Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnátok, ha elrabolnának...

Mit szólnátok, ha elrabolnának a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha egy nap arra ébrednél, hogy egy ufóban vagy, például a Kis Szürkék hajóján és felhasználják a génjeidet, hogy a sajátjukat feljavítsák?

Örülnél? Szomorú lennél? Milyen érzelmi reakciót váltana ki belőletek?

Azok akiket valóban elraboltak mit éltek át?


2014. jan. 6. 20:01
 111/150 anonim ***** válasza:
100%
az is igaz Darv! már vártam a válaszod kajak. én hiszek neked. a másik blogosat meg azért mert emlékszem írtad anno skypen, hogy úgy állítottad be a szürkéket meg hüllőket is mint ellenségeket a pasid meg a társaitok ellenségeit és így azért nem gyanakodott annyira hogy érdekelnek téged. ez meg így egészen érthető meg logikus is hisz akkor miért haragudna. azért hagytad abba ezt a blogot végülis mert a másikban már rossz volt a viszony nem? de szerintem a többi rész is oké.
2014. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/150 anonim ***** válasza:
27%

Nos figyelj, nem tehetnek róla, hogy nem ismernek, és a taktikai felépítésem bonyolult nekik. Főleg akkor, ha azok se értik vagy értenek engem, akiktől kérdezgetnek. Ez abszolút logikátlan és ha kicsi esze is van a névtelen nyomozónknak, akkor ezt be is ismeri. De nagyon kétlem.


Bár van egy olyan érzésem, hogy pár kommentelő itt csak szórakozásból van itt, mert ahogy nézem, igen csak a topon vannak. Persze, megértem, legalább itt képesek valamire, ha az életben nem is.

2014. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/150 anonim ***** válasza:
100%
pfpf, meg sem lep. :'D ott a pont. ahhoz hogy lássák a lényeget kell mondjuk agy is. de a medúzák mindig agy nélkül éltek és ez hagy nekik is reményt akik itt trollkodni próbálnak vagy osszák az észt.
2014. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/150 anonim ***** válasza:
75%

"Bár van egy olyan érzésem, hogy pár

kommentelő itt csak szórakozásból van itt,

mert ahogy nézem, igen csak a topon

vannak. Persze, megértem, legalább itt

képesek valamire, ha az életben nem is." Ezzel elmondtál magadról mindent kapálozás csak nyugodtan. részvétem azoknak, akik bíznak és regelnek a blogodra. *No Comment* :D

2014. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/150 nemelfogult ***** válasza:
76%

"Nos figyelj, nem tehetnek róla, hogy nem ismernek, és a taktikai felépítésem bonyolult nekik."


Itt mi alienekről beszélgetnénk, de dezinformáció és zavarosság lett belőle a "bonyolult taktikai felépítésed miatt"... ez a probléma.

Utólag aztán az egész csak egy kínos magyarázkodás. Ha tényleg voltak alienes dolgaid és kikívánkozott belőled, akkor jobb lett volna meggondolnod, mibe mész bele...

2014. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/150 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Darv !

Én például nem csak szórakozásból vagyok itt, de aki mindenkinek mást állít, össze-vissza beszél, az a szememben egy kicsit hiteltelen . Végigfutottam az írásaidat és nekem nagyon az jött le hogy ezek kitalált dolgok, amikre felhúztál egy felszínes vázat (amit úgymond a legh*lyébb is ismer), nagyon semminek se jártál pontosan utána, és ami a legfontosabb : konkrét bizonyítékot nem tudsz szolgáltatni, ettől fogva meg teljesen értelmetlen az egész vita ...

2014. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/150 anonim ***** válasza:
24%
Te vártál magyarázatra, többek között, és te vagy felháborodva, hogy megmagyarázom a dolgokat? Hisz nektek volt bajotok, hogy "kitérek" a válaszadás elől, akkor az volt a baj, most meg ez. Ez azért elég röhejes. Majd a névtelen kémem kitalál valamit, amit megint meg kell magyaráznom.
2014. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/150 anonim ***** válasza:
23%
Annácska, már az elején kijelentettem, semmit nem akarok bizonyítani másnak (hangsúlyozom, másnak). Magamnak bizonyítok, mert amit átélek vagy látok, csak engem érint. Azt hiszem, ezt ennyi oldal után fel kellett volna dolgoznod neked is. Az, hogy problémáztok avégett, hogy leírom amit átéltem, de bizonyos okokból nem akarok jobban belemenni az esetbe (hisz ez nem minden esetben könnyű, és akinek volt hasonló tapasztalata, az érti is), attól még nem biztos, hogy hazudok.
2014. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/150 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Darv !

