Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnátok, ha elrabolnának...

Mit szólnátok, ha elrabolnának a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha egy nap arra ébrednél, hogy egy ufóban vagy, például a Kis Szürkék hajóján és felhasználják a génjeidet, hogy a sajátjukat feljavítsák?

Örülnél? Szomorú lennél? Milyen érzelmi reakciót váltana ki belőletek?

Azok akiket valóban elraboltak mit éltek át?


2014. jan. 6. 20:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/150 anonim ***** válasza:
66%

"De szerintem nem is léteznek"


Ez az a mondat, amit a média és a vallások is erőszeretettel szeretnének hallani mindenkitől. És meglepő, hogy hallani/olvasni még ilyet, hisz több tízezer éves bizonyítékok is alátámasztják az ittlétüket. Tehát aki tényleg képes az eszét használni, az erre már régóta rájött, lényegtelen, hogy szkeptikus, vagy sem.

2014. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/150 anonim ***** válasza:
68%

Darv tudsz mutatni olyan képet

magadról, ahol is tűszúrások nyoma látható engem nagyon érdekelnek az ilyen élmények legközelebb amikor az űrhajóra visznek csinálj egy képet vagy videofelvételt. mobiltelefonnal is tudsz készíteni bizonyítékot akkor mindenki hinni fog neked, mert van olyan sejtésem, hogy a történet fiktív kis szürke meg nagy szürke egy földönkívüli faj vagy ez vagy az.

2014. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/150 anonim ***** válasza:
Üdv Darv! Azért az érdekes hogy az én kérdéseimet kikerülted. Én továbbra is állítom, hogy léteznek idegenek. De azért ez a szürke dolog sok mindenben hibádzik. Mi van akkor ha éppen azt akarják elhitetni velünk, hogy a szürkék léteznek és közben teljesen más fajok vannak. Lehetséges, hogy csak össze akarnak zavarni minket. Nem gondolod?
2014. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/150 anonim ***** válasza:
52%

Az Időtlen - Nem láttam a kérdéseidet, mivel már épp az ezelőtti üzenetemet írtam, miközben te megelőztél, de rendben.


"Ki nevezte el ezeket a fajokat?"

Fél millió éves fajról van szó. Nevezték már Őket Istenektől kezdve szinte mindennek. A Bibliában is tettek bizonyos utalásokat a jelenlétükre, és a "Szürke" megnevezés egy közismert, elterjedt megnevezés. Sokat tudok, de azt hiszem pont nem az fogja eldönteni a dolgokat, hogy ki adta Nekik ezt a nevet.


"Miért engednék a földönkívüliek hogy emlékezz részletekre. Ha képesek voltak kitörölni az elmédből ezt a "kalandot" akkor miért hagytak meg részleteket."

Törlést írtam, mert az, aki ért a témához tudja, hogy valójában nem emlék törlésről van szó, hanem egyfajta szelektálásról, mely elrejti ezeket az emlékeket, és csak hipnózis hatására hívhatók elő, ritkán pedig (személytől függően) előbukkanhatnak. Ez megmagyarázza azt is, miért emlékszem még is dolgokra.


"Ha olyan fejlettek, akkor miért nem tüntetik el a sebhelyeket?"

Miért kéne? Mi bajuk származik belőle? A legtöbb ember a létezésükben sem hisz, és ha még tudná is, hogy Ők voltak, mi bajuk lenne ebből? Semmi, így nem is éri meg fáradniuk ezzel. Kisebb bajuk is nagyobb annál, minthogy a sebeinket nyalogassák.


"ÉN nem vagyok szakértő de ezek alapvető kérdések"

Nem alapvető kérdések. Abszolút nem. Ezek olyan kérdések, melyeket azok tesznek fel, akik elég szegényes tudással rendelkeznek Velük kapcsolatban. Bár tény, hogy soha nem tudhat senki Róluk eleget, mivel Ők maguk is sokat hazudtak a történelem során az emberiségnek. Ki vagyunk szolgáltatva Nekik.


Ha ennyire érdekel a dolog, akkor olvasgass a tapasztalataimról, kutatásaimról itt: [link] - Talán megértesz egy-két dolgot.


Patr0n - Neked is csak azt tudom ajánlani, hogy kezdj el komolyan kutatni, tanulmányozni és olyan emberekkel beszélni, akik valóban értenek ehhez. Én konzultáltam nagyon sokkal, és a lehető legkevésbé érdekel az, hogy azok hisznek-e nekem, akiknek fogalmuk nincs arról, mi folyik itt. Voltak szemtanúim is, és ők is elhiszik azt, amit láttak. A születésemtől fogva rengeteg dolog már akkor tiszta volt nekem, ami a legtöbb embernek 30-40 éves korában se dereng. Ez pedig származik valahonnan. Élek az előnyökkel, amit kaptam. Számomra ez a fontos, mert nem változtat a helyzetemen.

2014. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/150 anonim ***** válasza:
40%

Darv a válaszod ezer sebből vérzik, egy ilyen intelligens földönkívüli faj nem olyan ostoba, hogy meghadja az emlékeidet

másodszor egy ilyen intelligens faj nem használ tűket

harmadszor én elmegyek hozzátok és csinálok videó felvételeket, miközben téged elrabolnak mit szólsz?

negyedszer a válaszodból látszik, hogy fogalmad sincs, hogy mit jelent az, hogy "UFO-hívő" sok ilyen emberrel találkoztam az interneten legtöbbjük csak másokat majmolják gondoltad feljössz és csinálsz magadnak egy reklámot. én mióta az eszemet tudom keresem a földönkívüliek létezésének bizonyítékát. De az ilyen humor heroldok miatt néznek minket UFÓ-hívőket hülyének.

