Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja, hogy edzek mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja, hogy edzek mert állítólag nem szereti a "nagy" feneket?! Mi baja?

Figyelt kérdés
Mindig is csinos voltam csak régen vékony voltam és alaktalan. Azóta nőiesedtem. Vékony derekam van szélesebb csípővel és kérek a fenekem. 50 kg vagyok. Nem szeretem a pici popsit. Mindennap edzek itthon, saját testsúllyal de ma megszólt a párom, hogy nem akarja ezt mert nagy lesz a popsim és ő azt nem szereti. Egyébként én soha nem bántom, ő 30 évesen sem sportos és nagyon pocakos már most mégsem külső alapján ítélem. Mit gondolsz erről? Ez valami rosszindulat lehet tőle vagy önbizalom hiány vagy tényleg a külsőm számít? De ha az akkor meg nem értem. Szerintem jó az alakom

2020. ápr. 7. 21:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem vágsz vissza, hogy ő is miért nem edzi magát veled együtt. Nagy feneked meg nem lesz egy kis tornától, csak izmos esetleg, az meg jól néz ki. Nem vagy a tulajdona, hogy megszabja, hogy ezdhetsz vagy nem.
2020. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
3%
Nem inkább attól fél, hogy túl izmos sportember leszel? Olyat én még nem hallottam, hogy a kerek popsival lenne baja egy férfi szexuális fantáziájának...
2020. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%
"Ha jó alakod van miert edzel?" Kérdesektől falnak megyek :D ilyet csak az kérdez aki világ életében nem sportolt még.
2020. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Nem tudok túl izmos lenni. Nem súlyzós gépi edzéseket végzek csak a saját testem használom. Tehát ettől nem igazán kellene tartson.. A mozgás örömet okoz meg az is, hogy tetszik az alakom. Öröm, hogy már nem vagyok lapos. Egyébként 167 cm vagyok.
2020. ápr. 7. 23:33
 15/32 anonim ***** válasza:
Irigység...
2020. ápr. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy otthagyod őt egy jobb bikáért hamarosan.
2020. ápr. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A pasidnak az a baja, hogy míg te egyre jobban nézel ki és találtál egy jó hobbit, ő megrekedt ugyanazon a szinten és ezt ő is látja, ám ahelyett, hogy az önértékelését úgy növelné, hogy ő is tesz valamit magáért, egyszerűbb úgy növelnie, hogy a te önbizalmadat ássa alá és próbál megállítani abban, hogy fejlődj és továbbra is azt csináld, amit szeretnél.

Másrészt nem gondolnám, hogy 50 kilósan olyan ördögi nagy lenne a feneked, főleg, ha nincs alkatilag nagy feneked, márpedig az elmondásod alapján nincs, hanem az edzésnek köszönhetően kerekedett ki.

2020. ápr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Uuu 167hez az 50 is keves. Hany kilo voltal mikor osszejottetek?
2020. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Egyértelműen attól fél, hogy egy jobb pasiért otthagyod.
2020. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Amikor megismert vasággyal voltam kb 43-44 kg. Bevoltam szakadva, mint a rosszul tartott ló 😂
2020. ápr. 8. 11:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!