Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm! Gyűlölöm az életet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm! Gyűlölöm az életet. Nekem miért nem lehetett normális életem soha?

Figyelt kérdés

Aki nem előnyös külsejű, nem jóképű, helyes, jó pofa, miért nem lehet senkije az ilyen embernek? Miért kell egyedül megrohadnia?

Eddig se voltam nagy kijárkálós, de mióta itt van a koronavírus, bennem van minden fájdalom, hogy nem mehetek emberek közé, teljesen be vagyok gőzölve és folyton idegbeteg vagyok. Felhúzom magam és ajtót rugdosom, vagy az üveget ütlegelem.

Annyira fáj, hogy akárhányszor próbálkoztam, amikor még normálisabb voltam, hogy nem kaptam esélyt, mert mindig le voltam rondázva, meg hogy nem vagyok senki esete.

Annyira fáj, hogy nem szeretett igazán senki még, és megint bennem van az exeim emléke, hogy volt valakim, de ők is itt hagytak, és felőröl ez az egész. Már nem tudom mit csináljak :'(



2020. márc. 26. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
83%

"teljesen be vagyok gőzölve és folyton idegbeteg vagyok. Felhúzom magam és ajtót rugdosom, vagy az üveget ütlegelem.'


Amikor ezt olvastam, kb 15-18 évesnek tippeltelek, 30 évesen ez elég gáz, nem gondolod? Abszolút tini probléma benyomását keltette az egész fogalmazásod. Amúgy én sem vagyok jó képű, én is otthon ülök főleg a vírus miatt ( meg egyébként is, szóval nem sok a különbség), eszembe sem jutna ezért felhúzni magam

2020. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:

Sok kevésbé szép lánynál próbálkoztam, volt olyan aki nem is lett volna az esetem, de meg akartam volna ismerni.

De mind a szőke herceget várja fehér lovon és közölte az a lány is, hogy nem vagyok az esete. Hát könyörgöm, ha neki sem, akkor kinek?

32 éves vagyok, és nem sok sikerem volt, szerintem van okom, jogom már belebolondulni ebbe. Nem ilyen életre vágyom, hogy itt pusztuljak meg egyedül.

Szeretetre vágytam.

2020. márc. 26. 13:50
 13/66 anonim ***** válasza:
38%

Ja...a külsőd a hibás, a vírus a hibás, a Soros a hibás, az Orbán a hibás, a külföldi férfiak a hibásak, a ...


Keress pénzt és/vagy életcélt!


Irány a sereg! [link]

2020. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
87%
Hát amíg itt Mila Kunist átlagon aluli nőnek tartjátok és az instamodelleket az átlagnak, addig nincsen miről beszélni.
2020. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
Nincs is instagramom. Rühellem.
2020. márc. 26. 14:56
 16/66 anonim ***** válasza:
73%

Oké, nem vagy elég jóképű.

De mit teszel meg a külsődért? Divatos frizura, divatos ruhák, sportolsz, van egy kellemes parfümöd? Ezek sokat dobnak egy amúgy kevésbé jóképű pasin is.


A második probléma amit írtak előttem is, hogy a viselkedésed egy tinédzserével egyenlő. Fejlesztened kellene magad. Egyáltalán snapchaten tinikkel próbálni önbizalmat szerezni, ez milyen dolog? Szégyellhetnéd inkább magad. A tinik felének jó hogy tetszel, mert a korod már eleve imponáló nekik. Erről sürgősen szokjál le..

2020. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
14%
Megint hülyeségeket írtok, frizura, sport, parfüm, stb. ezek nem segitenek, ettől egy embernek nem válozik meg az arcformája. Ugyanúgy sportolhat egy jóképű is, az is divatosan öltözik, jó a sérója. Hol tartunk, ott, hogy a nő őt fogja választani, még az ilyen egybe testű, sminkelve is talán átlag szintet elérő lányok is. Ha valaki előnytelen küsővel született, mint én is, az jobb ha feladja a csajozást, párkapcsolat keresést, ha csak nem akar bekattani, persze, ha adodik lehetőség, ami ugye nagyon ritka, azt ki kell használni, de nem szabad semmibe beleélni magunkat.
2020. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
77%

ma 17:11

Ez egy csodálatos teória. De akkor mondd el, miért létezik olyan csúnya férfi a világon, aki nem gazdag, mégis van párja?

2020. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
17%
Ki..ott nagy szerencséje volt, vagy megalkuvó kapcsolat: "Teljesen mindegy, hogy néz ki, de összejövök vele, ne legyek már örökre egyedül, meg ne b..tassanak már folyton ezzel a Mikor lesz már barátnőd? kérdéssel.
2020. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
74%

Több millió ilyen férfi van pedig.

Hát nem irigyellek, ha ilyen lelkesen közelítesz bárkihez, nem csoda, hogy veled se akar leállni senki.

2020. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!