Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyok, nok tenyleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok, nok tenyleg az alapjan valasztanak part, hogy megnezik ki az a szemely aki a legjobban oda van ertuk, ki teszi meg ertuk a legtobbet?

Figyelt kérdés

Mind ezt azert mert tudjak, hogy egy ilyen ferfit konnyu zsarolni, befolyasolni es sakban tartani?

Elerni, hogy mindig a nonek legyen igaza..



2020. ápr. 7. 08:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem. Megkaphattam volna olyan pasit is aki mindent megvesz nekem, nála tudnék lakni, erre évek múltán is távkapcsolatban vagyok egy olyannal akinek én veszem a dolgait, én meg nem kapok tőle semmit. (Jó, ékszert már kaptam tőle 1x, meg pár szál virágot az évek alatt) :D
2020. ápr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Párnak meg valami kőbunkó "alfát" választanak, aki ott rúg beléjük ahol csak tud, de a nőket ez nem érdekli, mert olyan férfira vágynak akire fel tudnak nézni."


Meséld már el, te senkiházi lúzer, hogy ilyen férfira miért nézne fel egy minimálisan is értelmesebb emberi lény?

2020. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
#12 a hölgyeket kéne megkérdezni erről
2020. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Jézusom, nem unjátok már az általánosítást?

Valószínūleg léteznek ilyen lányok is, de attól mèg nem kell mindenkit egy lapra venni.

Az már a te szerencséden múlik, hogy miféle nōt fogsz ki az ismerkedéseid során.


Amúgy ezt a férfiak is tudják ugyanígy. Tehát a logikád alapján te is azt a nōt keresed, akit a legkönnyebben ki tudsz használni. Vagy mibōl gondoltad, hogy csak a nōi nem tagjai manipulatívak?

2020. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%

# 13


Válaszolj, ne a levegőbe beszélj. Miért lehetne felnézni egy bunkó parasztra? :)


Nő vagyok, és boldog kapcsolatban élek egy teljesen normális, értelmes férfival, aki 7 év alatt egyszer sem bántott.

Csak annyi a "bűne", hogy jól is néz ki, ezért ő kellett, és nem az "átlagos", vagy épp ocsmány, de persze "nagyon rendes" (a legtöbbnek köze nincs a rendeshez) csürhe.

2020. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
43%

#15

Azért lehet rá felnézni (csajok mondták) mert határozott, tudja mit akar, harsány, domináns stb.

2020. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
58%

Aki tudja mit akar és határozott, annak nincs szüksége arra, hogy harsány legyen.

Másrészt pedig a leírt dolgokat én is hozom, nem fogok ettől felnézni senkire. Másrészt pedig az, amit leírtál, nem a "tudja mit akar" kategória, hanem egy mocskos kőbunkó, frusztrált lelkisérült g.eci. Inkább döglenék meg egyedül, mint egy olyan mellett.

2020. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Utolsó : Te férfi gyűlölő vagy?
2020. ápr. 7. 15:50
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
#17 jelentettelek
2020. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
95%

Jelents, kit érdekel? :)


Kérdezőnek: Hogy lennék már férfigyűlölő?

Azt, hogy frusztrált, lelkisérült g.eci, azt erre a típusra írtam: "Párnak meg valami kőbunkó "alfát" választanak, aki ott rúg beléjük ahol csak tud"

Ugyanis, aki ott rúg a párjába, ahol tud, az az. Nem egy tiszteletre méltó férfi.

Az ilyen harsány, képzelt felsőbbrendűségüket fitogtató férfiakat tényleg utálom, meg a frusztrált kis örökszűz gyökereket is, akiknek gyűlölködéssel, meg sztereotip, megalázó h.ülyeségekkel teli elméleteik vannak a nőkről.

Emberekkel, vagy embertípusokkal van problémám, nem nemekkel.

A férfiak pedig mindig is érdekeltek, már tiniként is szívből tudtam szeretni fiúkat, és nem mellesleg sok éve párkapcsolatban vagyok. A normális személyiségű férfi az kincs a javából.

2020. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!