Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira rossz választá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira rossz választás lennék egy pasi számára?

Figyelt kérdés

31 vagyok, csinosnak mondott. Nem vagyok sem túl kövér, sem túl vékony, sportolok és nőiesen öltözködöm.

Hirtelen haragú vagyok ugyan, de ezt általában csendben, magamban rendezem le, csak ha tovább provokálnak, akkor robbanok.

Egyébként pedig kedves, hűséges típus vagyok, és akiket szeretek, azokért tűzbe mennék. A saját ismert társaságomban nagyon jól elvagyok, idegenek között viszont visszahűzódó és csendes vagyok. Bár úgy tűnik, hogy nagyszájú és határozott típus vagyok, valójában ez csak egy szerep, amit kénytelen vagyok magamra ölteni, hogy érvényesüljek. Sokat rágódom és vívódom magamban, de már csak azokat teszem szóvá, amik hosszú ideje zavarnak.


A látóköröm igen széles, érdekelnek a játékok, a mesterséges intelligencia és fejlesztése, az autók, a csillagászat és a pszichológia.


Én sosem korlátoztam egy páromat sem, sosem mondtam, hogy inkább velem legyen, mint a haverjaival és ne járjon el soha sehova, a kompromisszum híve vagyok. Féltékeny is egészséges mértékben vagyok, nem válok sárga szemű szörnnyé, míg okot nem ad rá a másik.


Ahogy végignézek a legtöbb ismerősöm kapcsolatán vagy a körülöttem élő nőkön azt látom, hogy én hozzájuk képest jóval harmonikusabb kapcsolatot tudnék adni a szeretett férfinak, mint mások.


Mégis megkapom,hogy nem vagyok az esetük, nem én kellek nekik, szóval a hiba mégis bennem lehet.


2020. ápr. 1. 09:58
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondok, hogy a felsorolt tulajdonságaid mind szépek és jók, de nem garantált így sem a párkapcsolat és házasság. Mondok példát. Én egynagydarab, debella nő vagyok, anyámmal élek 28 évesen. Természetem is katasztrófa: féltékeny vagyok. Nem engedem a pasimat inni, bulizni. Elvárom a dicséretet. Hisztizni is szoktam. Tisztában vagyok ezekkel, mégsem tudok változni sajnos. Már három férfi is eljegyzett, visszaadtam a gyűrűt, mert nem éreztem azt, amit kellett volna. Állítólag van valami kisugárzásom, ami "elvarázsolja" a férfiakat.....ezt nem direkt csinálom, nem játszom az eszem, mégis bomlanak utánam. Mégis egyedül vagyok. Mégsem vagyok boldog. Na ezt rakd össze. :)
2020. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján valóban intelligensnek tűnsz, pont ezért tudnod kellene, hogy ilyen formában feltett kérdésre sosem fogsz megfelelő választ kapni. Először is, az emberi jellem és karakter annyira összetett, hogy ha 30 oldalt írnál magadról, még akkor is csak néhány tulajdonságodat tudnánk megítélni, de azt lehetetlen lenne megválaszolni, hogy rossz választás lennél-e egy pasi számára.

Ezen kívül, mint ahogyan azt mások is írták, itt csak a saját magadról alkotott véleményeddel találkozunk, nem azzal, ahogyan mások látnak téged. Néhány felületes jellemzőből, amit magadról írtál, még nem fogunk megismerni. Szerintem (és ez csupán a saját szubjektív véleményem) sokkal többet mondanak olyan dolgok, hogy bizonyos, akár hétköznapi dolgokra hogyan reagálsz, hogy viselkedsz. Egy-egy cselekedetből sokkal több dolog szűrhető le, mint annyiból, hogy te ilyennek, vagy olyannak tartod magad.

(Pl. van egy ismerősöm, aki szintén nem tartja magát féltékeny típusnak, ezt egy találkozó alkalmával el is mondta. Amikor a barátja megkérdezte, hogy "akkor miért vizsgálod át minden nap a telefonomat?" azt válaszolta, hogy "ez nem féltékenység, ha nincs takargatnivalód, akkor úgysem zavar, ha belenézek a telefonodba".)

Összességében tehát sajnálom, de a kérdésedre ilyen módon nem tudsz megfelelő választ kapni.

2020. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!