Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértett meg?

Figyelt kérdés

Mindig sminkeltem magam , de nem eröteljesen , csak rúzs és szemkontúr stb , es úgy járok a munkába , nekem tetszik és igy eltudom jobban fogadni magam , kulönben volt idöszak , amikor nem tudtam kimenni a házból , annyira nem tetszettem magamnak .

Tehát magamért teszem , nekem ez fontos

Van egy férfi a munkahelyemen , aki azt találta mondani , mikor összegyultunk többen és ott volt egy csaj is , aki nem sminkelt sosem , rámnézve provokálva mondta , hogy neki sokkal jobban bejön a NATÚR stilus , minek a smink a nöknek es a pózolás , igaz ? Kérdezte tölem ironikusan . A ”natúr” csaj nagyon buszkén , boldogan kacagott .

Miért akart megalázni?

Imponálni akart amásiknak ?

Nagyon duhös lettem , nagyon megalázó volt !



2019. okt. 20. 08:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
32%
Adtál a helyes...
2019. okt. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
1%

1. Igazából nem magadért teszed, ez csak hiszed, mert tudatosan nem ismered fel, hogy valójában azért sminkelsz, hogy megfelelj másoknak. Ha nem akarnál senkinek megfelelni, tetszeni, akkor nem sminkelnél. Tehát nem magadért sminkelsz, hanem másokért.

2. Megsérteni senki sem tud téged. Ha megsértődsz, az a te választásod.

2019. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Magamért teszem , maskepp depis leszek es nem megyek ki a házból .

Tejért is igy ugrok le , soha smink nelkul

2019. okt. 20. 08:46
 14/31 anonim ***** válasza:
91%

Tipikus àldozathibàztatàs ami itt is megy.

Ezért sincsenek a munkahelyi zaklatäsok nagy resze jelentve.

2019. okt. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
41%

"Magamért teszem , maskepp depis leszek es nem megyek ki a házból "


Hát igen, pont azért nem mész ki a házból, mert nem akarod, hogy mások smink nélkül lássanak, tehát MÁSOKÉRT sminkeled magad, nem magadért, csak nem ismered ezt fel. Ha egyetlen ember sem létezne magadon kívül, akkor eszedbe se jutna sminkelni.

2019. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
6%
Egyáltalán nem áldozat hibáztatás. Csak te nem ismered fel, ha valaki sajnáltatja magát ok nélkül. Lassan ott tartok, hogy szeretném tudni a másik fél szemszögéből is az egészet. Biztos vagyok benne, hogy nem ok nélkül történik ez. Az emberek azt szokták bántani aki így vagy úgy de kiprovokálja.
2019. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
Senkinek nincs joga beszolni smink miatt a masikra. Plane munkahelyen. Ahol szakmai szempontok szerint lehet ertekelni eleve a masikat. A szemelyeskedés abszolut nem helytàllo.es ezt senki nem köteles eltürni meg lenyelni sem.
2019. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
98%
A masik fél szemszöge tipikus. Akit nem kaphatnak meg eselyük nincs, azok gyakorta lehordjàk a nöt mert serti az egojukat.
2019. okt. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Ezt mondd meg akkor a kérdezőnek is, hogy ne akarja magát felszedetni munkatárssal mert hát ez egy munkahely ahova dolgozni és nem párt keresni járunk be.

Az érem másik oldalát se hagyd figyelmen kívül, ha már ilyen nagy erkölcs csősz akarsz lenni.

2019. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
14%
De az is ha nö a sértegetö, mi a fr.ncot erdekli öt meg màsik nö sminkje mégis? Vagy akkor jegyezze meg magàban ne a masikat provokalja.
2019. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!