Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánybarátom (15) már két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánybarátom (15) már két éve benne van a bizniszben, és a 40+os pasikra bukik. Szeretném megérteni; mi ez nála?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, a lány egy nagyon jó barátom. Nagyjából fél éve mondta el, hogy ő az idősebbekhez vonzódik CSAK. Aztán elmondott egy-két pikánsabb információt. Én eddig viszonylag jól tűrtem h miket mesél, s hogy védi az ő nézetét. Szerinte az kész tény, h egy férjezett pasas megcsalja a párját. Szerinte egy 40-es pasi nem csak a friss punciért fekszik le egy tinivel, hanem érzelemből. A lány jelenlegi szerelmének családja van, a pasas 43. Szeretők... A lány viszont ennél többet nem hajlandó elárulni az emberről. Kényszeresen védi, minden elejtett félmondat után megsértődik, ami akár csak utal erre a pasasra, és a józan eszű érveket se gondolja végig.

Ha a pasas nem beszél vele, a lány kész idegroncs. Ilynekor depressziós, és elküld a pics@ba.


Nagyon szeretném megérteni, h ez mégis mi. Hogy miért van ez, hogy miért védi ennyire, hogy... mindent. Csak szeretném megérteni a lányt, hogy miért ilyen...


Kérlek, segítsetek...



2019. nov. 17. 23:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
előfordul
2019. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Utolsó 3-nak üzenem: TAKARODJATOK MÁR A ...!!!
2019. nov. 19. 08:29
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

"Egy kislánynak könnyű megadni azt amit akar, szép szavakat, szenvedélyt. Ez a fiatal fiúktól ritkán kapja."


Huhh, be kellene szkennelnem a szerelmes verseket és vallomásokat amiket anno 15-20 között 2 velem kb egykorú barátomtól kaptam. Szerintem pont hogy nagyon szerelmesek tudnak lenni ilyen korban a fiúk, persze nem az összes.

2019. nov. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Add meg a csaj számát privátban!
2019. nov. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
67%

"Egy lánybarátom (15) már két éve benne van a bizniszben"


Ezt olyan szépen fogalmaztad meg, hogy egybőlmegkönnyeztem. Igazi jó barát lehetsz... Egész biztosan, de nekem inkább az jött le az egészből, hogy te szeretnél az üzlettársa lenni, de az a butuska lány csak a tapasztalt vállalkozókkal hajlandó dolgozni. :)

2019. nov. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező te full szerelmes vagy ez nagyon lÁtszik...
2019. nov. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

#25

Nem akarok az "üzlettársa" lenni. Lehet hogy fiatal, de nekem ennek ellenére is nagyon jó barátom. Semmi mást nem akarok, csak megérteni...


#26 20 éves vagyok. Csak tudom, ha valakibe beleszerrettem...

2019. nov. 23. 10:49
 28/32 A kérdező kommentje:
#25 Egyébként a biznisz megfogalmazás nem azt jelenti, amire te gondolsz. Nem utcasarki, vagy hasonló. Pénzt se kap ha valakivel lefekszik. Nem "sugardaddyzik". Ő csak szimplán szereti az öreg faszikat.
2019. nov. 23. 10:52
 29/32 anonim ***** válasza:
#28 Mert mit gondolsz, mire gondoltam a biznisz alatt?
2019. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
#27 Szóval hogyha tetszenél neki, akkor se feküdnél le vele, mert te csak a barátja vagy, igaz? :)
2019. nov. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!