Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többségében igaz, hogy párvála...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségében igaz, hogy párválasztásnál a fiúk az anyjukat, a lányok pedig az apjukat keresik a partnerükben?

Figyelt kérdés

Mert én biztosan nem jöttem volna össze olyannal, mint anya... Nem rossz a kapcsolat a szülőkkel, csak hát egyáltalán nem fogadták el, hogy önállóbb életet élnék és mégis mindenben próbálnak irányítani, az meg nem tetszik ha nem hagyom...

Vagy ez tudat alatti és tényleg nem tudod befolyásolni? Mégis ott kötsz ki hogy az otthonról megszokott szempontokat követed? S férfiként "anyádat", nőként pedig "apádat" választod? Ez a való életben így van?


2020. jan. 31. 16:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen, többségében igaz. Még akkor is, ha valaki váltig állítja, hogy nem lesz olyan, mint a szülei, ő nem olyan életet fog élni, nem olyan párt választ magának, a végén mindig kiderül, hogy de. És ezek többségében tudat alatti döntések.
2020. jan. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Apám rasszista, homofób, meg mindenkit utál kb. Én pedig nagyon megvetem az ilyen idiótákat. A barátom csak annyiban hasonlít rá, hogy tépkedi a körmei körül a bőrt, de próbálom leszoktatni :)
2020. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha anyámat keresném akkor egy félig alkoholista, félig depressziós, gyógyszereken élő nőt keresnék.
2020. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem biztos, nem minden esetben lehetséges ez.
2020. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pont apukám teljes ellentétét keresem.
2020. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nem jó kapcsolatot ápolók apámmal ezért a szöges ellentétét!!!!
2020. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#11-es, legalább mondanál valami konkrét példát is, mert ez így, nulla alátámasztással nem több erőlködős levegőbe beszélésnél.
2020. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni amit a nagyon okos pszichiáterek mondanak meg amit a media nyomat néha
2020. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!