Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm! Gyűlölöm az életet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm! Gyűlölöm az életet. Nekem miért nem lehetett normális életem soha?

Figyelt kérdés

Aki nem előnyös külsejű, nem jóképű, helyes, jó pofa, miért nem lehet senkije az ilyen embernek? Miért kell egyedül megrohadnia?

Eddig se voltam nagy kijárkálós, de mióta itt van a koronavírus, bennem van minden fájdalom, hogy nem mehetek emberek közé, teljesen be vagyok gőzölve és folyton idegbeteg vagyok. Felhúzom magam és ajtót rugdosom, vagy az üveget ütlegelem.

Annyira fáj, hogy akárhányszor próbálkoztam, amikor még normálisabb voltam, hogy nem kaptam esélyt, mert mindig le voltam rondázva, meg hogy nem vagyok senki esete.

Annyira fáj, hogy nem szeretett igazán senki még, és megint bennem van az exeim emléke, hogy volt valakim, de ők is itt hagytak, és felőröl ez az egész. Már nem tudom mit csináljak :'(



2020. márc. 26. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
87%

Drága akadékoskodó önsajnáltató. Bemásolom még egyszer, amit írtam és remélem ezúton most el is fogod olvasni.


"Nem mindegy az ember személyisége, hogy hogyan kezel bizonyos problémákat. Pl itt ez a vírus dolog is. Mindenkit érint, nyilván anyagiak tekintetében nem mindenkit egyformán, de a hasonló anyagi szinten lévő emberekből is más-más reakciót vált ki. Lesz aki becsavarodik és öldökölni kezd, pedig nem ez lenne az egyetlen lehetősége. Más ember ugyanazzal az élethelyzettel mégis megpróbál ember maradni."


Tényleg nem tudod értelmezni? Direkt kihangsúlyoztam, hogy nem a különböző anyagi helyzetben lévőket vetem össze, hanem a csóró Jancsikát és a csóró Pistikét. Pistikének első gondolata, hogy öljük meg a szomszédot és vegyük el, amije van, Jancsika meg mondjuk azt mondja, hogy termeljünk zöldséget, hogy ne haljunk éhen, gyűjtögessünk, spóroljunk mégjobban stb.

Lebutítsam még jobban?


Miért van az, hogy sorozatgyilkosok között rengeteg a szar háttérrel rendelkező ember. De olyan is van, akinek szintén pontosan ugyanolyan szar a háttere, mégse öl embert hobbiból.

Érted a különbséget? Hogyan magyarázzam el még érthetőbben a te szinteden?

A gyenge jellemed miatt érzed egyetlen megoldásnak a világot hibáztatni. Van akinek ugyanolyan szar, mint neked és mégse esik ugyanabba a hibába, mint te. Miért van ez? Magyarázd már el nekem. Úgyse tudod. Tipikus incel mentalitás, hogy a világ összes problémáját ti viszitek a hátatokon és ezt senki más nem értheti.

Persze, mert van az erős akaratú ember, aki tesz azért, hogy tudjon változni, meg van, aki olyan, mint te.

Miben fogadunk, hogy ezt a monológot teljesen fölöslegesen írtam, mert félreértelmezed és megint tudsz majd valami mártírkodó szöveget írni?

2020. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
0%

Te kihez beszélsz egyáltalán? Bár gondolom hozzám, mert nekem válaszoltál utoljára.


Szerintem meg szégyelld el magad, hogy normális kommentemre ilyen stílusban válaszolsz. Kösz de egy ilyen embertől inkább nem kell a segítség. Gyenge jellemed meg neked van, ha ennyire fel tudod húzni magad egy anonim internetes fórum beszélgetésen. Vizsgáltasd ki magad mert szerintem el kéne neked néhány nyugi bogyó.

2020. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
82%

Igen, valami hasonló válaszra számítottam. Megnyugtatlak, nem húztam fel magam, a stílusomon azért változtattam, mert feltűnt, hogy a bonyolultabb mondatokat nehezedre esik értelmezni.

Te meg igazán ne kérd ki magadnak a kevésbé udvarias stílust, tekintve, hogy a nőkről alkotott véleményed ennél sokkalta sértőbb.


Szakemberre és bogyókra talán inkább neked lenne szükséged. Akartam is már javasolni, hogyha nekem nem hiszel, akkor kérdezz meg olyat, akinek az a szakmája, hogy a hozzád hasonlóakat meggyógyítsa.

Figyelj, nyugodtan lehetsz flegma, lekezelő, mellébeszélő stb, egyelőre még ott tartunk, hogy neked van problémád az élettel és nem nekem. A többiekkel ellentétben én vettem a fáradtságot, hogy megpróbáljam megértetni veled a dolgokat, zokon vetted.

Maradj nőgyűlölő nyugodtan, de akkor ne csodálkozz, ha ők is így állnak hozzád.

Na minden jót!

2020. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
69%

Mert mégis mi utalt arra, hogy nem értettem azt amit mondtál? Te vagy az, aki nem érti, hogy hogyan alakulhat valaki ilyenné, és ezt undorító stílusoddal vezeted le. Pedig nem olyan nehéz felfogni ezt amúgy egyáltalán, egyszer már leírtam.


"flegma, lekezelő, mellébeszélő"

Az te voltál már az elejétől.

"zokon vetted."

Már bocs, de te vagy az aki egyből így indított: "Biztos nem érted a különbséget és kár magyaráznom, mert csak a magatokét fújjátok."


