Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem önzőség elvárni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem önzőség elvárni egy férfitől azt, hogy ajándékokkal lepje meg a párját?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam egy olyan kérdést, ahol egy nő azt írta, hogy a párja sohase lepi meg semmivel nem vesz neki ajándékokat, de ő vesz neki és többször meglepi. Tényleg szükség van az állandó meglepetésekre? Én nem szeretem az ajándékozásokat, nem vagyok benne kreatív és sztresszel tölt el az, hogy mit vegyek neki, sőt a kézügyességem se az igazi. Ő se vegyen nekem semmit az nekem teljesen elég, ha velem van és szeretjük egymást.


Szerintem szemétség dolgokat elvárni a párkapcsolatban, mert a valódi szeretetet öli meg, a másikat szeretni kell és nem azért, mert abból hasznot húz a másik.


2019. dec. 27. 07:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

De, több lesz a kapcsolat, és nem csak a párkapcsolat. Akármilyen kapcsolat több lesz tőle.


Valakinek venni valamit, aminek tudod, hogy örül, azt jelenti, hogy figyelsz rá. Te csak megemlítettél valamit, a másik meg arra is figyelt, és megjegyezte.

A másik az, hogy "bizonyíték" arra, hogy ismer, és akkor is gondol rám, mikor nem vagyok ott.


Pl. csak így megkérdeztem a páromat, hogy látott-e valahol ilyen pici termoszt, nem olyat, ami akkora, mint egy világítótorony, hanem amibe tehetek egy kis kávét és befér a táskámba. És ez volt az egyik ajándék a fa alatt. Itt nem csak a tárgy számít, hanem minden, amit fent leírtam.

2019. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Aki barátnőt akar,az fizessen.Semmi nincs ingyen.Mindenek ára van.
2019. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
95%
Nézd kérdező, itt nem arról van szó, hogy ékszerrel, meg hasonlókkal kell meglepned a párod, hanem tényleg csak apróságokról. Például ha boltba megyek, viszek neki a kedvenc csokijából. Vagy meglátok valamit, amiről ő jut eszembe, vagy tudom, hogy örülne neki. Ezek spontán jönnek, nem igényelnek semmiféle tervezést. Ha szeretsz valakit ez zsigerből jön.
2019. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

#5, neked nem a pénzzel van bajod, de nem is az"önző elvárásokkal" - neked a fantáziátlanságoddal van v

bajod, ahogy a zöld mezőben írtad is. Sajnállak.

Örömet szerezni jó dolog, ebből maradsz ki.

2019. dec. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tudom, figyeltétek-e, hogy a kérdező az egyik kommentjében már a fasizmust is levezette az ajándékvásárlásból. Nem semmi az ürge.
2019. dec. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
95%

igen szükség van rá. És nem 500e-es Iphone-t kell venni. Hanem reggelit vinni az ágyba néha napján, vagy kimosni helyette, csak oda figyelni rá. Nem nehéz.


30F

2019. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is tény, hogy nem ugyanaz kell minden embernek ahhoz, hogy szeretve érezze magát. Ha valaki felépít erre a gondolatra egy elméletet, az bulvár? Elvárást csinálni valamiből nem hinném, hogy ugyanaz, mint megbántódni (ez egy érzelem, akkor is jelen van, ha nem teszi az ember szóvá), amikor az adott gesztus elmarad. Ezt úgy írom, hogy ajándékot sem adni, sem kapni nem szeretek különösebben, számomra sem adna hozzá az intimitáshoz és az elmélyültséghez semmit, ha a pasim csokival, virággal, vagy akármivel lepne meg heti szinten; viszont ha nem ölelne meg, nem adna puszit, elutasítaná a közeledésemet, az rosszul esne, pedig nem tartalmas időtöltés abban az értelemben, mint egy közös utazás.
2019. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl. érdekelne, hogy hogy jön ide a fasizmus.
2019. dec. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Kimosni helyette? Mi az, hogy helyette? Eleve nem csak az ő dolga. De értem a mondandód lényegét nyugi.
2019. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!