Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja, hogy ez az utolsó randiajánlata, akkor azt komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés
Sokat próbálkozott, segítőkész volt, figyelmes, kedves, nem adtam neki egyértelmű választ amikor korábban randira hívott, mert nem akartam megbántani. De elég egyértelműen elzárkóztam minden ilyen ajánlatától. Sosem csinált ügyet belőle, ugyanolyan lazán elbeszélgetett velem, mintha mi sem történt volna. A végén viszont meglepett, mert azt közölte, h ez az utolsó randiajánlata, nagyon kedvel, de ha erre is nemet mondok, ő már nem fog erőltetni semmit. Én mondtam neki, h "nem" és elfogadta, nem haragudott meg,sőt sok sikert kívánt, a diplomaosztón még gratuláltunk is egymásnak. Egyetemi évfolyamtársak voltunk amúgy, már végeztünk, úgyhogy többet nem fogunk találkozni. Azóta eltelt már egy pár hét. Szerintetek többé tényleg nem fog próbálkozni?
2019. júl. 31. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Most meg máson sem kattog az agyad, értem én. Van ilyen kérdező, hogy kicsit túltolunk valamit és pofára esünk. Te most estél pofára.

33/f

2019. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Dehogy estem pofára, én nem akarok tőle semmit. Csak olyan komolytalannak tűnt a szegényes kis próbálkozásaival, nem néztem ki ezt a korrektséget belőle. Ilyen szempontból tényleg meglepődtem, ettől még fizikailag nem vonzódom hozzá. Valóban jó dolog, hogy még van aki megérti a nemet, igaza van annak aki előttem írta, hogy ennek kéne lennie a normálisnak,de sajnos egyre ritkább.
2019. júl. 31. 21:51
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az előző pasikat is ilyen korrektül nem bírtad elküldeni nehogy megbántsd őket, akkor miért gondolod azt, hogy ők voltak a gyökerek? Kicsit egyenesebben állsz az emberekhez, akkor ők is hozzád. Egyszerű a dolog
2019. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 Én meg nem akarom elhinni, hogy léteznek ilyen bugyuta nōk, akik visszautasítanak egy férfit, aztán várják, hogy az teperjen.

Nézz magadba, mielōtt másokat írsz le. Ha te nem szoktál egyértelmū válaszokat adni, akkor mièrt csodálkozol azon, ha netán félreértenek és azt hiszik van esély?

Annyira döntés képtelen, határozatlan nyomi vagy, hogy mások kell kitalálják helyetted, hogy nem akarsz randizni???:-/

2019. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21%

Nőkben az a jó, hogyha kedves vagy hozzá, elhívod randizni 2-3x amit elutasít, utána többet ne hívod, elkezdi nemérteni a helyzetet, aztán elkezdi keresni a miértet, aztán 2 hét múlva jön, hogy vigyem el randizni, este meg már ágyban van.

Szeretem a nőket, egyszerűek.

2019. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog próbálkozni. Az utjaitok is szetvaltak.
2019. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%

"nem néztem ki ezt a korrektséget belőle"


Azért.. azon te is elgondolkodhatnál, mi az az előítéletesség..

A férfigyűlöletről meg még nem is beszélek.. pedig sugárzik a válaszodból, hogy lenézed a férfiakat.

2019. aug. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!