Ha senkit nem akarsz meggyőzni nem értem miért szenvedted végig ezt a 12 oldalt és próbáltál győzködni mindenkit . És nem azért, de ha veled ez valóban megtörtént volna, nem facebokkon meg ilyen közösségi oldalon "hirdetnéd" ezt 50 szmájli között, hanem komoly szakemberekhez fordulnál .

2014. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/150 anonim ***** válasza:
76%

Na, végre válaszoltál a dolgaimra.


"Azért adom meg az elérhetőségem, mert akit érdekel, az úgy is rákeres, és elég sok levelet kapok ennek a szokásomnak köszönhetően. Én nem tartok attól, hogy lelepleződöm. "


Te kajak saját magadnak mondasz ellent, mert utána ezt írod:

"Nos akkor elárulok egy titkot. Nem minden emberben bízom annyira, vagy olyan a hozzáállásuk, hogy én elmondjam nekik. "

"mert nem bízom bennük"



Most akkor egyszerre azt mondod, hogy nem tartasz attól hogy lelepleződsz, de nem beszélsz mindenkivel erről, majd ezzel szemben téged sokan keresnek levélben és beszélsz velük erről. Na most akkor melyik?:D


" Egy helyszínen több dolgot is lehet észlelni, de most ettől tekintsünk el egy kicsit. A másik pedig az, hogy lehet, nem jól emlékszik"

Igen. És de érdekes, egy helyszínen volt a "két lény" és mindkettő a kerítésnél. A beszélgetéseket vissza lehet tekinteni. Úgy mondták vissza, nem pedig fejből. Aki egyedül nem jól emlékszik, az Te vagy, le is írtam miért. Akik hazudnak, 1-2 hónappal rá már teljesen mást mondanak, mert nem emlékszenek mit mondtak korábban.


"Tudtam dolgokat róluk, és azok akik engem felkerestek, nem a hazugságot kapták, hanem mindössze annyit, amit én magam is tudtam. És az emberek java része akivel beszéltem erről, az nem elérhető Facebookon. "

Ez szintén hazugság. Akiket felkerestem mind Facebookos volt és mindnek írtál róla. Egyeseknek azt írtad, hogy gyíklényekhez vonzódsz meg velük kapcsolatban írtál megilyenek. lol És még azt mondod hogy "amit én magam is tudtam". Szóval nekik is hazudtál.


"Itt még együtt voltam az exemmel. És ő gyűlölte az idegeneket. Lényegében miattuk szakítottunk."

Ilyenkor nem tudom, hogy te vagy a nemnormális vagy az exed? Hogy lehet ilyen miatt szakítani


"Miből gondolod te, hogy azokra írtál, akik tényleg ismernek? Én viszont abszolút nem írtam olyat, hogy nem vonzódom az idegenekhez, a Szürkékhez nagyon is."

Mivel mindegyik beszámolt az "alien kapcsolataidról" így gondolom ismernek annyira, hogy elárultad nekik. Ha nem mondtad volna lestek volna, hogy miről kérdezek. Amúgy olvasd el újra amit írtam, mert pont ezt írtam én is hogy hüllőkhöz és szürkékhez vonzódsz, de már itt is hazudtál nekik a hüllőkkel kapcsolatban.


"Azt pedig végképp nem, hogy így, ráadásul úgy, hogy azokból húzol ki infókat rólam, akik nem ismernek, és akikben nem bízok annyira, hogy mindent leírjak nekik. "

De azért az egész facebookodat földönkívüliekkel van tele és kiteszed a blogod hogy bárki elolvassa. Ezek után ez a kijelentés marhára hihető.


"Találtál pár embert, akiről azt hiszed, ismer engem, és beszélek rendszeresen velük ilyenekkel"

Hát márpedig beszélsz, ők állították, nem a kisujjukból szopták ki ezeket.


Szóval, magadnak mondasz ellent és logikai bukfencek vannak ebben kérlek.

Hol azt mondod, hogy senkire nem tartozik és alig beszélsz erről valakivel, hol pedig agyonreklámozod a blogod mindenhol itt is és a közösségi oldalon is, hogy bárki elolvashassa, és beszélsz erről mindenkivel ott is.

" Most már tudod, és azt is, hogy arra miért nem írtam konkrét dolgokat az idegenekről. "

Tudom, hogy mellébeszélsz ez a helyzet.

2014. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!