Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnátok, ha elrabolnának...

Mit szólnátok, ha elrabolnának a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha egy nap arra ébrednél, hogy egy ufóban vagy, például a Kis Szürkék hajóján és felhasználják a génjeidet, hogy a sajátjukat feljavítsák?

Örülnél? Szomorú lennél? Milyen érzelmi reakciót váltana ki belőletek?

Azok akiket valóban elraboltak mit éltek át?


2014. jan. 6. 20:01
 131/150 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a szövegértésed is ritka pocsék, mert kiemeltem: nem tanultam.
2014. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/150 anonim ***** válasza:
89%
minek válaszolsz ennek a gyíknak? csak hiányzol neki és azért ír h figyelj fel rá.
2014. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/150 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Darv !

Én nem akarok veled már vitázni, és nem is ítéllek el, csupán leírtam miért nem hiszek neked :-)


ui.: csak nehogy az legyen, hogy nem lesz bajnok a kondás csapat, mert akkor drágulni fog a parasztkolbász és a gyapjú suba :-)))

2014. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/150 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem mindent elmond,hogy azok is teljesen hülyének néznek akik alapjáraton hisznek az ilyesmikben ...
2014. jan. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/150 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nincs értelme tovább itt húznom az időm.


Kiforgatják a szavaimat, vagy szimplán nem fogják fel, és ész nélkül próbálnak vádaskodni, vagy nyomozósdit játszanak, csak épp az ész nincs meg hozzá.


Eleinte izgalmas volt, de már unalmas. E vitáink közben sok levelet kaptam itteniektől is, akik támogatnak, és értik, mire gondolok, mit éltem át.


Az eddig még ésszel írt Titkos névtelen ügynökünk üzeneteire válaszoltam, de midőn láttam, hogy a másodikba már kétségbe esetten próbálta forgatni a szavakat, ennek az értelmét sem látom.


Az én lelkiismeretem nyugodt, mert nem hazudtam, és azért sem hibáztatom magam, hogy nem tudtok értelmezni, kicsit gondolkodni, illetve hogy nem mondok el mindent, ami nem tartozik mindenkire (és így a blogomon sincs fent).


Sok oldalon át "vitáztunk", de unalmassá vált és még primitívebbé a részetekről. Pedig elég érthető voltam. Látszik nem mindenkinek.


Nem menekülök, csupán már unom a dolgot. A hülyeség ugye határtalan, de én nem vagyok az, így vannak határaim, és sajnos dolgom is, elég sok akad.


További kellemes időhúzást/szeméttúrást/trollkodást!

2014. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/150 anonim ***** válasza:
100%
ezen van a hangsúly Darv. menj relaxálj egy kicsit ezek után. :d
2014. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/150 anonim ***** válasza:
76%

Dravolia tudod hol rontottad el ott, ahol mindenki mindegyik fórumon 'Dravolia-ként' ismernek. ezt nem vártam volna tőled csalóként tudnod kéne, hogy előbb vagy utóbb le fogsz bukni. én csak tudom. :D az igazi tehetséges csaló mindig más nickbe írkál nem vagyunk gépek elírsz valamit valaki ezt visszakeresi és csinál valamit, amit nem kéne és onnantól keresztbe tesz neked. az ördög a részletekben rejlik! Ne légy ismert és legközelebb másik felhasználót használj...

Üdv:Goku :D

2014. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/150 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Darv.

Mi csak nem hisszük el amit írsz, mert tele vannak buktatókkal.

Ellenben te már a következőket írtad a többiekre:

"ennyire hülye vagy,- Kisapám,te szerencsétlen, az agyad nem képes feldolgozni, ostoba vagy , primitív"


Ezek igen szép kifejezések mindenkire. Ebből is látszik, hogy személyeskedsz.


No de nézzük tovább:


#121-es Nem Kókler belinkelte a korábbi profilod.

#123-ban te reagáltál rá hogy "Mit? Meg sem nyílik az oldal, kincsem."

