Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértett meg?

Figyelt kérdés

Mindig sminkeltem magam , de nem eröteljesen , csak rúzs és szemkontúr stb , es úgy járok a munkába , nekem tetszik és igy eltudom jobban fogadni magam , kulönben volt idöszak , amikor nem tudtam kimenni a házból , annyira nem tetszettem magamnak .

Tehát magamért teszem , nekem ez fontos

Van egy férfi a munkahelyemen , aki azt találta mondani , mikor összegyultunk többen és ott volt egy csaj is , aki nem sminkelt sosem , rámnézve provokálva mondta , hogy neki sokkal jobban bejön a NATÚR stilus , minek a smink a nöknek es a pózolás , igaz ? Kérdezte tölem ironikusan . A ”natúr” csaj nagyon buszkén , boldogan kacagott .

Miért akart megalázni?

Imponálni akart amásiknak ?

Nagyon duhös lettem , nagyon megalázó volt !



2019. okt. 20. 08:14
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Ha már így megy a komment kopaszítás...

Szerintem az összeset lehetne akkor törölni (vagy akár az egész kérdést, khm) mert így aztán csak egy hatalmas katyvasz az egész és ha valaki ide téved az előzmények ismerete nélkül, akkor érdemben segíteni se fog tudni, vagy menten kihátrál és elmarad a segítség.

De ez csak egy tipp.

2019. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!