Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Egy ilyen leszólítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Egy ilyen leszólítás működhet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az utcán egy férfi odamegy és ezt mondja:


"Szia! Kölcsönkérhetem a telefonod? Megígértem anyukámnak, hogy értesítem, ha szerelembe esek. ”


Vagy:

"Szia! Hiszel a Télapóban? Csak mert téged kértelek karácsonyra."


A kettő közül melyik lenne a szimpatikusabb? Szeretném majd kipróbálni valamelyiket, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Abban reménykedem, hogy ezzel nagyobb sikerem lesz a nőknél, mert már nagyon el vagyok keseredve... :(

38 F



2020. ápr. 5. 10:10
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
#7 őszintén megmondom én már annak is örülnék, csak lenne már valaki... :(
2020. ápr. 5. 10:45
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gázak ezek a csajozós dumák, szánalnasak. Senkinek nem fog bejönni, maximum kinevetnek.
2020. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
8%
38 évesen ne az utcán próbálkozz, hanem társkeresőz! Célorientáltabbak ott az emberek, de vannak csajok szép számmal, akik csak az egó miatt regisztrálnak fel. Számlálják ma éppen hányan írtak rájuk. Szóval azt ne is vedd fel, aki annyira sem képes, hogy visszaköszönjön. Azok ribikék. 38 éves nők talán beértek gondolkodásban. Próba szerencse.
2020. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Az a szimpatikus, ha leszólítod, hogy mondjuk, innál vele egy kávét, vagy szeretnél vele ismerkedni, ha van kedve.

Az nem szimpatikus, hogy egy óvodás szövegével akarod felszedni. Csak magadat járatod le. Egy csajozós szöveget nem tudsz mondani, ami nem béna.

Ezt még ingyen mondtam, innen 5000/szó...

2020. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gazak! Talaljatok mar ki valamit magatoktol. Ennel meg az alap “megiszunk egyutt egy kavet?” is szazezerszer jobb.
2020. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyikre se állnék meg, így végig se tudnád mondani.

Tegyük fel, végig tudnád mondani, mert mondjuk sorban állok vagy éppen ülök valahol. Ha nem kezdek el hangosan nevetni a könnyeimet törölgetve, akkor beraknék egy fülest vagy elővenném a könyvemet és reménykednék, hogy megérted a több, mint egyértelmű jelzést és elmennél.

Felejtsd el az ilyen "csajozós szövegeket" mert mindegyik nevetséges. Az ilyen megszólalásokkal azt mutatod a lánynak, hogy abszolút kétségbe vagy esve és neked már mindegy, hogy ki az illető, csak legyen nő, ez pedig minden nőt automatikusan eltaszít az esélytelenség határára.

Ha valóban érdemlegesen szeretnél tenni valamit a célért, akkor ezt a megközelítést felejtsd el. Kezdj bele valamilyen olyan elfoglaltságba, amit egyrészt élvezel, másrészt kapcsolatot alakíthatsz ki emberekkel. Szinte az összes pár, akit ismerek valamilyen tanfolyamon, külön elfoglaltságon jött össze. Én például karate edzésen ismertem meg a páromat, más barátaim KRESZ tanfolyamon, nyelvtanfolyamon, zenekarban, stb. Ha ez neked valamiért nem fekszik, regisztrálj fel egy társkeresőre, ott legalább a többséggel (vannak kamu vagy ego növelő felhasználók, mint mindenhol) azonos a cél: párt találni. Nyilván nem beszélhetek minden lány és nő nevében, de én nem azért járok ki a nagyvilágba, hogy ilyen szövegekkel fárasszanak.

2020. ápr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
"megiszunk egy kávét" De ez olyan snassz, nem? Semmi kreatív nincs benne.
2020. ápr. 5. 11:01
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Egy "szia, ne haragudj, hogy csak így letámadlak, de nagyon szimpatikus vagy, esetleg meginnál velem egy kávét?" részemről sokkal pozitívabb visszajelzést kapna, mint ezek közül bármelyik. Nem kell túljátszani, nem kell túlgondolkodni, egyszerűen megmondod, mit akarsz és kész. Amiket a PUA-tanfolyamon kaptál, azok elég gagyik, és megjegyzem, az egész PUA úgy, ahogy van, egy pénzlehúzó ostobaság, egy kifejezetten gonosz szekta, ami a hozzád hasonlóan kétségbeesett srácokat használja ki.

Próbálkozz társaságban, társas hobbikon, sporteseményeken, koncerteken (mármint, amikor lehet :D ), ahol biztosan van legalább egy közös pont, amire hivatkozhatsz, amiből kiindulhatsz a folytatáshoz. Szerintem sokkal hatékonyabb, mint bármilyen tanult technika, amit akármilyen buta lehúzós tanfolyamon szerezhetsz.

2020. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
"megiszunk egy kávét?" De ez olyan snassz, nem? Semmi kreatív nincs benne.
2020. ápr. 5. 11:02
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
A te szövegeidben semmi kreativitás nincs, ne élj tévképzetekben. Előre betanult sablonok, amik mellőzik a valós szándékot és személyességet, és bárkinek elmondhatóak, mert túlságosan kétségbe vagy esve.
2020. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!