Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többségében igaz, hogy párvála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségében igaz, hogy párválasztásnál a fiúk az anyjukat, a lányok pedig az apjukat keresik a partnerükben?

Figyelt kérdés

Mert én biztosan nem jöttem volna össze olyannal, mint anya... Nem rossz a kapcsolat a szülőkkel, csak hát egyáltalán nem fogadták el, hogy önállóbb életet élnék és mégis mindenben próbálnak irányítani, az meg nem tetszik ha nem hagyom...

Vagy ez tudat alatti és tényleg nem tudod befolyásolni? Mégis ott kötsz ki hogy az otthonról megszokott szempontokat követed? S férfiként "anyádat", nőként pedig "apádat" választod? Ez a való életben így van?


2020. jan. 31. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jujj nagyon nem
2020. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments! 22N
2020. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

:DDDD

Az első élettársam anyja az igazi hàrpia volt, gyűlöltem. A kisfiacskàjàt a nap 24 órájában számonkèrte mindenről, mit csináltunk, hol voltunk, kivel találkoztunk, mennyi pénzt költött, mennyi fizetést kapott, melyik boltban voltunk, megszabta neki, hogy mit vehet fel, mivel fújhatja magát, mivel fürödhet, megkérdezte, hogy dugtunk-e, mennyi ideig tartott, meg ilyenek. És sanos ez nem vicc.

Én abszolút nem vagyok ilyen. Senkit nem tudnék számonkèrni, egy kapcsolatomban sem én voltam az aki kihallgatàst tartott. Nyilván érdekelt, hogy hogy telt a napja, érdekeltek a gondjai, érdekelt milyen ruhát vett magára, de én soha nem kérdeztem volna azt meg, hogy pontosan mennyi fizetést kapott vagy hasonlók, csak kb tudtam.

Vannak határok, legalábbis nálam. Én részben emiatt a "Mindenbe beleszólok, mert csak és kizárólag én lehetek az egyetlen nő a fiam életében" című műsor miatt hagytam el a pasit.

Ja, és én a saját apámat nem nagyon ismerem, annyit tudok, hogy elvileg nagyon hasonló a természetünk. Még kicsi voltam mikor lelépett. Nem tudom, hogy keresetnèk olyat, mint ő. :D Mondjuk olyan nem is kéne, mert egy mocskos, aljas bűnöző.

2020. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2020. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szeretem Apát és jó a kapcsolatunk, de nyilván nem őt kerestem a leendő páromban.

22/N

2020. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem szándékosan, tudat alatt, de igen olyan férfival vagyok aki sok mindenben nagyon hasonlít apumra, persze nem teljesen ugyan olyanok, de van sok hasonló jellemvonásuk

Többen is mondták már akik ismerik mindkettőjüket, és én is észrevettem már a hasonlóságokat

2020. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Pszichológus teljesen mást fog mondani, mint az itteni, ebben a témában laikusok. Irány a youtube.
2020. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utólag belegondolva lehet, hogy van benne valami. :D
2020. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7-esnek: Jó, csak én most nem a tudományos oldalát kérdeztem, hanem a gyakorlatit, hogy aki olvassa ezt a kérdést az mit válaszol rá, vele hogy történt ez. Persze ha nem is jöhet ki reprezentatív eredmény, azért érdekel, mit gondolnak erről a kérdésről.
2020. jan. 31. 17:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Eléggé torz eredmény fog születni, olyan mintha megkérdeznéd azt, hogy ki gondolja úgy, hogy alacsony-e az EQ szintje, rengetegen azt sem fogják tudni, hogy mi is az. Pszichológiai jelenségekkel sem lesz ez másképpen. Az emberek nagy részének alacsony az EQ szintje, ezért is van ennyi rossz kapcsolat, válás, rengeteg probléma, kommunikációs problémák, szakítanak és kezdik az elejétől, avval a különbséggel, hogy más a partner.
2020. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!