Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja, hogy edzek mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja, hogy edzek mert állítólag nem szereti a "nagy" feneket?! Mi baja?

Figyelt kérdés
Mindig is csinos voltam csak régen vékony voltam és alaktalan. Azóta nőiesedtem. Vékony derekam van szélesebb csípővel és kérek a fenekem. 50 kg vagyok. Nem szeretem a pici popsit. Mindennap edzek itthon, saját testsúllyal de ma megszólt a párom, hogy nem akarja ezt mert nagy lesz a popsim és ő azt nem szereti. Egyébként én soha nem bántom, ő 30 évesen sem sportos és nagyon pocakos már most mégsem külső alapján ítélem. Mit gondolsz erről? Ez valami rosszindulat lehet tőle vagy önbizalom hiány vagy tényleg a külsőm számít? De ha az akkor meg nem értem. Szerintem jó az alakom

2020. ápr. 7. 21:12
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Fél,hogy félrekefélsz,csak nem meri kimondani,ezért kell valami fedőduma.
2020. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Magyarázd el a tudatlanjának hogy az edzés az nem úgy van hogy csak csinálok néhány talajtornát meg pár felülést, fevőt és ripsz-ropsz izmos leszek.

Nem tom de még mindig tartja magát ez a kigyúrom magam 1 hónap alatt meg formás popsi 2 hét alatt - című butaság.

Évek kellenek nagy súlyok emelgetése, diéta egy férfinak is, hogy kigyúrt legyen(szerek nélkül) és rengeteg munka, szednvedés, izzadás!! Egy nő meg igy se, aligha lesz kigyúrt, max tónusos!

Ugribugrival meg főleg nem fogsz nagyobb popsit gyártani. A farizmokat kíméletlenül nagy súlyokkal lehetne csak növekedésre serkenteni!!

2022. jún. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!