Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bunko voltam vele, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bunko voltam vele, de aztan elnezest kertem es megsem ir. Az azt jelenti hogy meg mindig haragszik, vagy nem erdeklem annyira hogy megbocsajtson?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 14:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem ennyire egyszeru a helyzet :)..
2020. jan. 18. 21:45
 12/13 anonim ***** válasza:
71%
Ez ennyi volt. Valoszinuleg semmi kedve jatszmazni. Foleg olyannal, aki tenyleg kis szarokon felkapja a vizet.
2020. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Legalabb felismertem es beismertem hogy hibaztam ;)

Fura,hogy olyanokat irtok mintha legalabb meggyilkoltam volna a fel csaladjat es ezek utan ertelmelmetlen lenne beszelnem vele,mert ugy sem nez ram ugy tobbe :))))

De ok.koszonom a valaszokat.

2020. jan. 19. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!