Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Egy ilyen leszólítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy ilyen leszólítás működhet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az utcán egy férfi odamegy és ezt mondja:


"Szia! Kölcsönkérhetem a telefonod? Megígértem anyukámnak, hogy értesítem, ha szerelembe esek. ”


Vagy:

"Szia! Hiszel a Télapóban? Csak mert téged kértelek karácsonyra."


A kettő közül melyik lenne a szimpatikusabb? Szeretném majd kipróbálni valamelyiket, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Abban reménykedem, hogy ezzel nagyobb sikerem lesz a nőknél, mert már nagyon el vagyok keseredve... :(

38 F



2020. ápr. 5. 10:10
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
94%

#27

Dehogy tudnál, ne áltasd magad. Hány témát kaptatok? Tizenkettőt? Hamar kiderülne, hogy semmilyen önálló gondolatod nincsen, csak felmondod a betanult szöveget. Ez már az első randin kiderül, amikor a nő olyan témát hoz fel, ami kívül esik a kis tételsoron.


A barátomat (ő 22, én 21) az egyetemen ismertem meg. Épp az egyik épületből mentem át a másikba, amikor szembejött velem. Korábban még sose láttam. Aznap bosszúállós pólóban voltam, mire odajött hozzám, és annyit mondott: "I'm here to talk about the Avengers initiative."


Kreatív volt? Igen, mert gyorsan vágott az agya egy frappáns kezdéshez.

Személyes volt? Igen, mert ezt a mondatot kifejezetten nekem szánta, a mögöttem lévő lánynál hülyén vette volna ki magát.

Folytatható volt? Igen, mert utána rögtön elkezdtünk erről beszélni,

Jó benyomást tett? Igen, mert az első, amit megtudtam róla, hogy kreatív és jó a humora és egy közös érdeklődésünk már biztos van.

2020. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Kepzelem, milyen jo temakat kaphattatok, ezek utan a “frappans” csajozos dumak utan. Ne haragudj, de ez a PUA tanfolyam full penzkidobas volt szerintem, jobban megerte volna egy pszichologus, akihez direkt azzal mesz, hogy nem tudod, hogy ismerkedj nokkel, hidd el, mindenfele baromsaggal lehet pszichologushoz is menni, nem csak azert, mert depis vagy, valoszinuleg erre is tudott volna neked normalis megoldast talalni es az meg jobb is, mert a pszichologus nem a szadba ragja az altala megoldasnak velt dolgot, hanem teged vezet ra arra, ami neked jo. Penzben kb ugyanott lettel volna, de lehet most ott tartanal, hogy tudsz mit kezdeni egy novel valo szituacioban, ahelyett, hogy pont ott tartasz, mint a PUA tanfolyam elott, azaz sehol.
2020. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkinek kreativnak meg frappanasnak lenni ha amugy nem az. Csinald azt amit magadenak erzel. A puas embereknek ha be is jonnek ezek a szovegek (kétlem) akkor csak amiatt mert magabiztosan csinaljak. Neked ez menne ilyen körülmények között? En is inkabb neteb probalkoznek jo fotokkal rovid bemutatkozassal. Fotok kiválasztásában kérd egy nő ismerős segítségét. Ne legyen félmeztelen fotó és legyen egyértelmű ki vagy a képen. Nézz a kamerába és mosolyogj, igényes legyen a háttér ne pedig egy fürdőszobai tükör vagy egy rumlis nappali. Kezdetben olyan csajokra irj ra akik rendesen kitoltottek a bemutatkozo profiljukat es hivatkozz arra amit leirtak. Legjobb ha kerdezel is rola valamit akar hobbival kapcsolatban vagy a leirtak alapjan. Ne kerdezd meg hogy volna-e kedve ismerkedni... Es ne indits csak annyival hogy szia, de szep vagy
2020. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Kölcsönkérhetem a telefonod? Megígértem anyukámnak, hogy értesítem, ha szerelembe esek. ”

Erre válaszolná a csaj, hogy ott a tiéd, hívd fel arról anyukádat! Kb.ilyesmire lehetne számítani. Miért adná oda eniatt a nő s telefonját?

2020. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
#34 azt mondanám, hogy épp nincs nálam a telefon, és ezért kérném el az övét... Legalábbis itt a kiskönyvbe amit a táborban adtak ez van írva.
2020. ápr. 5. 12:31
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

#35

Te komolyan önként pénzt adsz ki ilyen ostobaságokért? Őszintén sajnállak.

2020. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
96%
Remélem troll vagy.
2020. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Még kiskönyvbe...elképesztő, hogy egyesek mire képesek arra, hogy más szerencsétlenekből pénzt tudjanak kihúzni. Még kiskönyv is van. :)

Na, jó, mondjuk a csaj beveszi ezt a szöveget, bár ez esélytelen, de tegyük fel. Odaadja a telefonját és utána mi a következő lépés?

2020. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, "csak lenne már valaki", ez kegyetlen szánalmas, és akármennyi szöveget betanulhatsz, ez érződik rajtad.


A másik, szerinted kinek kell olyan pasi, aki pénzt ad azért, hogy olyan szövegeket tanítsanak neki, ami 20 évvel ezelőtt fenn volt a vicc.hu-n, és már akkor is ezen nevettünk?


Embernek kéne tanulnod, nem felszedő művészkének.

2020. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

""megiszunk egy kávét" De ez olyan snassz, nem? Semmi kreatív nincs benne."


És a bemagolt, béna szöveged szerinted kreatív? A kávéra hívás legalább nem tesz retardált hülyegyerekké a kiszemelt nő előtt. Persze nem biztos, hogy bejön, de a te szövegeid garantáltan senkinek sem.

2020. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!