Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ghostolt, de nem teljesen? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostolt, de nem teljesen? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Adott a helyzet: Online ismerkedés, három hónap ismertség, én a lány, ő a fiú. Randizni is voltunk már kétszer, a másodikon megbeszéltük, hogy mint kapcsolat nem tudna működni a dolog, de egyébként mindig nagyon jókat beszélgettünk, szóval barátság "maradt" belőle.A második randi után is simán elbeszélgettünk még hetekig, de egyszer csak nem írt vissza az üzenetemre. Semmi esetleg bántót/sértőt nem írtam, csak leláttamozott és nem is írt azóta se. Viszont instagramon az összes történetem megnézte, sőt, még az azóta kitett képemet is belájkolta, amiket nem értek. Ha már szó nélkül elvágja a fonalat köztünk, miért nézi és lájkolja a képeimet? Tényleg nem értem, mert sose mutatta jelét, hogy esetleg unná a beszélgetést vagy az egész helyzetet. Nem akarok duplán írni neki, mert ha egyszer nem kíváncsi rám, nem erőltetném magam rá, de idegesít a helyzet. Valaki volt már hasonló helyzetben? Mi volt a megoldás? Én lassan 20 leszek, ő 23 múlt.

2019. júl. 28. 22:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem, ezzel az infóval ismerkedtünk meg, de ő hajtott, hogy egy-két randi nem a világ, szóval simán belefér így is:D
2019. júl. 28. 23:09
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor úgy volt vele, hogy gyorsan dugcsizni akar egyet mielőtt elutazol.


Azt mondjuk nem tudom, hogy te minek mentél bele a randiba, de hát az már mindegy is.

2019. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%
Ismétlem, megcsókolnálak.
2019. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
utolsó??????
2019. júl. 28. 23:19
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
Nem utolsó csók lenne. 😘
2019. júl. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ismerjuk egymast?
2019. júl. 28. 23:21
 17/20 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem tetszel neki, de nem akar belebonyolódni. Ezért semmi komolyat nem akar tőled. Persze azért egy rendes lezárást megérdemeltél volna, csak ő talán ehhez nem elég intelligens.
2019. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mit akarsz?

Te megbeszélted vele. Elmondtad neki, hogy ez van és kész. De ráírtál, de ő minek nézi a te dolgaidat. Ne szívasd már. Ha nem akarsz tőle semmit, hagyjad. Ha meg igen, akkor beszéljetek, találkozgassatok, de ne tedd úgy a barátzónába, hogy elvárásod is van vele szembe.Hiszen te nem akarsz tőle semmit, ugye? És nem 13 éves vagy.

2019. aug. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Noren1989 ***** válasza:
100%
Jól kiveri a képeidre, ennyi.
2019. aug. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt te vagy a hunyó. Hülyíted itt szerencsétlent. Tudatosan bekemész a randiba, mikor tudod, hogy nem lehet belőle semmi.Utána megbeszéled ezt a barátságot:lefordítom:hitegeted, hogy mégis lehet belőle valami.Szegény x ideig reménykedik, mert tartod benne a tüzet.Mikor felfogja, hogy te komolyan nem akarsz semmit, akkor még kikéred magadnak, hogy lelép.

Szállj le erről a fiúról, hagyd élni, ne gyötörd tovább.

2019. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!