"Maradj nőgyűlölő nyugodtan, de akkor ne csodálkozz, ha ők is így állnak hozzád."

Hát persze, mert az emberek alapból úgy születnek, hogy negatív véleményük van a nőkről... Elmondjam még egyszer, hogy ez nem az oka, hanem az eredménye a dolgoknak? Még te jössz azzal, hogy nem tudok szöveget értelmezni, de úgy látszik neked vannak vele problémáid.


"a nőkről alkotott véleményed ennél sokkalta sértőbb."

Szóval nem felhúztad magad, hanem megsértődtél és ezért vagy ilyen... Értem.


Minden jót.

2020. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:

Totál megőrültem már. Legszívesebben öngyilkos lennék. Csak ahhoz sincs bátorságom, hogy megtegyem, amit meg kellene, hogy tegyek.


Hiányzik az életemből az első lány, akivel hosszabb ideig voltunk együtt. Amelyik 6 évvel ezelőtt ért végett. A lelkem mélyén nem fogadnám vissza soha, de még is ő jár a fejemben megint.

Ő velem vesztette el a szüzességét, és nem tudnék többé hozzányúlni, hogy már mással is lefeküdt.

Nem összetévesztendő azzal, hogy nem jönnék össze olyan nővel, aki már élt nemi életet előttem. Ott semmi közöm nem volt a nőhöz előtte, így nem zavarna.

De egy olyan lánynál, akinek én voltam az első, és képes volt lefeküdni másokkal, olyannal már nem tudnék újra együtt lenni.

Nem mondom, hogy segítsen bárki is, mert ezen már csak a halál segíthetne.

Ez már egy örök fájdalom, ami bennem él és ég.

Nem tudom meddig bírom még, vagy öngyilkos leszek minél hamarabb, vagy még jobban belesüllyedek a mérhetetlen depresszióba és szenvedésbe.

2020. márc. 28. 11:33
 56/66 anonim ***** válasza:
81%

"Mindenki talál valakit"

Hmm lehet. De nézd meg, némelyik milyet...

Van pár valóbab bűnronda ismerősöm, van párjuk, de az is a bottal se piszkálós kategória. Akkor az jobb? Igen, nekik valszeg jobb , mert nekik az is megfelel, vagy ha nem is felel meg, rájöttek, jobb, ha elfogadják azt, ami jut, ha nem akarnak végleg egyedül maradni.

Nálad az lehet a baj, hogy kereslet és kínálat még nem talált egymásra. Valószínűleg válogatsz. Nincs az a ronda ember a földön, aki ne találna valamilyen párt. Kérdés, te elfogadod-e.

2020. ápr. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
Tudod két tipusú ember van. Az egyik aki nem tud tovább lépni mert nem akar, a másik aki tőled nehezebb helyzetét is a javára fordította. Ezt az időszakot fordíthatnád önképzésre is, de neked már dühkezelési problémáid is vannak. Amúgy kijárási korlátozás van ami azt jelenti hogy boltba mehetsz fontos ügyeket intézhetsz, egészségügyi sétát is lehet, sportolni is lehet. Sőt most csak bizonyos időszakba csak a fiatalok mehetnek boltba 65 év alatt, szóval ebbe se látsz lehetőséget. Neked elsősorban most magadon kéne dolgoznod mert előbb utóbb az önértékelési és a dühkitürési problémáiddal el fogod üldözni magad mellől az érdeklődőket is. Nem tudom te milyen típus vagy de csak említek egy híres embert Sandra Bullock. Néz utána hogy milyen élete volt és mennyi idő míg rátalált a szerelem, de addig ő tett azért hogy boldog legyen sőt örökbefogadott két gyereket egyedülállóként mert nem sikerült neki sehogy sem a saját gyerek. El tudod képzelni hogy mit élhetett át úgy hogy a párkapcsolatai is neccesek voltak és ennek ellenére továbblépett. És képzeld a szerelem is rátalált az egyik gyerekének a születésnapján a szerelem is 51 évesen pedig gyönyörű nő. Az élet lényege hogy először egyedül kell megtanulnod élvezni hogy aztán egészséges kapcsolatban oszthasd meg a másikkal az életed.
2020. ápr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
51-es példájáról eszembe jutott a gyilkos elmék sorozat egyik pasi nyomozója. Őt gyerekkorába molesztálta az apja, de ezeket az élményeit a javára fordította csak volt egy rész ahol volt egy ellentetje is. Tudom hogy csak egy film de a lényeg hogy a te saját kezedben van a saját sorsod és kérdés, hogy mit kezdesz vele. Írtam hogy nem láttad meg a lehetőségeket a korlátozásba, önképzés, egykorúak a boltba, egészségügyi séta, önkénteskedés, vagy csak tovább alvás és stb. Tovább kéne lépned és megfogadnod 51-es tanácsát mert a dühkitörési problémád ha most nem kezded el kontrolálni pl. Sporttal és nem szedsz magne-b6-ot mert attól is érezheted magad így hogy hiányod van akkor előbb utóbb hülyeséget fogsz csinálni.
2020. ápr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
6-os, hogy te mekkora világbarma vagy, az 1-es simán lehet férfi, ennyiből nem lehet tudni, van egy csomó férfi is aki el van szállva, és alázza azokat akik épp lent vannak az életben, ugyanannyi ilyen alázós férfi van mint nő!
2020. ápr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%
sport, futás, energia levezetése. Ha mindig a négy fal közt ülsz persze hogy becsavarodsz.
2020. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!