Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnátok, ha elrabolnának...

Mit szólnátok, ha elrabolnának a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha egy nap arra ébrednél, hogy egy ufóban vagy, például a Kis Szürkék hajóján és felhasználják a génjeidet, hogy a sajátjukat feljavítsák?

Örülnél? Szomorú lennél? Milyen érzelmi reakciót váltana ki belőletek?

Azok akiket valóban elraboltak mit éltek át?


2014. jan. 6. 20:01
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/150 anonim ***** válasza:
66%

"Abból ítélve, hogy azt mondtad magadról, tinédzser vagy, nem hiszem, hogy tanultál elég matekot ahhoz, hogy mindenféle előképzettség nélkül megértsd. Ez még persze változhat, ha ilyen irányban akarsz továbbtanulni. Viszont ha tényleg érdekel, Hraskó Relativitáselmélete szerintem elég jó. Nem egydélutános olvasmány, erre próbáltam utalni azzal, hogy megfordítottam az érvedet. Én sem fogok fél napot rászánni, hogy megtaláljam a blogodban 1-2 kérdésre a választ."

Ha valami nem érdekel, azzal én sem fogok többet foglalkozni. Ez úgy gondolom, teljesen érthető. Akkor viszont eleve nincs okod arra, hogy vitatkozz velem, mert nyilván nem érdekel a dolog annyira.


"Milyen koordináció rossz amúgy?" - "Alapvetően tényleg az a baj szerintem, hogy magas lóról írogatsz, amire nem biztos, hogy megvan ám az okod."

A gyakori kérdések (itt van a koordináció probléma) oldalnak van egy hatalmas hátránya az ezotéria témákat illetően (is, többek között). Ezzel tisztában vagyok, épp ez az, amiért ilyen helyzetben nem megyek bele jobban a dologba, ha nem látom értelmét.

2014. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/150 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg én reagáltam túl a dolgokat? Fogalmam sincs, azt hiszem, megvan az okom rá, még ha ez személyes is. "

Igen, már újra elolvastam az első 12 kommentet, normálisan kérdezett valaki, üdvözöltek is, de mindenkit semmibe néztél és kitértél. Ha személyes problémáid vannak, akkor ne másokat okolj érte, harapd le a fejét és ne gyere fórumozni, hanem beszéld meg magaddal. Te indítottad meg a lavinát az állításaiddal.


"Mert gondolkodással, ésszel és különös kapcsolatokkal nem lehet megtudni dolgokat? Hozzávéve a személyes tapasztalatokból leszűrt dolgokat? De, nagyon is"

- gondolkozni mindenen lehet, sőt össze is kapcsolni dolgokat, de attól azok még nem lesznek valósak. Én is szoktam gondolkozni, de a fene tudja, hogy jóra jutottam-e

- miféle különös kapcsolatai lehetnek egy 16 éves lánynak? Egy volt kormányügynök, esetleg az FBI? Kisfaludy nem jó kapcsolat az állításaid alátámasztására mert ő sem tud többet ezekkel kapcsolatban. A kutatók is csak találgatnak

- személyes tapasztalat? Itt logikai ellentmondás van.

Az első normális kérdésekre nem tudtál válaszolni, mert hogy "Ezek olyan kérdések,... Bár tény, hogy soha nem tudhat senki Róluk eleget, ". Szóval róluk nem tudsz eleget, de az államhatalmak titkait pedig "kiderítetted". Érdekes.


Összességében azt tudom mondani, hogy szépen fogtad magad a témában, mindent elolvastál válaszokból ítélve:

-ufó beszámolók

- paleoasztronautika

- összeeskövüs elméletek a kormányokról

- david icke háttérhatalom gyíkemberei


Ezt vegyítetted, majd hozzá toldottad a saját kis sztoridat. Lassan már az is lehet, hogy te magad el is hiszed azt amit mondasz.

2014. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/150 anonim ***** válasza:

"Nyilván az emberek java része fel is fogja,

amit írok. Na most kezdj szelektálni" vagy csináltál magadnak egy-két felhasználót pontozgatod magadat. igazából nem tudom. de nagyon gyanús nekem a #29-es válaszadó. :D

2014. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/150 Szecsői Tibor ***** válasza:

#71 Érthető. Ám ez már nem tartozik ide. Ha egy állítást teszel egy vitában, az továbbra sem megoldás, hogy belinkelsz 6*10^23 oldalnyi szöveget, mondván, hogy abban van a válasz. Kétségtelenül, az ufológia egésze nem érdekel annyira, hogy mondjuk fél óránál többet rászánjak (sőt, igazából egyáltalán nem érdekel, ide is csak nevetni járok többnyire, ritkán alakul ki értelmes vita), ám ha már vitázok valakivel valamiről, értékelném, ha megfogalmazná az érveit rendesen. Remélem érted, miért nem áll meg az, amit most mondtál, mint ellenérv.

A koordinációvól való problémád továbbra sem értem. Mi az a hátrány? Mihez képest hátrány? Lehet, hogy te érted, mit akarsz mondani, de ha nem fejted ki megfelelően, mi nem fogjuk. Értem én, hogy ezotéria, de a gondolatolvasást ne várjuk el a másiktól.


#72 Minden malícia nélkül kérdem: Adamski vagy új accountról? Hasonlóan fogalmazol.

2014. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/150 anonim ***** válasza:
61%

"Igen, már újra elolvastam az első 12 kommentet, normálisan kérdezett valaki, üdvözöltek is, de mindenkit semmibe néztél és kitértél. Ha személyes problémáid vannak, akkor ne másokat okolj érte, harapd le a fejét és ne gyere fórumozni, hanem beszéld meg magaddal. Te indítottad meg a lavinát az állításaiddal."

