Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti nagybetűs NŐnek érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti nagybetűs NŐnek érzitek magatokat, ha hosszabb ideje nem volt nagybetűs FÉRFI az életetekben?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, 1 éve nem volt kapcsolatom férfivel. Persze éltem ebben az 1 évben, magamra koncentráltam, barátaimmal és családommal voltam, egyetemet végeztem, néha dolgoztam, és a hobbimmal is foglalkoztam. Alapvetően hálás voltam a körülményeimért, igyekeztem minden napot hasznosan és szeretetben tölteni.


De... Kezdem azt érezni, hogy hiányzik egy Férfi az életemből. Mindent a mélységekig élek meg, így egy felületes szexkapcsolat vagy egyéjszakás nem nekem való. Úgy érzem, hogy bár minden nagyokos azt mondja, hogy ne egy másik embertől legyél teljes, ne egy másik ember határozza meg az önképed...stb, csak azt nem veszik figyelembe, hogy minden ember más, nem lehet kollektíve mindenkire ráhúzni, hogy pl érezd magad nőnek egyedül is. Értem persze a gondolat logikáját, nyilván szükség nincs a túléléshez egy másik emberre, ezzel szemben társas lények vagyunk. Azt is értem, hogy nem minden nőnek elsődleges a nőiessége és annak megélése vagy a szexualitása, és ezzel semmi baj nincs! Én viszont igénylem a szexualitást és a nőiesség megélését is.


Ti hogy vagytok ezzel? Hogy lehet pótolni egy férfi érintését, tekintetét, védelmezését, az intimitást, a szexualitást ha egyszer nekem ez fontos? Hogy lehet pótolni amikor egy férfi közel húz magához, ledob az ágyra, megszorítja a csipőd, megsimogatja az arcod, alvás előtt átkarol, kimondja hogy "kíván" vagy hogy "szeret"? Hiszen az ilyesmit egy barát vagy a család nem pótolhatja... Pedig nem vagyok egy gyenge nő, megvannak a saját gondolataim, a saját véleményem, meg tudok élni egyedül, meg tudom védeni magam, foglalkozom a barátaimmal és a családommal, és mindennél jobban szeretem is őket... DE ha hosszabb ideig nincs férfi az életemben, akkor ezen kvalitásaim ellenére sem érzem magam nagybetűs NŐnek, aki csábíthat, gondoskodhat, szerethet, akit randira hívnak, akit csodálnak és viszont csodál, akit egy FÉRFI NŐKÉNT kezel.


Szóval tényleg aszerint kéne élni, hogy én egyedül is legyek NŐ? De hogyan, ha azt a nőiességet, amit egy férfi képes adni, azt hosszútávon nem pótolja semmi??

Ui.: azzal viszont egyetértek, hogy szinglinek lenni fényévekkel jobb, mint egy rossz kapcsolatban.



2019. okt. 20. 19:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Nekem smink kell, meg lehetőség szerint szép ruhák, meg szépen kifésült és esőtől/párás időtől el nem ázott, és izzadtságtól sem begöndörödött haj:)


Tehát pl nekem szóval smink kell, meg lehetőség szerint szép ruha, hogy nőnek érezzem magam, és akkor kész. Meg pl nem bánom, ha a hajam is úgy marad,ahogy reggel belőttem:)

2019. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
42%
*Ja és azért hosszú haj is kell, és kiengedett, vagy felcsatolt hátul. Ezeket a variációkat szeretem róla. Rövid hajjal nem lennék elégedett.
2019. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
25%
Én férfi nélkül is mindig nagybetűs Nőnek éreztem magam. A te szegénységi bizonyítványod, ha neked ez nem megy :)
2019. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es!

Köszönöm hogy elmondtad, hogy neked mi segít, vagy te mikor érzed magad leginkább nőnek! Mint említettem, különbözőek vagyunk :)

2019. okt. 20. 20:37
 15/34 anonim ***** válasza:
45%

Megértelek kérdező. Nekem is fontos az intimitás, a szexualitás, a férfi vágyakozása, védelmezése, gondoskodása, közelsége. És ahogy ezt egy igen intelligens hozzászólásban láttam: nem, ennek semmi köze a "bszáshoz".... De úgy tűnik, vannak olyan nők, akiknek a szexualitása egyenlő a dgással 👏 gondolom az ilyen nőket csalják / unják meg vagy dobják ki a leghamarabb, mert fogalmuk sincs, hogy a férfiak milyen nőkre vágynak a leginkább, milyen nőket kívánnak igazán (egy tipp: nem azokat, akik a misszionárius fadarab pózon kívül másra nem képesek, mert fogalmuk sincs, hogy nőként hogyan érezzék magukat jól a testükben, testükkel, a szexualitásukban, de azokat sem akik olyan függetlenek, hogy egy férfi sosem érzi magát férfinek mellettük).

Elítélni valakit és még a kérdésre sem válaszolni, na ahhoz sok ész kell.

2019. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Teljesen érthető Kedves Kérdező, ahogy a másik oldal is. Egyet mondhatok: szerezz valakit.
2019. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

Aha, tehát el kell játszanom, hogy egy kis gyámoltalan, csipőszorongatásra vágyó cicamica vagyok, és az egész életemnek egy boldogtalan színjátéknak kell lennie, különben megcsalnak, és ennek random nők nagyon örülnek.


Gondolom akkor te attól is jobbnak, "nőbbnek" érzed magad, ha más nőket megcsalnak? Belegondolsz, hogy mert én simulékony cicmike vagyok, ennyivel is jobb NŐ vagyok?

2019. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Egyébként nagyon vicces, hogy én senkit nem ítéltem el, senki fölött nem törtem pálcát, sőt azt mondtam, hogy minden szemlélet rendben van, hiszen nem gondolhatjuk ugyanúgy. Én meg kapom a szegénységi bizonyítványt meg a személyiség alsó lépcsőjét meg hogy én attól érzem magam nőnek ha "megba.znak"... Azért ilyen agresszívnak nem szükséges lenni egy teljesen idegen emberrel szemben, aki csak feltett egy kérdést - szerintem, aztán felőlem ti láthatjátok másképp.

Nem is tudom hogy ezek a felesleges személyeskedő kommentek kiknek a "szegénységi bizonyítványai".

2019. okt. 20. 20:53
 19/34 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy kinek szántad 17es, de mindenesetre amit én leírtam, az nem színjáték és a szexualitásom része. Te úgy éled az életed ahogy szeretnéd, és nem is állok az utadba (nem is tudom hogy tehetném).

Aki azt írta, hogy mindenkinek igaza van, egyetértek, csak gondoltam meghallgatok több olyan nőt, aki esetleg hasonlóképp látja. Mindenesetre köszönöm a válaszod, ha jön egy férfi, akivel szeretjük egymást, akkor már "kerestem és találtam is valakit" :)

2019. okt. 20. 20:56
 20/34 anonim ***** válasza:
37%

15-ösnek írtam, mert nézd meg a lelkét, előre azon örül, ha valakit megcsalnak. Milyen nő az, aki más nőket kvázi "fenyeget", hogy "ha csak ezt csinálod a szexben, akkor meg leszel csalva, bibibííí".


A stílusom nyers, lehet ignorálni. A bajom az, hogy az ilyenek miatt engem is lenéznek, és nem vesznek komolyan.

2019. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!