Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánybarátom (15) már két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánybarátom (15) már két éve benne van a bizniszben, és a 40+os pasikra bukik. Szeretném megérteni; mi ez nála?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, a lány egy nagyon jó barátom. Nagyjából fél éve mondta el, hogy ő az idősebbekhez vonzódik CSAK. Aztán elmondott egy-két pikánsabb információt. Én eddig viszonylag jól tűrtem h miket mesél, s hogy védi az ő nézetét. Szerinte az kész tény, h egy férjezett pasas megcsalja a párját. Szerinte egy 40-es pasi nem csak a friss punciért fekszik le egy tinivel, hanem érzelemből. A lány jelenlegi szerelmének családja van, a pasas 43. Szeretők... A lány viszont ennél többet nem hajlandó elárulni az emberről. Kényszeresen védi, minden elejtett félmondat után megsértődik, ami akár csak utal erre a pasasra, és a józan eszű érveket se gondolja végig.

Ha a pasas nem beszél vele, a lány kész idegroncs. Ilynekor depressziós, és elküld a pics@ba.


Nagyon szeretném megérteni, h ez mégis mi. Hogy miért van ez, hogy miért védi ennyire, hogy... mindent. Csak szeretném megérteni a lányt, hogy miért ilyen...


Kérlek, segítsetek...



2019. nov. 17. 23:08
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

#30

Nem az esetem.

Illetve szexuális szinten undorodok tőle, a kérdés leírásában is szereplő indok miatt. Undorítónak tartom, hogy ilyen fiatalon belekezdett ebbe, és ráadásul ilyen pasikkal. Akik hozzányúltak, azokban egy jókora pedofil hajlam van úgy gondolom.

2019. nov. 23. 12:22
 32/32 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen annyira megható az a meleg barátság ami közöttetek van. :D
2019. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!