Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira rossz választá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira rossz választás lennék egy pasi számára?

Figyelt kérdés

31 vagyok, csinosnak mondott. Nem vagyok sem túl kövér, sem túl vékony, sportolok és nőiesen öltözködöm.

Hirtelen haragú vagyok ugyan, de ezt általában csendben, magamban rendezem le, csak ha tovább provokálnak, akkor robbanok.

Egyébként pedig kedves, hűséges típus vagyok, és akiket szeretek, azokért tűzbe mennék. A saját ismert társaságomban nagyon jól elvagyok, idegenek között viszont visszahűzódó és csendes vagyok. Bár úgy tűnik, hogy nagyszájú és határozott típus vagyok, valójában ez csak egy szerep, amit kénytelen vagyok magamra ölteni, hogy érvényesüljek. Sokat rágódom és vívódom magamban, de már csak azokat teszem szóvá, amik hosszú ideje zavarnak.


A látóköröm igen széles, érdekelnek a játékok, a mesterséges intelligencia és fejlesztése, az autók, a csillagászat és a pszichológia.


Én sosem korlátoztam egy páromat sem, sosem mondtam, hogy inkább velem legyen, mint a haverjaival és ne járjon el soha sehova, a kompromisszum híve vagyok. Féltékeny is egészséges mértékben vagyok, nem válok sárga szemű szörnnyé, míg okot nem ad rá a másik.


Ahogy végignézek a legtöbb ismerősöm kapcsolatán vagy a körülöttem élő nőkön azt látom, hogy én hozzájuk képest jóval harmonikusabb kapcsolatot tudnék adni a szeretett férfinak, mint mások.


Mégis megkapom,hogy nem vagyok az esetük, nem én kellek nekik, szóval a hiba mégis bennem lehet.


2020. ápr. 1. 09:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Az, hogy a pasik egy csúnyább nővel jönnek e össze, mint te nem egzaktul eldönthető. Se téged nem láttunk, se a másik nőt.


Ahogy te sem tudhatod, hogy nekem mi tetszik. Lehet, hogy akit te magadnál csúnyábbnak találsz, az nekem az álom nő, lehet, hogy igazat adnék neked.



De ezek túl szubjektív dolgok ahhoz, hogy bármit építeni lehessen rá. Akár azt, hogy a férfiaknak mi kell.

2020. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne rágódj ezen annyit! Az a baj az intelligens emberekkel, hogy túlagyalunk mindent. Közben meg nem adsz esélyt annak, aki érdeklődő irányodban, pl: én :D
2020. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, amúgy nem csodálom, hogy egyedül vagy. Pszichológus segithet. Vagy tarts pár macskát :D
2020. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
79%

Az elején azt gondoltam a leírásod olvasva, hogy semmi gond nincs veled, teljesen rendben van, amit magadról írsz.


Most azt gondolom, hogy amennyiben az életben is így kommunikálsz, így állsz a dolgokhoz, akkor én is mosolyogva mondanám, hogy "sajnálom, nem vagy az esetem", és nagyon nem arra gondolnék közben, hogy a kinézeteddel van a gond.

2020. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Legyél kedves, mosolygós, nyitott, és megoldódik minden, és ne agyalj túl mindent.
2020. ápr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nincs gáz a kérdezővel, de itt a válaszolók többsége konkrétan provokálni próbálja, és ő csak megvédi magát, reflektál. Nyugodjon le mindenki, nem kell őt feleségül vennetek, de szerintem egyébként sem egy ligában játszik a legtöbb kritizálóval! :))))
2020. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
A férfiak egy részét máris kizárod azzal, hogy a pasi szót használod.
2020. ápr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ő is 31. Már nem ragaszkodik az azonnali feleséghez, igazából csak egymás mellett volt a kérdésetek, gondoltam jelzem neked, bár tippem szerint itt nem szeretnél ismerkedni, és nem is olvastam el minden kérdését, de ha nem is ismerkedsz vele, elmondható magadról, hogy nem a hibát kéne keresned, hanem hogy miben vagy értékes.


És azért is linkelve ez a kérdés, mert a kérdését olvastam csak, de érdekesnek találtam, hogy egymás mellett volt a kérdésetek. Az ellentéte vagy szerintem.

2020. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Felveszel egy szerepet, azt játszod ("Bár úgy tűnik, hogy nagyszájú és határozott típus vagyok, valójában ez csak egy szerep, amit kénytelen vagyok magamra ölteni, hogy érvényesüljek.").

Előnyként próbálsz beállítani teljesen alap emberi tulajdonságokat ("Féltékeny is egészséges mértékben vagyok, nem válok sárga szemű szörnnyé, míg okot nem ad rá a másik.") Őszintén szólva alap, hogy nem vagy dühöngő, féltékeny vadállat, nem valami különleges tulajdonság.

Felületes információk alapján magadat a többi nő elé sorolod ("azt látom, hogy én hozzájuk képest jóval harmonikusabb kapcsolatot tudnék adni a szeretett férfinak, mint mások.")


Igen, a hiba benned lehet.

2020. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Igen, ijesztő, hogy szerepet játszol.ez a hirtelen harag is ijesztő. De főleg a szerepjátszás. Az egészséges lelkűek ezt megérzik. Egy lelkibeteg embert még kifoghatsz.
2020. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!