2014. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/150 anonim ***** válasza:
Továbbra se mondom, hogy hiszek neked, de azt se, hogy nem hiszek. Viszont azok a dolgok amikkel alátámasztod a szürkék létezését sok más elméleteket is alátámaszthatnak. Nem tudok példát mondani, mert nem vagyok jártas űrlény témában, de ha ebben túlságosan hiszel, akkor könnyen csalódás érhet. Kicsik vagyunk mi, ahhoz hogy ilyenekbe üssük az orrunk.
2014. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/150 anonim ***** válasza:
77%

Darv

Az a baj, hogy a feltett kérdésekre nem konkrétan válaszolsz, hanem úgy mint a jósok. Rébuszokban. És amolyan felemás köztes válasz lesz konkrétumok nélkül.

Rápillantottam a blogodra.

Tele van olyan képekkel, amiket már rég megcáfoltak vagy pedig olyan írásokkal, témákkal, amik még az ufó hívők körében is ezer sebbél véreznek és ők sem hiszik el, vagy pedig netről összeollózott összeesküvés elméletekből áll. Persze biztos sokan elhiszik, mert azt elismerem, hogy írni jól tudsz.


A vonzás törvényének részénél is kiakadtam, ugyanis totális ostobaság az is, azaz a "Titok".


Csak egyet mondj el nekem, miért ilyan naív és hiszékeny embert vinnének el a földönkívüliek, aki minden hoax, kamu képnek, videónak és írásnak bedől az interneten?

Lehet nem a világ tudósait viszik el, de nem is naív embereket rabolgatnának el akik mindent elhisznek a netről, hanem értelmesebbeket.

2014. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/150 anonim ***** válasza:
33%

Patr0n, robotokról beszélünk? Tudtommal nem. Épp úgy élnek, és követhetnek el hibákat. Lásd az UFO balesetek. Nem értem, hogy miből gondolod te azt, hogy mindent le tudnak rendezni.


Továbbá! - Az elme, az agy, a gondolatok befolyásolása nem mindig olyan egyszerű, emlékeket törölni pedig csaknem lehetetlen. Ha képesek lennének végleg törölni, megtennék.


"negyedszer a válaszodból látszik, hogy fogalmad sincs, hogy mit jelent az, hogy "UFO-hívő" sok ilyen emberrel találkoztam "

- Beszéltem én neked UFO hívőkről? Rosszul emlékszel, pedig nyilván nem rég olvastad végig, amit írtam. Bár valószínű, nem olvastad végig, és még valószínűbb, hogy fel se sikerült fognod.


A felfogásoddal, értelmezéseddel van, de igen súlyos probléma. A helyesírásról ne is beszéljünk, legalább a formalitásra ügyelj, ha logikus felépítése nincs a "mondanivalódnak".


Továbbá... Nem fogok leállni vitatkozni ilyennel, és ezt itt szögezem le. Nincs időm, se kedvem ahhoz, hogy lesüllyedjek ilyen szintre, és mindent kezdjek felépíteni másnak, csak mert nem képes felfogni a helyzetet.


Kövessétek a médiát, nyugodtan. Higgyetek el nekik mindent, hisz ez a céljuk, és ti remekül megfeleltek ennek. Naiv emberekről beszélünk? Ki hisz a TV-nek? Gyerekek... ne hülyéskedjünk itt tovább, ennek semmi értelme. Sok közötök nincs a témához, inkább rátok hagyom, rajtatok már ez sem segít.

2014. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/150 Szecsői Tibor ***** válasza:
6%

#11 Igen, a média arról híres, hogy kerüli a szenzációgyanús dolgokat, mint pl a földönkívüliek. Nyilván. A vallások meg nagyon rutinosak már, ha bizonyítást nyer a földönkívüliek léte, megoldják, hogy illeszkedjen a világképükbe. Nem lesz nehezebb, mint a heliocentrikus világkép esetén pl.

Az meg nem érv, hogy "aki képes az eszét használni". Ez ilyen mindenki hülye, csak én vagyok helikopter hozzáállás. Csak egy közvetlen bizonyítékot mutassatok. Nem, 42. Babilóniai Pál kőtáblába vésett írása, melyet másnaposan követett el pont annyira számít közvetlen bizonyítéknak, mint random barlangrajzok, vagy egy elmosódott videofelvétel. Ja, vagy egy kitalált tudós állításai. Tehát egyáltalán nem.

Messziről jött ember még mindig azt állít, amit akar.


#12 Ó, ugyan, nem tudtad, hogy az űrhajókon nem működnek a képrögzítő eszközök? Ejj!


#18 Ilyen arrogáns és felsőbbrendűségi tudattal átitatott véleménynyilvánítást is rég láttam már.De újabb iskolapéldája a "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" elvnek. Akkor már inkább trollkodj, az legalább vicces...

Egyébként elképzelhető, hogy néhány itt "hülyéskedő" embernek még alapja (ami neadjisten évekig tanult) is van a "kötözködésre", nem pedig tévéből szüli, amit mond.

2014. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/150 anonim ***** válasza:
31%
Két ilyen fogyatékos, értetlen fa*fejet, istenem... Ti tényleg ilyen hülyék vagytok? Itt próbáltok okoskodni hármótok közül az egyetlennek, akinek tényleg köze van a témához, és pont ti vagytok azok, akik mindent elhisztek. Kegyetlen a világ mi? Meg hogy ennyi moslékot megesztek... igaza van Darvnak... rajtatok ez sem segít. :D Ó boldog tudatlanság, de irigyellek benneteket basszus...
2014. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!