Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik egy laza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik egy laza, könnyed "kapcsolatból" szó nélkül, magyarázat nélkül léptek le, miért így teszitek?

Figyelt kérdés
Bármi is az ok, miért nem mondjátok meg, miért tűntök el indoklás nélkül? Mikor még kapcsolatnak sem mondható, inkább viszony, tehát lényegében magyarázkodásra sem lenne szükség, csak egy okra. Nem általánosítok, olyanoktól kérdezem, akik így szoktak tenni, vagy tettek már így. Nem tudom megérteni ezt a gondolkodást...

2020. márc. 11. 10:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%

Oké, te emberszámba veszed, ő meg tehet így, hogy nem indokolja, esetleg a végére bele is unhat annyira, hogy már indokolni sincs kedve.

A laza nem jár kötelezettséggel. Ha az elején ki volt mondva, hogy ez lesz és elfogadtad, beleegyeztél ebbe is.

Az emberek NEM egyformák.

2020. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%
Mert ilyen minosegben is csak addig akart veled jopofizni, amig erdekeben allt. Fel kene fogni, hogy nem mindenkinek valo ez, ha nem tudod elfogadni, hogy ez is benne van. Aztan nincs rinya. Ennyi erovel o is picsoghatna, hogy az alkalmi numeraja minek akar indoklast.
2020. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
52%

#8 2-es vagyok. Én eddig úgy vettem észre, hogy ilyen "könnyed, laza" kapcsolat a legritkább esetben azért könnyed és laza, mert mindketten így akarják.

Az én esetemben ez legtöbbször úgy nézett ki, hogy az egyik félnek nem felel meg minden szempontból a másik, hogy valóban komolyan gondolja vele, viszont kellemesen érzi magát vele, jó idő töltés.

Nem akarja teljesen átverni a másikat és hiábavaló reményeket kelteni benne, ezért megegyeznek egy ilyen könnyed és laza kapcsolatban.

Így hiába a megegyezés nagyon komoly és mély érzések tudnak felébredni.

2020. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
65%

Nok varnak valaszt, a ferfiak egyertelmu negativ vallomasa a csond.

Sajnos meg kell tanulni leforditani, hogy a majd hivlak es a nagy kuss az egy egyertelmu lelepes.

Sot, ha hirtelen ujra jelentkezik, nagyon gyakran nem hizelgo, hanem valaki dobta es testi-lelki elsosegely kell.

2020. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

#11: Mintha indulatból válaszoltál volna.

Én csak kérdeztem.

2020. márc. 11. 13:02
 16/31 anonim ***** válasza:
88%

#15 Mert unalmas már, hogy az emberek megegyeznek valamiben és az egyik az esetek nagy százalékában hisztériázik a végén. Lassan már senkivel nem lehet semmivel kapcsolatban megállapodni, mert parádé lesz a vége.

Plusz mindenki magából indul ki, te nem tennél ilyet, oké, de ő meg totál más személy.

2020. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
45%
Mert gerinctelen.
2020. márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
#16 úgy támadsz mintha mi is megállapodtunk volna bármiben is...
2020. márc. 11. 13:40
 19/31 anonim ***** válasza:
44%

Hogy miért teszik így azt nem tudom, de jól teszik, semmi szükségem indokra, hogy miért tűnt el.

Két okból nem érdekel: az egyik az, hogy ebből is tudom mi a helyzet, nem érdekel az indok.

A másik az, hogy nem futok senki után akinek nem kellek.

Valamint úgysem fogok semmit sem javítani magamon a kedvéért hogy úgy tetsszek neki ahogy ő azt megálmodta.

2020. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%
#18 nem értem, miről beszélsz,de lehet, hogy a pasit már értem... :)
2020. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!