Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánybarátom (15) már két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánybarátom (15) már két éve benne van a bizniszben, és a 40+os pasikra bukik. Szeretném megérteni; mi ez nála?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, a lány egy nagyon jó barátom. Nagyjából fél éve mondta el, hogy ő az idősebbekhez vonzódik CSAK. Aztán elmondott egy-két pikánsabb információt. Én eddig viszonylag jól tűrtem h miket mesél, s hogy védi az ő nézetét. Szerinte az kész tény, h egy férjezett pasas megcsalja a párját. Szerinte egy 40-es pasi nem csak a friss punciért fekszik le egy tinivel, hanem érzelemből. A lány jelenlegi szerelmének családja van, a pasas 43. Szeretők... A lány viszont ennél többet nem hajlandó elárulni az emberről. Kényszeresen védi, minden elejtett félmondat után megsértődik, ami akár csak utal erre a pasasra, és a józan eszű érveket se gondolja végig.

Ha a pasas nem beszél vele, a lány kész idegroncs. Ilynekor depressziós, és elküld a pics@ba.


Nagyon szeretném megérteni, h ez mégis mi. Hogy miért van ez, hogy miért védi ennyire, hogy... mindent. Csak szeretném megérteni a lányt, hogy miért ilyen...


Kérlek, segítsetek...



2019. nov. 17. 23:08
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

S az is bennem van, hogy egy ilyen idős pasi, mégis a "friss puncin" kívül mit láthat egy ilyen lányban?

A lány szerelmes belé, összejárnak, de ennyi. A lány azt hiszi, h a pasi szereti őt (mert ezt mondta neki) viszont képtelen vagyok ezt elhinni.

2019. nov. 18. 00:13
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
A pasi a rajongást szereti benne. Egy kislánynak könnyű megadni azt amit akar, szép szavakat, szenvedélyt. Ez a fiatal fiúktól ritkán kapja. Cserébe szerelmes lesz és rajongani fog a pasiért. Persze idővel kipukkad a lufi. Erkölcsi és morális vitákba kár belemenni, nem segít, inkább olaj lesz a tűzre. Hagyd szépen, próbálj empatikus lenni, akkor talán megnyílik...
2019. nov. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
A #4-es tökéletesen írta, a mélyen bent ülő mentális problémákon nem fogsz tudni segíteni, ne akard "meggyógyítani", mert csak ellened fordul. Ha tényleg a barátodnak tekinted akkor támogasd, megértő legyél vele ne megváltoztatni akard, fogadd el ilyennek amilyen.
2019. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%

"Kényszeresen védi"


Hát ha már 2 éve is lefeküdtek, akkor igencsak van miért, ugyanis ez bűncselekmény, büntetési tétele 1-5 évig terjedő szabadságvesztés.

2019. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
17%

7: " Vele csak az a baj hogy az idősebbeket szereti?"

Jó is lenne!

De az a baj, hogy ez egy bűncselekmény.

2019. nov. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
57%

7: "Ha ő a barátod, akkor támogatod! Mindenben! Ha hibázik, az is az ő dolga. "

Egy barát nem támogat a hibáid véghezvitelében! Onnantól nem barát.

2019. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem vele feküdt le két éve. Vele nem tudom mióta van.
2019. nov. 18. 07:44
 18/32 anonim ***** válasza:
35%

Ah, értem.

Akkor is ez egy áldozati helyzet...

Igazad van neked.

2019. nov. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
23%

Esetleg.. ima.. hasznos link itt:


[link]

2019. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 ÉrettFfi ***** válasza:
0%
Hozz össze a csajjal.
2019. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!