Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnátok, ha elrabolnának...

Mit szólnátok, ha elrabolnának a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha egy nap arra ébrednél, hogy egy ufóban vagy, például a Kis Szürkék hajóján és felhasználják a génjeidet, hogy a sajátjukat feljavítsák?

Örülnél? Szomorú lennél? Milyen érzelmi reakciót váltana ki belőletek?

Azok akiket valóban elraboltak mit éltek át?


2014. jan. 6. 20:01
 91/150 anonim válasza:
68%

Nem muszáj válasza:

Ja akkor reptoid parancsnokot játszottál most pedig kis szürke vagy. ez király holnap pedig nagy szürke leszel.

Üdv, egy bannolt személy nem mellesleg Ügynök ;)

2014. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/150 anonim ***** válasza:
68%

Igen. Olyan mintha megragadnád az éppen aktuális "divathullámot". Jól emlékszem régen slendermant kerested ( aki köztudottan fiktív karakter ) a régi blogodon, aztán Reptoid lettél és nem csak az exednek akartad beadni, hanem mindenkinek, most pedig jöttek a szürkék.


Majd kérlek azért válaszolj ész érvekkel az utolsó 83 és 85-ös hozzászólásomra.


Plusz azt még megkérdezném: mi az hogy egyes dolgokat elmondasz, míg másokat nem. Mi szabja meg a határt hogy mi elmondható és mi nem? A sok valóban eltérített ember vagy csöndben maradt és nem hozta nyilvánosságra a dolgait, vagy elmondta az ufókutatóknak, de akkor már mindent felhelyezett egy lapra. Az összes valóban megtörtént eltérített esetnél ez olvasható és hallható.

Nem pedig reklámozza a blogját az interneten és vitába száll, úgy, hogy a fele dolgot azért nem írja le mert hát nem akarja.

2014. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/150 anonim válasza:
71%
Darv, ha belinkeled a blogodat szívesen regisztrálok én igazi titkos Ügynök vagyok hiszek neked becsszó. :"D
2014. jan. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/150 anonim ***** válasza:
56%

Vannak dolgok, amik kényesek, illetve nem akarom, hogy vad idegenek tudják. Nem leszek annyira naiv, hogy mindenkinek kifröcsögöm, hogy utána csak a baj legyen belőle. Rengeteg ember, aki kapcsolatba került már idegenekkel, pont ezért hallgat, mert csak nevetnek rajta, ő maga pedig nehezen, vagy sehogy sem képes megbékélni a ténnyel, látottakkal, tapasztaltakkal, s akkor még olaj a tűzre, hogy más viccesnek tartja, gúnyt űz belőle.


Slendermant nem tudom, honnan vetted, olvastam dolgokat róla, és nem tartom kizártnak, hogy akár valós is lehet, de nem foglalkoztam vele komolyabban.


"aztán Reptoid lettél és nem csak az exednek akartad beadni, hanem mindenkinek"

Csak azért, mert nyilvánosan folyt minden, azt hiszed, mindenkivel el akartam hitetni. Olyan emberek olvasták a blogot, akik összeköttetésben voltak a párommal, és tudtam róla. Máshogy nem tudtam elérni, de ő folyamatosan intézkedett ellenem, és ez zavart, bár hatással nem volt rám, de nem akartam szó nélkül hagyni. Ez a blog, a reptiliánok tehát egy lehetőség volt arra, hogy hergeljem, hisz gyűlöli a reptiliánokat, és tudtam, hogy eljut hozzá a hír. Történtek beszélgetések az elmúlt napokban, illetve a téli szünetben, ami végül arra sarkallt, hogy ezt hagyjam abba, mert sok értelme nincs (itt végül is azokról a személyekről volt szó, akik eleinte ki nem állhattak engem, de privát beszélgetésekben komolyan tudtunk szót váltani, és változott a véleményük rólam, ezért kérték, változtassak, és tudtam, hogy kell, mert az a blog valóban nem engem tükrözött). Ezután tértem át a valóságra, amit nem kentem a reptiliánokra, amit régen a párom miatt tettem. Tehát lényegében valós dolgokat írtam, de ezt egy teljesen másik faj bőrébe bújtattam s láthatod, sokan el is hitték, pedig abban a tudatban voltam, csak a párom hiszi el. Nem így lett.


Viszont épp a fentebb leírt viaskodás és az olvasóim meggyőzése miatt töröltem minden bejegyzést, amiben szó volt róluk (vagyis mindent) és úgy döntöttem, hogy egyenesen és őszintén írok arról, amit tapasztaltam. Akkor még vicces volt nézni a reakcióját a páromnak, a sátánista közösségnek, de ma már valahogy úgy érzem, hatalmas hülyeség volt, és ez valóban megbélyegzett. De mindenki követ el hibát, és nem a múltban kell élni, hanem a jelenben. Abból legfeljebb tanulságot kell levonni.


A kérdéseidre pedig a közeljövőben választ fogok adni.

2014. jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/150 anonim ***** válasza:

"Ez a blog, a reptiliánok tehát egy lehetőség volt arra, hogy hergeljem, hisz gyűlöli a reptiliánokat, és tudtam, hogy eljut hozzá a hír. "


Akkor bocsi, tehát a szürkés igaz, de a reptiliánosból semmi, csak azért csináltad hogy az exed és barátaid félre vezesd?

2014. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/150 anonim válasza:
50%

Egyszer engem is elraboltak nem akartam elmesélni nehogy internetes sztár legyek, de mostmár mindegy engem a nagy szürkék raboltak el és szexuális kísérleteket végeztek rajtam megnővelték a rezgésszámomat onnantól tudtam közvetíteni a pozitív energiát. és érzékeltem az idegenek jelenlétét. erre az ügynökség is felfigyelt és alkalmaztak azért, hogy rendet teremtsek a földön.

Üdv, diplomás troll szakember

2014. jan. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/150 anonim ***** válasza:
61%
95/96 - Igen, eleinte azt hittem, viccelnek, de láttam, hogy halálosan komolyan veszik, így nem csoda, hogy bele lendültem. Csak ugye mi értelme hazudni, ha nem azt ismerik meg így, aki valóban én vagyok. És ez zavart igazán. Így került háttérbe az exem, vele együtt a miatta kitalált reptilián sztorik s mivel hogy sokan olvassák a blogom, nem akartam törölni, sőt így minden eddigi olvasómnak őszintén leìrhattam. Felelőtlenség volt, de nem akartam a tetteim elől a névtelenségbe menekülni. Az nem lenne egyenes dolog. Ennyit pedig megérdemelnek.
2014. jan. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/150 anonim válasza:
32%
:DDD Darv az ápolók keresnek te elmebeteg leányzó.
2014. jan. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/150 anonim ***** válasza:
50%
Ez a nem semmi, amit itt írtok egymásnak. :D :D Hozok popcorn, el ne menjetek, főleg Darv ne!!!!
2014. jan. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/150 anonim ***** válasza:
Amikor engem elraboltak az idegenek rajtam is végeztek szexuális kísérleteket lényegében én sem emlékszem minden részletre, de arra emlékszem, hogy az orrombe ledugtak egy csővet, ami mondhatom fájdalmas volt. aztán elájultam, de amikor magamhoz tértem egy erdő mélyén 6 hónap telt el. pár nap múlva felkerestek az ügynökök és beavattak a rejtelmekben erről még soha nem beszéltem civileknek.
2014. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!