Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Egy ilyen leszólítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy ilyen leszólítás működhet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az utcán egy férfi odamegy és ezt mondja:


"Szia! Kölcsönkérhetem a telefonod? Megígértem anyukámnak, hogy értesítem, ha szerelembe esek. ”


Vagy:

"Szia! Hiszel a Télapóban? Csak mert téged kértelek karácsonyra."


A kettő közül melyik lenne a szimpatikusabb? Szeretném majd kipróbálni valamelyiket, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Abban reménykedem, hogy ezzel nagyobb sikerem lesz a nőknél, mert már nagyon el vagyok keseredve... :(

38 F



2020. ápr. 5. 10:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

"Az ilyen megszólalásokkal azt mutatod a lánynak, hogy abszolút kétségbe vagy esve és neked már mindegy, hogy ki az illető, csak legyen nő, ez pedig minden nőt automatikusan eltaszít az esélytelenség határára."

100%ig egyetértek, jobban én sem mondhattam volna.

2020. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
57%
Ja, és bármennyire is szeretjük az amerikai kultúra előnyös vonásait, a magyarul beszélő embereknek a Télapó még mindig december 6-án jön, nem karácsonykor.
2020. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
A sablonokban sincs kreativitas. Es akkor mar inkabb legyen snassz, mint kinos. Kb 80%-ban ugyis a kulsod, hangod, kisugarzasod fog donteni, nem az, hogy mint mondasz. Legalabbis snassz szoveg eseten. Mert egy ilyen telapos, anyukamat felhivos baromsag utan felolem nezhet ki barhogy a masik, elmenekulnek xD
2020. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
és ha a külsejével minden rendben lenne, de a szövege "hát izé... őőő, ja.. meg ilyenek, ilyesmik." lenne?
2020. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor vegyük így. Elmondod a betanult csajozós szöveget és tök véletlenül igent mond a csaj.

Onnantól van megírt szöveged? Mi lesz veled, ha beszélgetni kell?

2020. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

#24

Mi lenne? Mennék tovább a dolgomra.

2020. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
#25 kaptunk témákat, miről beszélgessünk egy lánnyal, szóval tudnék vele beszélgetni.
2020. ápr. 5. 11:26
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég szar lehet 38 évesen egy szerencsétlen 18 éves szintjén lenni. Ember, elárulok valamit: nem a szöveged miatt nincs nőd.
2020. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

27. Ha ugyanilyen jól kidolgozottak a témák, mint ezek az ovis leszólítások, akkor ne haragudj, de senki nem fog veled beszélgetni.

Mi lenne, ha pl lennének saját ötleteid? Tudom, hogy rémisztő, és még senki nem próbálta, de több esélyed lenne találni valakit.

2020. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Azért hozzád már nők illenének nem kislányok mivel 38 vagy. A nők pedig férfit keresnek, akarnak. Szerinted ez a dedós szöveg mennyire férfias? Mert az jó, ha egy férfi vicces tud lenni de ez szánalom. 1000x hallott már ehhez hasonlót minden nő. Szerinted vicces vagy kreatív?

Ha igen, na akkor ezért nincs nőd. Mert olyan szinten vagy mint ez a duma. Egy hintaszék vagy egy döglött hal IQ javal rendelkező hölgyet keress, az majd értékeli ezeket. Vagy.... próbáld másképp, tippek voltak előbbiekben jócskán.

2020. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!