Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ekkorák az elvárásaik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkorák az elvárásaik a nőknek? Azonos véleményen vagytok a hozzászolóval?

Figyelt kérdés

"ekkora elvárásaik"


Pontosításra szorul,mert provokáló volna enélkül. Teljesíthető, de a férfiak többsége nem képes ezeket teljesíteni. (Nem születik mindenki helyesnek, nem tehetős, és a később leírt tulajdonságok/erények együttesen nincsennek meg. Kis része rendelkezik ezekkel a többséghez képest.


Egy másik kérdés alatt láttam ezt a választ. Mintha az én gondolataimat írta volna le.


A legtöbb nőnek igencsak magasan vannak az elvárásai, az valahogy kiment a "divatból", mint pl. szüleim generációjánál még megvolt, hogy együtt építsenek fel valamit, együtt küzdjék végig magukat az élet nehézségein.


Mindent készen akarnak kapni, legyen ház, kocsi, jó kereset, jó beosztás, pozíció, magyarán mindenféle anyagi javak, emelett megfelelő lelki, szellemi és érzelmi érettség + jó kinézet a férfi részéről. Holott, a legtöbb mai lány a két lába között lévő repedésen kívül nem sok mindent tud felmutatni, főleg nem az elvárásaihoz mérten.


Persze tisztelet a kivételnek, mert akad bőven.


2020. márc. 5. 06:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
73%

20-as szerinted egy nő aki prémium palit akar nem kell tennie érte?

Ugyan már,szerinted mennyi munka,pénz,kitartás,hogy bomba alakja legyen meg csinos legyen?

A diéta(nincs félrezaba),heti 3,4 edzés plusz kardió,àllandóan tiptop megjelenés,nőiesség kisugárzása.

Nem hízhat mert kib_sszák azonnal.


Igen mindenkinek bele kell tennie a munkát.


De az a baj,hogy a mai palik leragadtak,nincs igényük arra,hogy előbbre jussanak az életbe hanem a langyos pocsolyába dagonyáznak,elvègeznek ilyen himi humi szakokat,nem tudnak nagyban gondolkodni,sokan 30-n túl is vagy mamahotel vagy lakótársakkal nyomorgás és ez megfelel nekik nagyon,ez a baj.

Utazgatni se nagyon akartok,minek az szerintetek?

El vagytok otthon magatoknak,se egy wellnesz.

Egyik itt megkérdezte utazgatni minek.


Na pont ezért nem lesz csinos nője az ilyenek,a mindsetbeli problémák.


Tessêk egy dagi csajt akkor keresni az megelégszik nem tehet màst.

2020. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
80%

"A 18-20 éves nő választhatná a 20-25 éves férfit is (aki ugyanúgy áll egzisztenciálisan), de valamiért neki olyan férfi kell aki anyagilag többet nyújt."


Én 22 vagyok, egyetemista. Nagyon lesz@rom, hogy ki hogy áll anyagilag, valljuk be, én pl nullán (ami miatt abszolút nincs lelkiismeretfurdalásom, jelenleg a tanulás a feladatom), a korombeli, még tanuló srácoktól sem várok mást. Egyedül annyi elvárásom volt mindig is, hogy ne valami bulizós, fesztiválozós, hetente többször részeg, csajokat hajtó, haverok-buli-fanta életű sztereotipikus egyetemista legyen a leendő párom, mert én sem ilyen vagyok. Persze, tudom, fap#na vagyok, lúzer és nem tudok élni, pedig most kellene hülyére qratnom magam random részeg pötskalapok által. Egy ugyanilyen lúzer pasi nekem tökéletes lenne. Azt már rég be kellett látnom, hogy ilyen egyetemista korosztályban egész egyszerűen nem létezik. Aki nem bulizik és haverozik, az azért nem, mert nincsenek haverjai, akivel mehetne, de az első adandó alkalommal ő is ezt tenné. Nem gond, mindenki éljen úgy, ahogy szeretne. Szóval maradnak az idősebb férfiak, akik jobb esetben már kinőtték a felelőtlen tini életet, de attól, hogy én csóró egyetemista vagyok még a részükről nem fogadom el, ha ugyanolyan helyzetben vannak, mint én, mert az ő korukban én sem ugyanitt leszek, ahol most. Egy évekkel ezelőtt végzett férfi irányba nehogy már túl nagy elvárás legyen az, hogy pl legyen munkahelye, saját fizetése (az már mindegy, hogy mennyi, neki kell belőle gazdalkodnia, nem nekem), be tudja osztani a pénzét, legyen önellátásra képes legalább alapvető szinten (szóval ne anyu vigye neki az ágyba a kakaót), legyenek céljai, kiforrott értékrendje (pl legalább azt tudja eldönteni, hogy szeretne-e házasságot, családot vagy egyáltalán komolyabb kapcsolatot, vagy csak dugogatna boldog-boldogtalant). Nem az anyagiak miatt szeretnék idősebb/komolyabb férfit, hanem azért, mert talán ők az a korosztály (bár igazából ez a korosztály talán már nem is létezik, ma már nem divat felnőni), akik komoly, felnőtt nőt és párkapcsolatot keresnek, nem valami vihogó, dugnivaló tinipitsát.

