Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölöm! Gyűlölöm az életet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm! Gyűlölöm az életet. Nekem miért nem lehetett normális életem soha?

Figyelt kérdés

Aki nem előnyös külsejű, nem jóképű, helyes, jó pofa, miért nem lehet senkije az ilyen embernek? Miért kell egyedül megrohadnia?

Eddig se voltam nagy kijárkálós, de mióta itt van a koronavírus, bennem van minden fájdalom, hogy nem mehetek emberek közé, teljesen be vagyok gőzölve és folyton idegbeteg vagyok. Felhúzom magam és ajtót rugdosom, vagy az üveget ütlegelem.

Annyira fáj, hogy akárhányszor próbálkoztam, amikor még normálisabb voltam, hogy nem kaptam esélyt, mert mindig le voltam rondázva, meg hogy nem vagyok senki esete.

Annyira fáj, hogy nem szeretett igazán senki még, és megint bennem van az exeim emléke, hogy volt valakim, de ők is itt hagytak, és felőröl ez az egész. Már nem tudom mit csináljak :'(



2020. márc. 26. 13:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
59%
Van itt hölgy válaszoló is, aki állítólag átérzi ezt a problémát. Az ilyen nők és férfiak miért nem találnak egymásra? Ja, hogy mert még nektek se kell egy csúnya nyavalygó ember? Értem. El kéne gondolkodni, hogy miért vagytok magányosak (nem a külső miatt).
2020. márc. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
24%
#41, nem kellene ennyire eccerűnek' lenni. Első nekifutásra persze logikus, hogy szép a széppel, csúnya a csúnyával, slussz. De abból, hogy valaki csúnya, nem következik automatikusan, hogy tud vonzódni egy másik csúnyához, még ha így is lenne "igazságos". Ja, vagy aki rusnya, az ne akarjon vonzalmat a kapcsolatába, az csak a szép teremtéseknek jár, ők meg legyenek együtt valakivel anélkül. Köszi! 😘 Hogy azt már ne is említsük, hogy lehet, a sz.. külsőn kívül semmi más nem stimmel; sem a kor, sem a lakhely, sem a személyiség, sem az életmód, sem...
2020. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
42%

#40: Én még azt is meg merem kockáztatni, hogy nem kéne hozzá, hogy csúnyává változzanak. Elég lenne, ha a nemek felcserélődnek, és az itteni nagyon okos, nagyképű nők hirtelen pasiként ébrednének fel. Na akkor megnézném, hogy mennyire lennének kapósak.


#41: Amikor nem voltunk önsajnáltatóak se kellettünk senkinek. De nem így születtünk, egyszer mi is "normálisak" voltunk. Az önsajnáltatás és frusztráció nem az oka a sikertelenségünknek, hanem az eredménye.

2020. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim válasza:
70%

ma 12:30

Tehát kikéred magadnak, hogy csúnyával kelljen összejönnöd, de ha egy szép nem jön össze veled az rohadjon meg. Értem a logikátokat.

2020. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
74%

43-as! Nem biztos, hogy csak az önsajnáltatás az egyetlen negatív tulajdonságotok. Biztos, hogy a sikertelenségek rásegítenek az ember önbecsülésének leépülésébe, de ilyen kudarcok kivétel nélkül mindenkit érnek. Naív feltételezés, hogy aki erről veletek ellentétes véleményt alkot, az csak sikeres lehetett világ életében.

Nem mindegy az ember személyisége, hogy hogyan kezel bizonyos problémákat. Pl itt ez a vírus dolog is. Mindenkit érint, nyilván anyagiak tekintetében nem mindenkit egyformán, de a hasonló anyagi szinten lévő emberekből is más-más reakciót vált ki. Lesz aki becsavarodik és öldökölni kezd, pedig nem ez lenne az egyetlen lehetősége. Más ember ugyanazzal az élethelyzettel mégis megpróbál ember maradni.

Biztos nem érted a különbséget és kár magyaráznom, mert csak a magatokét fújjátok.

2020. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
26%

#45: Na ez a vírus téma pont jó. Rengeteg ismerősömet rúgták ki, munkát találni sincs lehetőségük, mert hova menne, így hogy minden bezár, és kijárási korlátozás is lesz holnaptól? Legyen ő párkeresésben a szerencsétlen.

Van akit meg nem rúgtak ki, átvészel néhány hetet szabin aztán megy tovább minden ugyanúgy. Legyen ő párkeresésben a szerencsés.


De a te logikád szerint mindkettőnek ugyanolyan pozitívan kellene hozzáállni a dologhoz, mosolyogva kiheverve és próbálkozni tovább. Most komolyan el tudod ítélni azt, aki rosszul reagál arra, ha rossz dolgok történnek vele? Én elítélés helyett inkább megértem, mert érthető.


Egyébként természetesen vannak rossz tulajdonságaim. Elmondom őket akkor. Csendes és visszahúzódó vagyok. Hűha, hatalmas bűnök ezek. Amikor ugyanolyan csendes és visszahúzódó lányokkal jártam mint én, akkor is a kikosarazást meg a barátzónát kaptam, de persze előtte elmondták, hogy imádni való vagyok és biztos találok majd valakit aki szeret... Hát mit ne mondjak, jó vicc, mert rohadtul nem így történt.


Az én nézőpontomból itt inkább ott a hiba, hogy a nők hazudnak arról, hogy nekik mi kell. Nekik nem kell az, hogy valaki kedves, udvarias, figyelmes legyen velük. Nekik az kell hogy egy bunkó vadállat jól elkapja és megdugja őket. És mivel ő annyira "férfias", és annyira "szexisten", bármit elnéznek neki, az se baj, ha lelki terrorban tartja, az se baj, ha játszadozik vele, az se baj, ha csalja. Mert "ő igazi férfi".

2020. márc. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
38%
Na igen, ez a másik. Nincs manapság nagyobb "bűn", rosszabb, mint csendes, visszahúzódó, introvertált személyiségnek lenni. Lehetsz akármekkora gerinctelen, link alak, ha "jó arc" vagy, szórakoztató, érdekes és vicces, akkor nem számít. Ha a külsőd is sz.., és a személyiséged is ilyen "borzasztó", akkor viszont eláshatod magad, hiába vagy egyébként egy normális, korrekt ember. Az uncsiiiii.
2020. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos a szex es a parkapcsolat csak a vonzo emberek kivaltsaga.
2020. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:
Látom, jól szórakoznak egyesek a kérdésem alatt. Az a baj, ami nekem nehezen megy, és másnak könnyen; tényleg soha nem fogja megérteni az élethelyzetemet. Hogy min mentem keresztül és mit kellett átélnem.
2020. márc. 27. 15:03
 50/66 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező amin atmentel a z a múlt..de az h a jövő milyen lesz az rajtad mulik
2020. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!