Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Egy ilyen leszólítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy ilyen leszólítás működhet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az utcán egy férfi odamegy és ezt mondja:


"Szia! Kölcsönkérhetem a telefonod? Megígértem anyukámnak, hogy értesítem, ha szerelembe esek. ”


Vagy:

"Szia! Hiszel a Télapóban? Csak mert téged kértelek karácsonyra."


A kettő közül melyik lenne a szimpatikusabb? Szeretném majd kipróbálni valamelyiket, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Abban reménykedem, hogy ezzel nagyobb sikerem lesz a nőknél, mert már nagyon el vagyok keseredve... :(

38 F



2020. ápr. 5. 10:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Egyik se...
2020. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Egyik sem jön be.
2020. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Amikor még csak a kiidézett szövegeknél tartottam, akkor azt hittem, hogy 16-17 leszel. Utána a végére értem, és látom, hogy több, mint hússzal több vagy a tippemnél, sokkoló volt így hajnalban.

Ha a feltételezett korosztály tartományban mozognál, akkor az értelmes és a nem túl értelmes, de legalább kapcsolati téren minimálisan tapasztalt tinilányok is nevetve elhajtanának a francba. De így? Felnőtt emberként, felnőtt nőket megcélozva a mondókáiddal? Ez még egy karikatúrába is rossz.


Egy részem kételkedik benne, hogy ez egyáltalán igazi kérdés. Egy lassan középkorba kúszó, felnőtt férfi nem tudom elképzelni, hogy leragadt annál az "utcai stalker" viselkedésnél, amivel a szerencsétlenebb 14-15 évesek próbálkoznak, ameddig nem jönnek rá, milyen gáz.

2020. ápr. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!