Üdvözöltek? Azért ne vidd túlzásba. Abszolút nem üdvözöltek, és eleinte volt is türelmem hozzá. Hogy őszinte legyek, sok mindenre nem emlékszem, mert a jelenlegi beszélgetésünk teljesen eltért a tárgytól.


"- gondolkozni mindenen lehet, sőt össze is kapcsolni dolgokat, de attól azok még nem lesznek valósak. Én is szoktam gondolkozni, de a fene tudja, hogy jóra jutottam-e"

Bizonyítékok fejében van, amit biztosra állítok. Nem mondtam, egy szóval se, hogy mindent elhiszek, amire jutok.


"- miféle különös kapcsolatai lehetnek egy 16 éves lánynak? Egy volt kormányügynök, esetleg az FBI? Kisfaludy nem jó kapcsolat az állításaid alátámasztására mert ő sem tud többet ezekkel kapcsolatban. A kutatók is csak találgatnak"

Nem, nem konkrétan róla van szó. De ha elég sok olyan embert megismersz, akinek vannak hasonló tapasztalatai, és találsz dokumentumokat, amiket felhasználhatsz úgy, hogy próbálod kiszűrni a hamis részleteket, akkor egy idővel lehet, hogy meglátod benne az összefüggést, hozzárendelve a saját és a társaid tapasztalatait. Persze leírni mindent könnyebb, mint mondani. Ez bonyolultabb, mint aminek hangzik.


"- személyes tapasztalat? Itt logikai ellentmondás van."

Tudtommal egy személyes tapasztalatom részletét tudod, a többit nem, valamint a blogomon sincs fent mind. Sőt, a legfontosabbakat nem írtam le, pont azért, mert úgy gondolom, nem tartozik mindenkire.


"Összességében azt tudom mondani, hogy szépen fogtad magad a témában, mindent elolvastál válaszokból ítélve:

-ufó beszámolók

- paleoasztronautika

- összeeskövüs elméletek a kormányokról

- david icke háttérhatalom gyíkemberei "

Vakon, de szép kis összeállítást hoztál össze. Természetesen tévedtél. De hisz te írtad, fenn áll a veszélye. Ez meg is történt most. Utóbbihoz pedig végképp semmi közöm.

2014. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/150 James T. Kirk ***** válasza:
68%
Eléggé meg lennék lepődve...elsőnek azt kérdezném tőlük: "Most komolyan! Jobbat nem találtatok?"
2014. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/150 anonim ***** válasza:
61%
Darv te az a lány vagy, aki reptoidnak képzelte magát? [link]
2014. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/150 anonim ***** válasza:
70%

"Érthető. Ám ez már nem tartozik ide. Ha egy állítást teszel egy vitában, az továbbra sem megoldás, hogy belinkelsz 6*10^23 oldalnyi szöveget, mondván, hogy abban van a válasz. Kétségtelenül, az ufológia egésze nem érdekel annyira, hogy mondjuk fél óránál többet rászánjak (sőt, igazából egyáltalán nem érdekel, ide is csak nevetni járok többnyire, ritkán alakul ki értelmes vita), ám ha már vitázok valakivel valamiről, értékelném, ha megfogalmazná az érveit rendesen. Remélem érted, miért nem áll meg az, amit most mondtál, mint ellenérv."

Én mindent értek, csak hangulatom nincs hozzá. Ennyi az egész.


"A koordinációvól való problémád továbbra sem értem. Mi az a hátrány? Mihez képest hátrány? Lehet, hogy te érted, mit akarsz mondani, de ha nem fejted ki megfelelően, mi nem fogjuk. Értem én, hogy ezotéria, de a gondolatolvasást ne várjuk el a másiktól."

Sose volt türelmem az emberekhez. Vagy is nem mindhez, így nem csoda, ha nem mindig fejtem ki azt, amit kellene. De ennek megvannak az okai is, és az egyik az itt keresendő (személyek, maga a közösség, a hozzáállás stb.). Szerintem ez érthető. Persze mindenki más szemmel lát, és ami mást nem érint, az lehet, hogy engem igen, csak azt ő nem fogja fel, mert neki az nem olyan fontos, vagy nem gondolja komolyan.


"72 Minden malícia nélkül kérdem: Adamski vagy új accountról? Hasonlóan fogalmazol."

Ismerem őt, szoktam vele beszélni, de nem, nem ő vagyok. Van, hogy közösen pásztázzuk az oldalt.

2014. jan. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/150 anonim ***** válasza:
70%

"Darv te az a lány vagy, aki reptoidnak képzelte magát? [link]

Na, ez egy elég hosszú történet. Maradjunk annyiban, hogy az ex sátánista páromat szerettem volna felidegesíteni, így a személyes tapasztalataimat reptiliánokhoz társítottam, melyek nem állták meg a helyüket, de ő ezt nem tudta.


Ezt persze meguntam, úgyhogy töröltem mindent, és komolyabbra vettem a figurát, ami a blogot illeti. A régi blog nem engem tükrözött, és valóban tele volt hülyeséggel, de mint már fentebb említettem, ennek főként más forrásai voltak.

2014. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/150 anonim ***** válasza:

Darv!

Egyébként már régóta írogatod, hogy nincs kedved/hangulatod belemenni a vitába/dolgokba és azt is hogy nem fogsz velünk vitatkozni. Akkor miért folytatod?

2014. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!