Ebből is látszik, hogy álszent hazug vagy. Még én is láttam tegnap a profilodat, minden bizonnyal siettél gyorsan törölni, nehogy a többi idejáró meglássa miután belinkelték. :) De azért szép próbálkozás, hogy tetteted nem tudod miről van szó.


A lényről:

"magasságát viszont igen, és kétlem, hogy olyan magasnak írtam volna le. Alacsony volt. Legfeljebb elgépelés lehetett, nem tudom biztosra, ahogy azt sem tudom, honnan szedted. "

Itt találtam meg, mindenki megnézheti a kommentedet a poszt alján:

[link]

Azt mondod "Hasonló lényt már én is láttam, körülbelül ilyesmi magas lehetett, ami a leírásban van"

Szóval nem a számokat írtad el, hiába is keresed a kibúvót. A posztban pedig egy 180 cm-220 cm-es élőlény szerepel, nem pedig 130 cm :) Szóval ezt benézted elég szépen!



"A Facebookos ismerőseim több mint 95%-a semmit nem tud rólam, aki pedig igen, az sem mindent. Továbbá az meg se fordult a fejedben, hogy ezek felejtettek valamit, akik pont letojják"

Nem érted, hogy van olyan, hogy az üzeneteket vissza lehet nézni? Beírsz egy kulcsszót az aktuális partnerrel folytatott beszélgetésbe és kiadja azt amit írtál régen. Nem felejtettek semmit, az adatokat másolták be, amit Te magad írtál le.

Gondolkozz már ;)


"A blogomon nincs leírva olyan, ami másra nem tartozik!"

Én is unom már, senki sem beszélt a blogról, arról beszéltünk, hogy nekik mit mondtál. A kutya sem kíváncsi a blogodra, hanem hogy nekik mit mondtál. És ezek nem egyeztethetőek össze, eltérések vannak közöttük méghozzá elég súlyosak, valamint hazugságok a régi gyíkos blogoddal kapcsolatban.


"de látom, hogy a szavaim forgatod ki"

Ebben nincs szó kiforgatás, megérdeklődtem másoknál mi a helyzet, amit leírtak - nem emlékezetből, hanem visszanézve - és be is linkeltem, a lény magasságának "elírását", ami nem lehet elírás.


"Nem menekülök, csupán már unom a dolgot.Sok oldalon át "vitáztunk", de unalmassá vált és még primitívebbé a részetekről."

Igen, lépj is le, mert lelepleződsz. Ha van merszed erre reagálsz és leírod a magyarázataidat. :)

2014. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/150 Szecsői Tibor ***** válasza:
76%

#112 "Persze, megértem, legalább itt képesek valamire, ha az életben nem is." Ha tényleg olyan fiatal vagy, mint ahogy itt elhangzott több forrásból, akkor csak egy jótanács: szállj le a magas lóról, mert rohadt nagyot fogsz róla esni az életben. Ha idősebb vagy, akkor valószínűleg már késő.


#130 "Tudod mit, hallottál már arról, hogy nem a kor számít? Ja, honnan is hallottál volna..."

Annyiban mindenképpen, hogy ilyen viselkedés mellett az ember esélye az idővel mondjuk exponenciálisan nő arra, hogy úgy járjon, mint a vas, Rejtőt idézve. Metaforikusan.


Amúgy #136, ez a "jó voltál, csapj bele" hozzáállás nagyon vicces, akárki vagy ;).


Én mondjuk pont egy szót sem hiszek el ebből az ufós dologból, de nem nagyon érdekel, hogy hallucinálsz, hazudsz, tévedsz, vagy én tévedek (aminek jelen esetben nem tudok esélyt adni). Viszont rég láttam már itt olyan hozzászólót, aki ennyire meg volt győződve a felsőbbrendűségéről, ám csak az éretlenségét bizonyította.

2014. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/150 anonim válasza:
Teherbe ejtenék egy két kis szürkét
2014. jan. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!