Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik egy laza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik egy laza, könnyed "kapcsolatból" szó nélkül, magyarázat nélkül léptek le, miért így teszitek?

Figyelt kérdés
Bármi is az ok, miért nem mondjátok meg, miért tűntök el indoklás nélkül? Mikor még kapcsolatnak sem mondható, inkább viszony, tehát lényegében magyarázkodásra sem lenne szükség, csak egy okra. Nem általánosítok, olyanoktól kérdezem, akik így szoktak tenni, vagy tettek már így. Nem tudom megérteni ezt a gondolkodást...

2020. márc. 11. 10:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
51%
Egyszer kerültem ilyen helyzetbe. A pasi kezdeményezett miután 2x munka kapcsán találkoztunk. Odáig volt értem,töbször beszéltünk,napi kapcsolatot tartottunk. Aztán eltűnt,amit két szóban az elfoglaltságára hivatkozva tett. Persze ezt nem hiszem. Azóta is bennem van,hogy mi lehetett a valódi ok. Jobb lenne tudni,pl hogy talált mást,hiszen ígycsak tépelődöm,és rendesen aláásta az önbizalmam.
2020. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
#20 Csak poénkodtam, csak a vigyori pofa lemaradt. :)
2020. márc. 11. 14:37
 23/31 anonim ***** válasza:
43%

"Mert unalmas már, hogy az emberek megegyeznek valamiben és az egyik az esetek nagy százalékában hisztériázik a végén. Lassan már senkivel nem lehet semmivel kapcsolatban megállapodni, mert parádé lesz a vége."


Általában nem abban egyeznek meg,hogy miként lesz vége,esetleg abban igen,hogy alkalmi, hosszútávú alkalmi/titkos kapcsolat lesz.


Azért annyit kommunikáljunk már le a másik felé,hogy ne haragudj,részemről eddig tartott,nem kereslek a jövőben.

Még ha ezt érzékeli a másik akkor is tisztességesebb kimondani mint szónélkül eltűnni.

Ha én ilyen helyzetbe kerülnék biztos,hogy kimondanám ezt, még az okot is.Vegyem már emberszámba ennyire a másikat....

2020. márc. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
76%

Egy kapcsolatból is el lehet tűnni bármikor vagy lehet szakítani. Nem kell ahhoz feltétlenül "lazának" lenni.A laza = ne számíts rám semmibe, az utcán már köszönök, ne hidd, hogy nőnapra egy szál (kertből) virágot is kapsz tőlem. Csak tedd szét, k.pd be. Aztán csá....

Nő vagyok, nem értem azokat a nőtársimat akik ilyenbe belemennek. Nekem is volt már, hogy nagyképűen mondta a "csávÓ" Ő csak lazát akar ám. Miért nincs semmi tartás, önbecsülés a nőkben. Egy ilyen kapcsolat ezerszer megalázóbb mint egy szeretői ahol szerelemből jöttek össze a felek.

2020. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
83%

#23 azt hadd döntse el az adott ember, oké? Ne menj bele ilyenbe, ha nem tudod elviselni, hogy lehet ez a vége.

És megint ismételni tudom magam: te magadból indulsz ki, más meg más ember és őt ez nem érdekli.

2020. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
47%
23-as válaszoló vagyok. 25-ös,megengedem,hogy eldöntsd mit akarsz,és ha elolvastad a válaszom láthatod:HA belemennék ilyenbe....Ez a véleményem,és ezt engedd már mdg,hogy kimondjam. Igen,elvárnám,hogy akivel közelebb kerülünk egymáshoz ne lépjen le szónélkül. Ehhez persze kellő intelligencia kell.
2020. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Elnézést, de én csak válaszokra lennék kíváncsi, vita és a férfiak válaszának véleményezése nélkül. Köszönöm. Meg persze az én minősítésem nélkül. Azt esetleg másik topicban tessék szíves.
2020. márc. 12. 15:18
 28/31 anonim ***** válasza:
26%
Ő ilyen egyenes jellem, ugyebár...
2020. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
45%

Aki kérdést tesz fel mindenki csak a válaszokra kíváncsi, de általában ez együtt jár a konfrontálódós eszmecserével is.

Ebből is le lehet vonni a tanulságot...

2020. márc. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem érdekli őket ez a semmilyen kapcsolat.

Tessék, megkaptad a választ!

2020. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!