Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnátok, ha elrabolnának...

Mit szólnátok, ha elrabolnának a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha egy nap arra ébrednél, hogy egy ufóban vagy, például a Kis Szürkék hajóján és felhasználják a génjeidet, hogy a sajátjukat feljavítsák?

Örülnél? Szomorú lennél? Milyen érzelmi reakciót váltana ki belőletek?

Azok akiket valóban elraboltak mit éltek át?


2014. jan. 6. 20:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/150 Szecsői Tibor ***** válasza:

#44 Hát, igazából nem jogod, hanem kötelességed (mondjuk úgy, hogy becsületbeli) bizonyítani, ha már állításokat teszel és a kétkedőket lehülyézed. Az sem jogos elvárás, hogy majd az n oldalas blogodból kibogarásszuk a válaszokat.

Kisfaludyról meg: én nem állítom, hogy ő nem hiszi el, amiket állít, azt viszont állítom, hogy a gravitációs távcső nem működőképes koncepció. Eleve, a neve is egy képzavar. Arról meg ne is beszéljünk, amikor a 4 dimenzióról (ami tulajdonképpen öt, hogy őt idézzem) kezd el beszélni, meg hasonló nyalánkságokról.

2014. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/150 anonim ***** válasza:
59%

Darv!

Nem akarlak sértegetni, de a válaszai többségében ellentmondások, mellébeszélések és beképzelt ostobaságok vannak. Gondolkozz kicsit, vagy menj el egy orvoshoz, mert problémáid vannak.

2014. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/150 anonim ***** válasza:
27%

"Hát, igazából nem jogod, hanem kötelességed (mondjuk úgy, hogy becsületbeli) bizonyítani, ha már állításokat teszel és a kétkedőket lehülyézed."

Az oda-vissza működik, részemről. És én nem úgy látom, hogy ez kölcsönös lenne. Ha látom, hogy megéri, akkor megteszem.


"Az sem jogos elvárás, hogy majd az n oldalas blogodból kibogarásszuk a válaszokat."

Nem, de okkal írtam le, és akit érdekel, az elolvassa. Akit meg nem, az itt se várjon többet, ha úgy áll hozzám is.

2014. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/150 anonim ***** válasza:
58%
Az Időtlen: Voltam, és azt mondta, teljesen igazam van, próbáljak tovább kutatni. Azt teszem. [link]
2014. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/150 anonim ***** válasza:

"Vannak dolgok, amik igen sokat megmagyaráznának, de nyíltan nem beszélek ezekről, és igazán komolyan, kifejtve a dolgokat csak privátban, vagy a blogomon szoktam írni."


Mégis a blogod nyilvános és bárki számára elérhető, akkor kicsit paradoxon, hogy nem szeretnél beszélni a dolgokról, a magyarázatokról.


De nézzük az alapkoncepciót:

1. Feljössz ide és írsz egy választ, mindenhová belinkelve a blogoddal. Ok.

2. Majd valaki normálisan kérdőre von ezekkel kapcsolatban, mert érdekli a dolog

3. Erre te jössz a személyeskedéssel (buták vagyunk médiának hiszünk stb.) , a mellébeszéléssel és hogy nem vagy hajlandó magyarázkodni. Ennek fényében az első lépés teljesen felesleges volt

2014. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/150 anonim ***** válasza:
Te tényleg lehiszed ezt? Szerinted emberek milliónyi, sőt milliárdjai nem sejtenek semmit, de egy magyar tinédzser lány meg neten keresztül leleplezte a nagy földönkívüli összeesküvést amire senki nem jött rá?Tényleg nem poénból mondom,de szerintem menj el valami szakemberhez, mert különben te is a 404 sorsára jutsz ...
2014. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/150 anonim ***** válasza:
70%

"Mégis a blogod nyilvános és bárki számára elérhető, akkor kicsit paradoxon, hogy nem szeretnél beszélni a dolgokról, a magyarázatokról."

Szerinted azokat írom a blogomba, amiket nem szeretnék nyilvánosan? Elhiheted, hogy nem. Ennél több eszem van.


"Feljössz ide és írsz egy választ, mindenhová belinkelve a blogoddal. Ok."

- Ahol tudok, ott segítek, és ha a blogomon van dolog, ami segíthet, persze, hogy nem fogom több oldalon át leírni ugyan azt.


"Majd valaki normálisan kérdőre von ezekkel kapcsolatban, mert érdekli a dolog"

"Erre te jössz a személyeskedéssel (buták vagyunk médiának hiszünk stb.) , a mellébeszéléssel és hogy nem vagy hajlandó magyarázkodni. Ennek fényében az első lépés teljesen felesleges volt"

Megválaszolom, de nem azzal van a bajom, hogy kérdőre vonnak, hanem ahogyan. És persze, hogy nem fogok magyarázni annak, aki semmibe néz. Miért tegyem? Szerintem nem érdemli meg.

2014. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/150 Szecsői Tibor ***** válasza:
68%

#53. Na, azért ne keverjük a szezont a gőzekével. Te tettél állításokat, neked van mit bizonyítani. Nem a kétkedőknek az ellenkezőjét. Ez a tudományos bizonyítás folyamata.

"Nem, de okkal írtam le, és akit érdekel, az elolvassa. Akit meg nem, az itt se várjon többet, ha úgy áll hozzám is."

Innentől kezdve igazából nincs miről beszélni. Ez nem vitaképes hozzáállás, csak akkor minek teszel állításokat egy nyílt forumon, ha nem akarod őket megvitatni. Megjátszani a mindenki felett állót teljesen felesleges, az interneten mindenki 50 danos atomfizikus-szupermen-autóversenyző-űrhajós-kommandós-miniszterelnök.

Ha belinkelek egy általános relativitáselmélet tankönyvet, ami helyből cáfolja az ufóhívők állításainak 90%-át, elolvasod, egyébként? Csak az érved megfordítva kérdezem.

2014. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/150 anonim ***** válasza:
62%

Darv!

Most vagy szarkasztikus voltál vagy hazudtál vagy az orvos nem volt teljes normális.

2014. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/150 anonim ***** válasza:
91%

"Te tényleg lehiszed ezt? Szerinted emberek milliónyi, sőt milliárdjai nem sejtenek semmit, de egy magyar tinédzser lány meg neten keresztül leleplezte a nagy földönkívüli összeesküvést amire senki nem jött rá?Tényleg nem poénból mondom,de szerintem menj el valami szakemberhez, mert különben te is a 404 sorsára jutsz ..."


Épp ez a baj. Hogy a sok felnőtt ember már annyira manipulálva van, hogy nem fog fel semmit a világból. Mellesleg nem a kor számít, hisz mindenki más értelmi szinten van. Láthatsz 30-40 éves analfabéta embereket, nem annyira ritkák, én fiatalabb vagyok, és tudok írni. És? Most azért nem kellene tudnom írni, mert egy 30-40 éves analfabéta nem tud, én meg fiatalabb vagyok? Körülbelül ilyesmit mondtál most.


Bár minél idősebb az ember, annál jobban elvárják tőle, hogy legyen fogalma dolgokról. Ez mára már nem így működik.

2014. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!