Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan ment el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan ment el a kedvem a szextől?

Figyelt kérdés
Randiztam egy sráccal odakerült a sor hogy szexelünk... Egyébként képeken egy helyes, kigyúrt pasit látni az adatlapján. Tudom senki nem tökéletes, első randin azt mondtam rá nem jön be de adtam neki egy esélyt. Aztán szexhez érkezett a dolog. Levette a pólóját és egy nagyon nagyon vékony pasit láttam magam előtt, aki nem olyan mint amilyennek mutatta magát, illetve mint ruhában volt. Azt éreztem hogy én a 60 kgommal nem merek vele szexelni. A dereka is szőrös volt. Aztán jött a ráadás. Amikor levette a boxerét egy nagyon vékony farokkal találtam magam szembe... és itt jött az a pont hogy mit keresek én itt... tudom tudom nem a kűlső a lényeg, megtettem a dolgot, mert hát igazából a tulajdonságai jobban tetszettek elnéztem, de egyébként utána sokat járt rajta az agyam. Végül szakítottam vele azon okból hogy a csávó még teljesen érzéketlen is annak ellenére hogy így is elfogadtam. Véleményeket várok, mert rosszul éreztem magam akkor, azt hittem velem van vmi gond. 24/L
2020. máj. 4. 02:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
A kérdésed nem túl életszerű. Az adatlapján pucéran láttad és ráretusálta volna a fejét valaki más testére? Olyan meg nincs, hogy valaki 10-20 kilóval vékonyabb lesz, mikor leveszi a pólóját.
2020. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom ki hogy van vele, de amikor már szexre kerül a sor, addigra már ismerem az illetőt annyira kívül belül, hogy ha mégis nem lenne túl vonzó a nemi szerve, az már eltörpül a sok minden más tulajdonság mellett.

Elhiszem hogy neked elment a kedved tőle, de valójában sem vonzódhattál hozzá. Aki vonzódik valakihez, az nem akad fenn ilyen dolgokon.

Vagy pedig annyira kispályás vagy, hogy ezt nagyon benézted. Kár volt elkapkodni.

Mondjuk nem értem mi bajod a vékony pénisszel, semmivel nem rosszabb szexben mint bármelyik másik.

2020. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem kívántad, de azért szex volt. Na te sem a legélesebb kés vagy a fiókban.
2020. máj. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
29%
Na pont ugyanezt érzik a pasik a randikon. Amikor meglátod a csajt smink és ruha nélkül, hát hatalmas csalódások.. akkor inkább ne rakjon ki magáról képet ha a fele sem fedi a valóságot.
2020. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen érthető, hogy elment a kedved, viszont nem értem, miért kényszerítetted magad, hogy lefeküdj vele, amikor nem vonzódtál hozzá? Tök felesleges volt..


Hasonló helyzetben voltam, harmadik randi, nála voltunk, smároltunk, már itt volt az első hiba mert olyan bénán smároló férfit én még életemben nem láttam. Aztán megmarkolva a lényeget éreztem, hogy itt bizony nem sok jóra számíthatok, szóval mondtma neki, hogy bocs,meggondoltam magam felvettem a pólóm és már kint is voltam az előszobában. Nem vagy köteles senkivel sem szexelni, ha nem akarsz, bárhol is tartotok éppen. Nekem bejött a srác, kimondottan helyes volt és jófej, de semmi kedvem nem volt végigszínészkedni az egész "szexet".

2020. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudtál vele lefeküdni, ha nem találtad vonzónak?
2020. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!