Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólnátok, ha elrabolnának...

Mit szólnátok, ha elrabolnának a földönkívüliek?

Figyelt kérdés

Mi lenne, ha egy nap arra ébrednél, hogy egy ufóban vagy, például a Kis Szürkék hajóján és felhasználják a génjeidet, hogy a sajátjukat feljavítsák?

Örülnél? Szomorú lennél? Milyen érzelmi reakciót váltana ki belőletek?

Azok akiket valóban elraboltak mit éltek át?


2014. jan. 6. 20:01
 121/150 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak így itt hagyom [link] :D
2014. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/150 anonim ***** válasza:
26%

1. Nem meggyőzésről van szó. Viszont ha rátok hagyom, akkor oktalan kutyák módjára ezen lovagolnátok. Bár tudod mit, ennyit sem nagyon érdemeltetek, ez így igaz, ebben kivételesen igazad van (De rólad hallottam érdekes dolgokat, kicsit elmosolyodtam, mikor a neved olvastam, te sem panaszkodhatsz, ami azt illeti).


2. Tévedtél a Facebook hirdetés mellett is, ugyanis egyszer, legfeljebb kétszer tettem ki Facebookra a blogot, smileyk nélkül. Szóval találj ki valami mást, ha hazudni akarsz, mert elég gerinctelen dolog. Bár anélkül is megy itt az élet, ahogy látom (forgassátok ki a szavaim, nyugodtan, én nem vagyok rászorulva erre, veletek ellentétben). Különben is, amíg nem vagy az ismerősöm, elég sok dolgot nem is láthatsz rólam ott, csak azt, amit a többi, aki ész nélkül próbál kémkedni.


Különben sem értem, miért törtem magam eddig, amikor annyian felfogják amit írok, csak pont páran akadékoskodnak emellett. De ezek persze kevés kivételével gondolkodni sem tudnak. Ezeket is itt találtam meg. Igen, kivételes emberek tárhelye ez az oldal. Nem igaz?

2014. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/150 anonim ***** válasza:
26%
Mit? Meg sem nyílik az oldal, kincsem.
2014. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/150 anonim ***** válasza:
76%

"Egyeseknek azt írtad, hogy gyíklényekhez vonzódsz "


:-))))

2014. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/150 anonim ***** válasza:
49%

Névtelen kémem: Komolyan mondom, te ennyire hülye vagy, hogy nem vagy képes feldolgozni, amiket írok, vagy megjátszod? Remélem utóbbi, bár erősen kétlem. Remek, látom a szókiforgatás megy, de hát aki helyből így születik, azt nem is csodálom. Na, lássunk neki:


"Azért adom meg az elérhetőségem, mert akit érdekel, az úgy is rákeres, és elég sok levelet kapok ennek a szokásomnak köszönhetően. Én nem tartok attól, hogy lelepleződöm. "

"Te kajak saját magadnak mondasz ellent, mert utána ezt írod:

"Nos akkor elárulok egy titkot. Nem minden emberben bízom annyira, vagy olyan a hozzáállásuk, hogy én elmondjam nekik. "

"mert nem bízom bennük"

Most akkor egyszerre azt mondod, hogy nem tartasz attól hogy lelepleződsz, de nem beszélsz mindenkivel erről, majd ezzel szemben téged sokan keresnek levélben és beszélsz velük erről. Na most akkor melyik?:D"

- Kisapám, szóval: "Nem tartok attól, hogy lelepleződöm" - Tulajdonképp mi lenne a lelepleződés? Ha minden dolgot megtudnátok rólam, ami csak történt, továbbá a személyesebb adataim, lakcím s a többi. Csak azért, mert megadom a -email címem és skypeom, hogy másokkal beszéljek, akik értelmesebbek is, attól még nem jelenti azt, hogy lelepleződöm. Sajnos ezt neked nem sikerült felfognod, de se baj! Talán majd máskor, vagy többszöri nekifutásra!


"Igen. És de érdekes, egy helyszínen volt a "két lény" és mindkettő a kerítésnél. A beszélgetéseket vissza lehet tekinteni. Úgy mondták vissza, nem pedig fejből. Aki egyedül nem jól emlékszik, az Te vagy, le is írtam miért. Akik hazudnak, 1-2 hónappal rá már teljesen mást mondanak, mert nem emlékszenek mit mondtak korábban."

Mindenre emlékszem, de figyelj csak, tudsz olvasni? Leírtam a blogban, hogy nem tudom biztosra a lény színét a sötét miatt, ami sárgásabb színt kölcsönözhetett neki az a lámpa volt esetleg, az pedig csak azért, mert maga a bőr világosabb volt, akár szürke, s ezt ha tényleg jól kerestél volna, nem csak a blogomon találtad volna meg! A magasságát viszont igen, és kétlem, hogy olyan magasnak írtam volna le. Alacsony volt. Legfeljebb elgépelés lehetett, nem tudom biztosra, ahogy azt sem tudom, honnan szedted.


