Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lanyok, nok tenyleg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok, nok tenyleg az alapjan valasztanak part, hogy megnezik ki az a szemely aki a legjobban oda van ertuk, ki teszi meg ertuk a legtobbet?

Figyelt kérdés

Mind ezt azert mert tudjak, hogy egy ilyen ferfit konnyu zsarolni, befolyasolni es sakban tartani?

Elerni, hogy mindig a nonek legyen igaza..



2020. ápr. 7. 08:10
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon sok olyan tapasztalatom volt nőkkel kapcsolatban, hogyha nem azt mondom amit a nő hallani akar akkor egy szemét vagyok.

Ez saját tapasztalat is meg a környezetemben is láttam rengeteg ilyet.


Ennek ellenére te azt mondod, hogy ne álltalánosítsak.

Az is álltalanosítás mikor valaki azt mondja, hogy a nők nem ilyenek.

Nagyon sok nő ilyen, de mindig lesz kivétel.

És általában mindig az a nő reagál és háborodik fel aki nem ilyen.


Csak azt nem értem, hogy nem tudja egy olyan nő észrevenni ezt aki nem ilyen?


Biztos vannak lány ismerőseid..


Nem látod vagy nem akarod látni...


Ez olyan mint, mindenki tudja, h a nők többsége előbb össze jönnek azzal akinek sok pénze van..

De kapásból nekem ugrik sok nő , ha ezt mondom.

Holott mindenki tudja, h ez így van.


Nem mindenki a többség!!!

2020. ápr. 8. 09:46
 22/23 anonim ***** válasza:
Hát igen, a páromban (többek között) az tetszik a legjobban, hogy odáig van értem és mindent megtesz, amit kérek. ☺️
2020. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
9
2020. dec. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!