Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértett meg?

Figyelt kérdés

Mindig sminkeltem magam , de nem eröteljesen , csak rúzs és szemkontúr stb , es úgy járok a munkába , nekem tetszik és igy eltudom jobban fogadni magam , kulönben volt idöszak , amikor nem tudtam kimenni a házból , annyira nem tetszettem magamnak .

Tehát magamért teszem , nekem ez fontos

Van egy férfi a munkahelyemen , aki azt találta mondani , mikor összegyultunk többen és ott volt egy csaj is , aki nem sminkelt sosem , rámnézve provokálva mondta , hogy neki sokkal jobban bejön a NATÚR stilus , minek a smink a nöknek es a pózolás , igaz ? Kérdezte tölem ironikusan . A ”natúr” csaj nagyon buszkén , boldogan kacagott .

Miért akart megalázni?

Imponálni akart amásiknak ?

Nagyon duhös lettem , nagyon megalázó volt !



2019. okt. 20. 08:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
86%
20 olvastad a peldam? En sem akartam egy hàjas diszno portassal felszedetni magam elhiheted.
2019. okt. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Igen, olvastam a példád. Semmi köze ehhez a szituációhoz.
2019. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö. En a helyedben dupla sminket raknék fel az biztos. Meg müszempillat is :D
2019. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
87%
Hol irta kerdezö hogy nyomult a pasira?
2019. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
15%
Valamelyik előző kérdésében. Napok óta írja kifelé ezeket a kérdéseket. Linkeljek párat?
2019. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
72%

Akkor szoval tetszik a munkahelyèn neki egy "ffi", aki meg ugy ràzza le magàrol, hogy eki àll nyilvànosan sértegetni?

Valahogy ez a helyzet sem lép tul az óvodàs szinten.

Hu de jo hogy en egyedül dolgozom.a kolektiva csak neten van meg telefonon. Megint nagyra èrtékelem a munkahelyem.

2019. okt. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
14%
hat neharagudj,de ebbe semmi megalazo nincs... viccelt,semmi tobb.s amugy is kit erdekel kinek mi tetszik jobba,ha te jol erzed magad sminkben..
2019. okt. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ja éd az utolsó 81%-os nem egyenlő az előző kommentek gazdájával. Engem pontozzál le kérdező, ne őt ekézd, csak egy a százalékunk.
2019. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is jobban tetszik a natúr de eszembe se jut, hogy ezzel megaláznék bárkit
2019. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
97%
Emberek ekkora bűn lett a smink? 😅
2019. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!