Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem nevetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem nevetséges, amikor 28-30 éves nők pattognak, hogy egy 35 (! ) vagy 40 éves pasi túl öreg hozzájuk?

Figyelt kérdés

Mi a háttere ennek? Leragadtak valahol 20 éves koruknál, és nem vették észre, hogy elrepültek az évek? Egy jó kiállású, 30 éves fószer minek jönne össze egy 28 évessel, amikor kaphat 20-22 éves nőt is?

Most az egyik kérdésnél kibukott már megint ez a téma, és van aki azzal röhögteti magát, hogy 25 éves párja van, és priviben írogatja, hogy milyen komoly kapcsolat, és engem küld el a fenébe, ha megmondom, hogy ébresztő, nem fog sokáig tartani. xD


2019. aug. 31. 17:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
25%

Hogy lepontozott a kishuszár...


Savanyú a szőlő.

2019. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem nevetséges.

Az a nevetséges, amikor vén pasik fiatal nőt akarnak.


" Egy jó kiállású, 30 éves fószer minek jönne össze egy 28 évessel, amikor kaphat 20-22 éves nőt is?"

Vagy nem. Részemről 25 alatt ismerkedem.


Röhejes, hogy mit gondolnak magukról a vén phaszik..

2019. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
20%

28 éves nőhöz egyáltalán nem öreg 40 éves férfi. Nagyon sok ilyet látok nap mint nap, hogy a nő sokkal fiatalabb, a férfin már látszik hogy 40-en felüli, de mégis kézenfogva járkálnak. Ez is olyan mint a másik anyagi helyzete, nem turkálok senki zsebében és nem kezdem latolgatni hogy valóban szerelem e amit látok vagy csak a pali pénze csábító. Mindenki olyannal kezd akinél labdába rúghat. Nekem jelenleg se idősebb, se fiatalabb nő nem jut.


30/f

2019. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
68%
És 40es férfiak pattognak, hogy nem jut huszonéves nő. Elég nevetséges, nem?
2019. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
66%
Ne pontozgass, vén phasz. Nem lesz jobb tőle.
2019. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha neki nem kell idősebb nő, nekem miért kéne idősebb faszi???
2019. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
82%

Az férfiak 50%-a akinek van tök'e...-szexel és dúskál a nőkben kortol függetlenül.


A maradék meg sírdogál,hogy a szuperpin@ mi a fenét képzel,hogy nem fekszil alájuk!

-mert a csúcs jó nő meg az örök fiatalság jár alanyi jogon.

2019. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
68%
Szóval az rendben van, hogy a harmincas pasik 20 éves kis libákat akarnak, a harmincas nők meg érjék be a a 40 éves fószerekkel? :D Érzed ugye, hogy mennyire vicces ez? Nem tudom amúgy miért gondoljátok, hogy a férfiak nem öregednek! 33 éves nő vagyok, és akkor sem kellene egy kopaszodó pacák, ha nem lenne más férfi a földön! :D
2019. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
Tudják jól, hogy férfi létükre is jó randán megöregednek, aztán itt verik magukat hülye kérdésekkel.
2019. aug. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
81%
30 éves nőként korban ugyanennyi idős párt szeretnék leginkább.
2019. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!