Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek ki ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek ki ebből az egészből?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy kollégám akivel egy közös hobbi miatt kezdtünk el anno beszélgetni, barátkozni. Párszor találkoztam a barátaival is, mert ők is űzik ezt a hobbit.


Majd később párszor le is feküdtünk egymással, megbeszéltük, hogy nem mondjuk el senkinek, meg nem képzelünk bele többet a dologba. Én egyedül vagyok,nem is akarok kapcsolatot,viszont ő kapcsolatban van.


Amióta járványhelyzet van két műszakra lettünk osztva, nem egy műszakban vagyunk, így kb. 1 hónapja nem is találkoztunk, de írogatni szokott. Ebben az időszakban rájöttem, hogy jobb nem folytatni ezt az egészet, erre tegnap este átküldött egy beszélgetés részletet az egyik haverjával, aki rákérdezett tőle, hogy szexeltünk-e már, akar-e tőlem valamit, mert ha nem akkor ő rám írni, mert bejövök neki.


Azt mondta nem tud róla a haverja, hogy mi összejártunk, ha írna nekem, ne mondjam el neki, meg építsem le a haverját, mert ő még szeretne szexelni velem.


Mikor ezt láttam elment a kedvem az egész társaságtól, most, hogy megettem amit főztem, hogyan léphetek ki ebből az egészből, mielőtt jobban belekeveredem..


2020. ápr. 7. 09:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mostantol fogva legyel pasi. Ugy ertem, nem tortent semmi. Csinalj ugy, mintha egyszeruen ok almodtak volna az egeszet, neked ehhez semmi kozod nincsen.
2020. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"csak a szexről szólt az egész"


Márpedig ez a szexpartner szinonimája a dugópajti.

Most jöttél rá, hogy csak egy szexuális eszköz voltál, de állításod szerint a kollégádat is erre használtad. Nem számít már ki voltál ebben a "kacsolatban", a barátok egymással lojálisak, mert egymás között megkérdezték, hogy szabad-e a pálya, de te így jöttél rá, hogy ha tehetnék körbe adnának. Ennyit érsz a szemükben, de főleg a kollégád lehet egy ocsmány hányadék, akivel összejártál. Törölni, tiltani mindenhonnan és az ilyen ember arra sem érdemes, hogy magyarázatot kapjon. De készülj fel, mert mindennek el leszel mondva a hátad mögött, az ilyen típus mocskolódik.

Tanulság: 1.házi nyúlra nem lövünk, 2.tanuljuk megbecsülni magunkat, 3.nem leszünk senkinek a szeretője/szexparnere.

Van 2 nagyon jó mondás: "aki kur...vának áll, ne csodálkozzon, ha megb....szák" vagy "aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók".

2020. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyet értek utolsóval, nem értem mit csodálkozol. Gerinctelen módon megdugattad magad más pasijával, ráadásul még indokod sem volt rá, meg semmit nem is jelentett neked érzelmileg. Nem mintha az jobb lenne mikor valakit az érzelmei vezérelnek, de jobban megtudom érteni. De ez a magatartás, hogy nem is szereted nem is érdekel de azért alá fekszel másoknak ezáltal fájdalmat okozva, aztán meg magad állítod be áldozatnak. Mit vártál minek tekintsenek ? Pontosan úgy bánik veled a két férfi ahogy megérdemled. Remélem mindketten visszakapjátok majd az élettől.
2020. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő és a bántó hozzászólásokat is, a 9-es és 12-es leírta a lényeget, így is fogok tenni, tanultam belőle. Lehet mocskolódni fog a hátam mögött, de jobban fél ő attól, hogy lebukik otthon, de ha túlzásba viszi a mocskolódást, és megtudom, akkor meg fogja ütni a bokáját, borulni fog a bili, addig csendben tovább állok.
2020. ápr. 7. 12:22
 15/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem fog mocskolódni. Csak szeretnéd Te azt, hogy ennyire sokat foglalkozzanak veled. Még arra sem méltat, hogy felvállalja a barátja előtt, hogy köze volt hozzád. Eszében sem vagy, de a másiknak sem. Durva. Tényleg csak egy darabka rosszabb minőségű húsnak tekintenek
2020. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!