"Ez szintén hazugság. Akiket felkerestem mind Facebookos volt és mindnek írtál róla. Egyeseknek azt írtad, hogy gyíklényekhez vonzódsz meg velük kapcsolatban írtál megilyenek. lol És még azt mondod hogy "amit én magam is tudtam". Szóval nekik is hazudtál."

Pont erről beszélek te szerencsétlen. A Facebookos ismerőseim több mint 95%-a semmit nem tud rólam, aki pedig igen, az sem mindent. Továbbá az meg se fordult a fejedben, hogy ezek felejtettek valamit, akik pont letojják, hogy velem mi van? - Gondolkozz már, te szerencsétlen.


"Azt pedig végképp nem, hogy így, ráadásul úgy, hogy azokból húzol ki infókat rólam, akik nem ismernek, és akikben nem bízok annyira, hogy mindent leírjak nekik. "

De azért az egész facebookodat földönkívüliekkel van tele és kiteszed a blogod hogy bárki elolvassa. Ezek után ez a kijelentés marhára hihető.

Ja, mert a képekből a személyes tapasztalataimról mindent megtudnak, meg arról, hogy mit éltem át, amit nem híresztelek nyíltan, igaz? Még egy oltári nagy bukás a részedről, kezdelek komolytalannak venni.


"Találtál pár embert, akiről azt hiszed, ismer engem, és beszélek rendszeresen velük ilyenekkel"

Hát márpedig beszélsz, ők állították, nem a kisujjukból szopták ki ezeket.


Szóval, magadnak mondasz ellent és logikai bukfencek vannak ebben kérlek.

Hol azt mondod, hogy senkire nem tartozik és alig beszélsz erről valakivel, hol pedig agyonreklámozod a blogod mindenhol itt is és a közösségi oldalon is, hogy bárki elolvashassa, és beszélsz erről mindenkivel ott is.

" Most már tudod, és azt is, hogy arra miért nem írtam konkrét dolgokat az idegenekről. "

Tudom, hogy mellébeszélsz ez a helyzet."

És megint megismétlem magam, mert az agyad nem képes feldolgozni, és már nagyon unom... A blogomon nincs leírva olyan, ami másra nem tartozik! Tehát ha hirdetem (ami nem igaz, mert teljesen más okból osztom meg), akkor sem mondanék ellent magamnak, mivel ami rám tartozik, az NINCS OTT!


Szóval erről röviden ennyit. Azt hittem, legalább valami értelmes dolgot is írsz, de látom, hogy a szavaim forgatod ki, vagy annyira ostoba vagy és értetlen, hogy nem fogod fel, mit írok.


Gratulálok, pedig kezdtem bízni abban, hogy rájössz pár dologra. Hát nem, tévedtem. Te sem leszel az...

2014. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/150 anonim ***** válasza:
73%

"De rólad hallottam érdekes dolgokat, kicsit elmosolyodtam, mikor a neved olvastam, te sem panaszkodhatsz, ami azt illeti"


Tudod én amit állítok próbálom alátámasztani (akár több oldalt legépelek, vagy forrásokat linkelek), belőled ez teljesen hiányzik, mert csak úgy általánosságban beszélsz . Amúgy én nem kémkedtem utánad egyszerűen csak a facebookodat néztem meg és nekem teljesen komolytalannak tűnik az egész . Tanultam egy kis pszichológiát és nagyon az jön le, hogy csupán a figyelem miatt csinálod .

2014. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/150 anonim ***** válasza:
17%
csak úgy ontja a hülyeségét ez a névtelen ,kémed, meg a barátnője ez a annácska. jaj de hát ez mit tud? az értékelése is raj. bár az iq-ja annális kissebb. xd
2014. jan. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/150 anonim ***** válasza:
26%
Annácska: Ha tanultál volna pszichológiát lenne fogalmad arról, hogy ha mindig az élet nehéz részei lebegnek a szemed előtt, és nem próbálod meg a vidámabb oldalát nézni, a szórakoztatót, hanem mindig a sokkos részével foglalkozol, te magad mész tönkre. Ezt látom nem igen fogod fel, szóval ha tanultál is pszichológiát, elég gyéren tetted. Én pedig nem tanultam, és ez elég alap dolog. Szóval ez megint egy olyan "állításod", ami abszolút megbukott, ahogy a tanulási készséged is, ezek alapján.
2014. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/150 anonim ***** válasza:
76%
Mert te tinédzserként biztos olyan ku*va sok pszichológiát tanultál ... Nem veszed észre,hogy nem mindenki más a hülye hanem te?
2014. jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/150 anonim ***** válasza:
53%

Hát ahhoz képest, hogy lehetséges te idősebb vagy, még is a te viselkedésed az egyik legprimitívebb és szánalmasabb, bár tudom, csak megjátszod, mondjuk lehet, tévedek, az ebben az esetben nem lepne meg túlzottan.


Tudod mit, hallottál már arról, hogy nem a kor számít? Ja, honnan is hallottál volna...

2014. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!