Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm! Gyűlölöm az életet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm! Gyűlölöm az életet. Nekem miért nem lehetett normális életem soha?

Figyelt kérdés

Aki nem előnyös külsejű, nem jóképű, helyes, jó pofa, miért nem lehet senkije az ilyen embernek? Miért kell egyedül megrohadnia?

Eddig se voltam nagy kijárkálós, de mióta itt van a koronavírus, bennem van minden fájdalom, hogy nem mehetek emberek közé, teljesen be vagyok gőzölve és folyton idegbeteg vagyok. Felhúzom magam és ajtót rugdosom, vagy az üveget ütlegelem.

Annyira fáj, hogy akárhányszor próbálkoztam, amikor még normálisabb voltam, hogy nem kaptam esélyt, mert mindig le voltam rondázva, meg hogy nem vagyok senki esete.

Annyira fáj, hogy nem szeretett igazán senki még, és megint bennem van az exeim emléke, hogy volt valakim, de ők is itt hagytak, és felőröl ez az egész. Már nem tudom mit csináljak :'(



2020. márc. 26. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:

Utolsó, kár hogy a magad 48%-val egy utolsó troll, kamu vagy. Már többször láttalak, és hol férfinak, hol nőnek adod ki magad. És régen is elküldtelek a píbe, most is ezt teszem. Kamuzz máshol.

Ha annyira hasznos válaszokat adnál, nem 48% lenne az értékelésed.


Egyébként nem vagyok már az a teljesen visszahúzódó mint gyereknek. De sok minden miatt lettem olyan amilyen.

Az, hogy majdnem meghaltam kicsinek. Anyám óvott minden szartól. Nem általánosba kerültem, sok sok gyerek közé, mikor elkezdtem iskolába járni, hanem kisegítőbe. Onnantól mindenki elhordott minket, engem egy degenerált nyominak.

Aztán még a lelkivilágom szét cseszték azzal, hogy lányok/fiúk egyaránt kiröhögtek. Sajnos mai napig van, hogy megyek az úton és kiröhögnek. Tudom, le kéne szarni, és többségileg le is szarom, mert nem tetszhetek mindenkinek, de attól még sokszor fáj.

Aztán ott volt, hogy istenhívőnek voltam nevelve, és jött az összes hülye tiltogatás, hogy mit szabad, mit nem szabad, etc.

És habár istenhívő voltam, még se teljesen. Érdekelt a szexualitás.

Ami szintén rossz dolog, hogy túl hamar szereztem róla tudomást.

Már vagy 5 évesen tudtam mi az a szex, csak nem szó ügyileg.

7 éves a suliban mondta el nekem egy fiú, vagy is kérdezte, hogy "Tudod mi az a szex?", először persze azt mondtam, hogy nem, mivel a szót nem ismertem rá, így nemet mondtam, aztán jött azzal, hát amikor a fiú meg a lány összedugja amilyük van. Akkor rá vágtam, hogy "ja, de tudom".

Nekem nagyon tabu volt itthon is. Mikor családba beszélt róla valaki, mindig mondtam, hogy engem hagyjanak már ezzel a témával, nem érdekel. A nagy szart nem érdekelt, csak szégyelltem ilyesmiről beszélni.

Azt hittem, ha majd felnövök, akkor könnyebb lesz párt találni, mert normálisabbak az emberek felnőttként, de úgy érzem, hogy nagyot tévedtem.

Aztán jött a mélypont: Meghalt az édesanyám.

Ezután kezdtem el nap mint nap próbálkozni, irogatni lányokkal, és folyton folyvást olyanokat kaptam, hogy csúnya vagyok, nem vagyok az esete.

Ahogy egy folyó, vagy akár az élet is véges, ugyan úgy véges az, hogy ember próbálkozni akar. Most már nem írok szinte senkinek. És tudom, hogy lelkileg belebetegedtem az életnyi sikertelenségekben.

Tönkre mentem. Tudom magamról. És ez nem élet.

2020. márc. 27. 03:40
 32/66 A kérdező kommentje:

Egyébként egy valamiben adok igazat:

Aki azt írta, hogy egy nap úgy kelne fel, hogy csúnya, ahhoz képest ami volt; az emberek 80%-a tuti, hogy ott hagyná a párját, ha nem azt látná, kapná, akit választott.

Hiába a kedvessége, s mi egymás; akár nő, akár férfi lelépne a párja mellől szó nélkül, ha a másik fél sokkal rondább lenne attól, amilyen volt.

Akkor derülne ki az emberek felszínessége a leginkább.

Mert fix, hogy a nagy többség idővel közölné a párjával, hogy akármennyire szeretlek, ehhez, aki most vagy, nem tudok vonzódni és nem akarlak megérinteni, etc.

