mindent Róluk. Mert ez a helyzet"

Tehát E.T.-ékről akik elraboltak szinte semmit nem tudsz, ellenben a hozzászólásaidból az következtethető ki, hogy kutatásaid és összeköttetéseid alapján te beláttál a "fátyol" mögé és megtudtad a háttérhatalmak titkait.

Ebben nincs semmi logika.

Akik komolyan ezekkel foglalkoznak évtizedek óta, komoly kutatók és szakemberek sem derítettek ki semmit, vagy csak picike hangyányi infót, pedig több tapasztalatuk van mint neked, nagyobb az ismerettségük is, mégsem tudnak szinte semmit, esetleg sejtenek. De egy 16 éves lány, nyilván többet ért el és tudott meg, mert hogy kutatott. Igen, nagyon hihető.

2014. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/150 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Darv!

Azt be kell ismerned, hogy mi értelmesen igyekeztünk vitatkozni. És ha visszakérdeztünk újabb és újabb állításokkal hozakodtál elő, amikre magyarázatot vagy értelmes alátámasztást nem kaptunk. Értsd meg, hogy türelmesnek kell lenni és nem fölényesnek.

2014. jan. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/150 anonim ***** válasza:

"Na, ez egy elég hosszú történet. Maradjunk annyiban, hogy az ex sátánista páromat szerettem volna felidegesíteni, így a személyes tapasztalataimat reptiliánokhoz társítottam, melyek nem állták meg a helyüket, de ő ezt nem tudta.


Ezt persze meguntam, úgyhogy töröltem mindent, és komolyabbra vettem a figurát, ami a blogot illeti. A régi blog nem engem tükrözött, és valóban tele volt hülyeséggel, de mint már fentebb említettem, ennek főként más forrásai voltak."


És most ezek után még higgyünk is a mostani blogodnak és állításaidnak. Igen, E.T. olyan 16 éves fiatal kislányt fog kiválasztani, aki naív, mindent elhisz és gyerekes módon a párját fogja szívatni egy bloggal, amit korábban másoknak is úgy adott le mindenhol, hogy valós történéseket és adatokat közöl, tehát nem csak a párját szivatta vele, hanem mindenkit.

Nincs több kérdésem.

2014. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/150 anonim ***** válasza:
Esküszöm idáig azt hittem, hogy fiú vagy. :D
2014. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/150 anonim ***** válasza:
Patr0n :D :D először én is azt hittem hogy fiú :D
2014. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/150 anonim ***** válasza:
64%

Patr0n - Az Időtlen: Tudom, a nevem miatt sűrűn néznek annak, kezdem megszokni. :)


Mindenesetre ha úgy alakul, és ma én is, akkor visszaolvasom az eddigi kérdéseiteket, és próbálok érthetően válaszolni.


Bele se merek gondolni abba, mióta folyik ez. Kellemetlen, nagyon kellemetlen. [link]

2014. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/150 anonim ***** válasza:
90%
Darv! Akkor sok dolgod lesz :)
2014. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/150 anonim ***** válasza:
30%
Attól tartok, de végül is magamnak köszönhetem. És megígértem, szóval... illik is betartani. :)
2014. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!