2020. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
80%
#20 szerinted a 18-20 éves minimum átlagosan kinéző lányok teszik ki a nőtársadalom többségét? Nyilván ha mindenki őket akarja, akkor válogatni fognak, de hát azért van rajtuk kívül még egy csomó más korosztály és kategória is, szóval nehogy már a saját beszűkült elképzeléseid miatt a teljes női nemre általánosíts.
2020. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
86%

????????????????????

Ti hol éltek?

Pont, hogy régen volt az, hogy a szülők olyanhoz adták feleségül a lányukat, aki már egy stabil, kész életet tudott biztosítani, házzal, földdel, jószággal.

A modern kor vívmánya ez, hogy csak úgy, szimpátia/szerelem alapján összejövünk, aztán lesz valami.

Nagyon el vagytok tévedve.

2020. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem mind a két nemmel gondok vannak; a nők egyre férfiasabbak, a férfiak meg egyre nőiesebbek... igen, ha egyik oldalról nézzük, akkor a nőknek sok tekintetben túlzott elvárásaik vannak, de ezt a nyomoronc társadalmunk alakította így, azaz mi magunk, a másik oldalról nézve meg a férfiak sem értenek igazából a nőkhöz már.
2020. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
20%

21#


A nők egy része is bajban lesz. Mert nem jut mindenkinek az elvárásainak megfelelő férfi. Tudom erre azt mondod inkább lesz egyedül. Értem ezt, de azért inkább lenne ő is egy számára megfelelő férfival. Nem lesz teljesen boldog egyedül.


Szóval közös az érdek. Nem mindig a másik nemre kell mutogatni, hogy miben hibás.

Szerinted a nők hibátlanok? Semmilyen hibájuk nincs, csak azok szemét léhűtő, lusta férfiak? Mese habbal.


Nagyon sok férfi rengetet foglalkozik az önfejlesztéssel. Én is. Kondizom, odafigyelek hogy megfelelően étkezzek, járok kozmetikushoz, lecseréltem a ruhatáramat, önfejlesztő könyveket olvasok, elvégeztem egy új képzést és most sokkal jobban keresek, van sok megtakarításom. De mégis megfeszülök, hogy egy normális olyan barátnőm legyen, akit vonzónak találok.


A nők csak odafigyelnek a testükre és kész, passzívan várhatják a megfelelő férfit.

Míg ha más van a lábad között, akkor ugyanúgy oda kell figyelni a testünkre PLUSZ: legyél határozott, vicces, jó dumás,legyen jó az egzisztenciád kezdeményezzél Te, viseld el az elutasításokat (ami nagyon önbizalomcsökkentő tud lenni), hívd meg Te a nőt és fizessél az első randin, neked kell lenyűgönöd a másikat, kezdeményezned csókot és a szexet, ha nem áll fel az a Te hibád, de ha a nő nem nedvesedik be az is a tiéd, neked kell kielégítened, teljesítened az ágyban, neked kell udvarolnod stb stb.


Érzed a különbséget?

2020. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
19%

23#


Egyszer minden nő 18-20 év közötti. De később amikor idősebbek akkor isezerszer könnyebb dolguk van a nőknek. Ne mond hogy nem.


Szexhez akkor jutsz amikor akarsz. Tudom a nők többsége nem is vágyik arra, hogy random férfiakkal szexeljenek, de férfiként benned van ösztönösen a késztetés, hogy minnél többet szexelj nőkkel. Pont akiben nagyobb a vágy annak nehezebb ezt kiélnie.


Akkor párkapcsolathoz elég ha odafigyelsz a testedre és az öltözködésedre és utána passzívan várhatsz. Próbáld meg ezt férfiként, nem fog menni.

2020. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
55%

Ennyit arról hogy a nőknek túl nagy az elvárasuk.... :D



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
43%

26-os.

Én is vagyok ezzel férfiként,ha nem lenne olyan akire vágyok,maradok egyedül inkább.

Csak nem lennék én sem valakivel mert ezt dobta a gép.

A nők is ìgy vannak ezzel,igen a test egy fegyver meg a nőiesség is az.

Nem sok nő tud nő lenni,szürke kisegerek,súlyfelesleg,nem tudnak nőiesek lenni.

Mindenkinek vannak preferenciái.


Hiába toporzékol a közmunkás,hogy miért nem egyik BIG4-nál manager ha nem tett érte meg nem fejlesztette magát.


Te fejleszted magad akkor nincs baj,úgyis megtalálod akire vágysz ha beleteszed a munkát.


Az,hogy a randin mi fizetünk ennek is evidensnek kell lennie,egy férfi nem emgedi,hogy a nő fizessen.


Nem sok férfi foglalkozik amúgy magával csak rinyál meg sír,de tenni nem tesz érte,hogy saját magát jobbá tegye.


Self is always coming through.


Ezt érdemes kitenni odahaza minden helyre.

2020. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
16%

Pl a kondis sporttársaim soha nem rinyálnak mert tesznek magukért minden téren.

Egzisztencia,izmosság,van egy tartásuk,nem elégednek meg a mamahotel meg a lakótársakkal lakok aztán ez van élettel.


Hanem minden téren odateszik magukat az életükben, nem hiába a testépítők mind sikeresek az életükben egzisztencia,sport,karrier, tudnak bánni a nőkkel hiszen a mindsetjük sikerre kondícionált tehát túlélő, lehet rá számìtani.


Pont ezért válogatnak a nők is.

2020. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!