2020. márc. 27. 03:45
 33/66 anonim ***** válasza:
58%

Igen, az a baj itt meg mindenhol máshol a "tanácsadókkal", hogy fogalmuk sincs, miről beszélnek. Szerencséjük volt, nem bánt el velük a genetika. Velem igen, így bár nő vagyok, teljesen átérzem a hasonló férfiak helyzetét. Jönnek itt fodrásszal meg ruhákkal... röhej! Sz..ból nem lehet várat építeni. A ronda arc pl. előnyös frizurával is ronda marad.

És nagyon, de nagyon más már a kiindulási alapja is egy nem vonzó embernek. A férfiaknak kezdeményezniük kellene, de egy kis józansággal könnyen belátható, hogy úgyis el lesznek utasítva. Eleve biztató jeleket sem kapnak. Azt meg hagyjuk már, hogy a 100. elutasítás után is töretlenül menni kell tovább, kb. mint az mlm-esek, hogy ha kidobnak az ajtón, mássz be az ablakon, akkor is, csakazértis, sohaneaddfel. Nőknél meg a fordítottja. Egy jó nő kidugja az orrát otthonról, megfordul itt-ott, felkelti az érdeklődést, közelednek hozzá. Ezzel szemben én... 🤣 Szánakozva lenéznek, fanyalognak, elkerülnek vagy csak levegőnek néznek. És akkor nyomuljak, mi? Hát hogyne 😏

2020. márc. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
61%
Ti az életet kívülről nézitek. Annyit elárulhatok, hogy az agyatokkal biztos nagyobb a baj, mint a külsőtökkel. Ilyeneknek kár beszélni, ha ti ragaszkodtok ahhoz a világnézethez, amitek van.
2020. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
42%

Hat pedig most bizonyitod, hogy jo genetika es (tehetos) csaladi hatter kell ahhoz, hogy sikeres legyel a noknel. Ilyen iraskeppel WC-pucolonak sem vennelek fel, ha HR-es lennek. Folyamatos hangrendi hibak, kozpontozas, birtokos szemelyjel, igeido tevesztes, tobb igeido hasznalata egy mondaton belul stb.


De a kedvencem ez:


"Ja és nem minden a külső...megsúgom sok lány nem a külsője (sic!) miatt van együtt a pasijával, hanem azért, mert a belső értékei nagyon jók! És szexuálisan nyilván vonzódik hozza"


En meg itt vagyok, tobb idegen nyelven beszelek (koztuk azsiai nyelveken). Mikozben eleg egy szimmetrikus test/arc, "ez a seró illik a hajamhoz sporttol jobb a kozerzetem", aztan maris jonnek a nok.


Tehat szerintem ennel tovabb felesleges boncolgatni.


35F incel

2020. márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező én vagyok a 23. A 48%-os. De én nem vagyok troll!

Az én kérdésemnél is odaírt egy 48%-os aki trollkodott, meg vannak itt több 48%-osok. Nem rég regisztráltam, ritkán használom az oldalt és azt mondom amit gondolok, nem pedig azt, amit hallani szeretnél.

Hiba volt válaszolni, kár neked segíteni. Ez még mindig nettó nyavalygás de te tudod...

2020. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
75%
35! Te egy stréber vagy, aki szinten magát sajnálhatja
2020. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
33%
33-as tökéletesen leírta az igazat.
2020. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
40%

#33: Ez azért van, mert akinek könnyű a párkeresés, az nem tudja felérni ésszel, hogy másnak vajon miért nehéz.


Ha sosem utasítottak volna el, tettek volna barátzónába, küldtek volna el megalázóan, akkor én is másképp látnám a dolgokat.


De ezek a másoknak beszólogató itteni nők, mint #1-es, elképzelni sem tudják hogy ez milyen, mert a legnagyobb kihívás számukra a párkeresésben az volt, hogy kiválasszák a temérdek jelentkezőből a legjobbat.


Amíg lehet, hogy más ennél ezerszer többet is megtett azért, hogy valami működjön, de utána is csak a kikosarazást kapta. És akkor mindenki tátott szájjal csodálkozik, hogy vannak frusztrált emberek. Nahát...

2020. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
41%
Úgy van, ahogy már írtam többször, az okosok, csak addig lennének okosok, amíg nem lennének a mi helyünkben. Onnantól semmi. Újra és újra próbálkoznának, aha, kíváncsi lennék arra, próbálkozni lehet, az igaz, de eredmény nem lenne, az is biztos, meg aztán a sokadik elutasítás után megunja az ember. Pláne annak a tudatában, hogy egyeseknek azért vért kell izzadni, hogy megkapjon egy "Legyünk barátok" besorolást, míg mások pusztán a külsejük miatt fél-egy órán belül élvezhetik egy hölgy társaságát.
2020. márc. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!