Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira rossz választá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira rossz választás lennék egy pasi számára?

Figyelt kérdés

31 vagyok, csinosnak mondott. Nem vagyok sem túl kövér, sem túl vékony, sportolok és nőiesen öltözködöm.

Hirtelen haragú vagyok ugyan, de ezt általában csendben, magamban rendezem le, csak ha tovább provokálnak, akkor robbanok.

Egyébként pedig kedves, hűséges típus vagyok, és akiket szeretek, azokért tűzbe mennék. A saját ismert társaságomban nagyon jól elvagyok, idegenek között viszont visszahűzódó és csendes vagyok. Bár úgy tűnik, hogy nagyszájú és határozott típus vagyok, valójában ez csak egy szerep, amit kénytelen vagyok magamra ölteni, hogy érvényesüljek. Sokat rágódom és vívódom magamban, de már csak azokat teszem szóvá, amik hosszú ideje zavarnak.


A látóköröm igen széles, érdekelnek a játékok, a mesterséges intelligencia és fejlesztése, az autók, a csillagászat és a pszichológia.


Én sosem korlátoztam egy páromat sem, sosem mondtam, hogy inkább velem legyen, mint a haverjaival és ne járjon el soha sehova, a kompromisszum híve vagyok. Féltékeny is egészséges mértékben vagyok, nem válok sárga szemű szörnnyé, míg okot nem ad rá a másik.


Ahogy végignézek a legtöbb ismerősöm kapcsolatán vagy a körülöttem élő nőkön azt látom, hogy én hozzájuk képest jóval harmonikusabb kapcsolatot tudnék adni a szeretett férfinak, mint mások.


Mégis megkapom,hogy nem vagyok az esetük, nem én kellek nekik, szóval a hiba mégis bennem lehet.


2020. ápr. 1. 09:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
91%

Nem kizárt, hogy benned van a hiba, persze. De ahogy a folyamatosan másokra/a világra mutogatást, úgy a mindig magunkban keressük az okot hozzáállást sem tartom helyesnek.

Lehet, hogy nem vagy tökéletes (ki az?), de a leírás alapján rendben vagy, egyben vagy, tényleg egy csomó, hozzád képest bőven problémás nő él kapcsolatban, házasságban. Az már más kérdés, hogy ezek minősége milyen, a párjaik milyenek. Én nagyon valószínűnek tartom, hogy ha neked kellene benne/velük élned, nem lennél boldog...

Könnyen lehet, hogy egyszerűen csak annyiról szól ez az egész, hogy olyat keresel (nagyon helyesen!), akivel TÉNYLEG összeilletek és működhet, ezt pedig piszok nehéz megtalálni, szerencse is kell hozzá. A többiek pedig beérik kevesebbel, mármint olyan értelemben, hogy nem zavarja őket, ha nem az igazi a szex, ha nem annyira passzol a gondolkodásmódjuk, értékrendjük stb-stb. Aztán ebből lesznek a kicsit vagy nagyon pocsék kapcsolatok, a konfliktushegyek meg minden.

2020. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
53%
Az álatalad leírtakat összegezve arra tippelek, hogy átlagos/jellegtelen külső, negatív kisugárzással, és lehet unalmassá válhatsz, hogy mindenben hypolod magad , te mindenben tökéletes vagy?
2020. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem jól szűröd a lehetséges partnereket, vagy túl sokáig “bratyizol” a pasikkal és emiatt kerülsz a friendzone-ba? A kisugárzás is fontos, hiába stimmel a külső/belső ha olyan semmilyen az illető. A másik lehetséges hiba, ha az ismerkedős fázisban az intellektuális oldaladdal próbálod lenyűgözni a randipartneredet, hidd el ezzel tényleg csak barátkozni lehet de nem pasizni. A hűvös, okos nők csak kevés férfinak jönnek be. Látszik, hogy nem egy hétköznapi buta nő vagy, ne akard mindig bizonyítani. Picit kezeld lazábban a dolgokat, engedd el jobban a nőies oldaladat, legyél pajkosabb mert nekem az jön le mintha állásinterjúkként élnéd meg a randikat. A másik megérzésem az, hogy a maximalista erős oldalad riaszthatja el a kiszemelteket. Egyébként mennyire vagy mosolygós? Mert többet számít, mint sokan azt gondolnák! :))
2020. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Ide pszichológus kell. Nincs összhangban önmagával, azaz a külső nem azonos a belsővel. Ennyi. De ha ez neki jó, akkor semmi gond.
2020. ápr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
38%
Keress fel egy pszichiátert :) Azért ilyenkor reménykedem, hogy soha nem futok bele egy ilyen idegsokkos nőbe... 😂
2020. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
#26: áruld már el, hogy miből gondolsz te engem idegsokkosnak? :) bármit is jelentsen ez a kifejezés.
2020. ápr. 1. 13:35
 27/42 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, te nem arra vagy kíváncsi, hogy mi lehet a gond, hanem a saját véleményed akarod visszakapni írásban.



Bárki, bármit mond, azt rögtön lecsapod, mert te nem olyan vagy, te okosabb vagy, te jól látsz mindent magadról.

2020. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, irtam privit, én vagyok a mérnök hódolód :D Adj 1 esélyt, lehet én leszek a férjed! :D
2020. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
#23 messze nem vagyok tokeletes, sot... Reven masoknak tobb minden jutott, szerintem joggal gondolom, hogy joval az atlag alatt vagyok, jo messze a tokeletestol.
2020. ápr. 1. 14:55
 30/42 A kérdező kommentje:

#28 ferfial velemenye erdekel... Attol, hogy en profil es pszichologia szempontjabol jol latom magam, meg kozel sem biztos, hogy tarsadalmi es ferfi mercevel merve is megfelelo lennek.


Lathatoan a pasik hamarabb osszejonnek egy bekepzeltebb csajjal, aki levegonek nezi oket, csunyabb arcszerkezettel rendelkeznek es igen kulonbozo erdeklodesi korrel, mint velem, akivel jol osszeillenenek.

Ergo valami velem nem stimmel, vagy az altalam kialakitott tokeletes no keppel.

2020. ápr. 1. 14:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!