Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan sráccal akinek kikötése lenne, hogy vesz nektek egy okos órát ami jelzi a hívást, hogy bármikor el tudjon érni titeket?

Figyelt kérdés
Kikötése lenne.
2020. máj. 4. 18:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Amúgy én sem jönnék össze ilyen sráccal, első randin ezt benyögné kamilláznék. Kb. mintha játszaná az FBI ügynököt, csak ennek a rövidítése: Face Book Illusion :)


Amúgy én sem szeretem a karórát, az okos órát sem szeretem, és az óráról a KITT jutott eszembe, de az ilyen jellegű kontrol már az első randin, ahol még össze se jöttek őszintén beteges.


Ha már együtt vannak, és bizonyos helyzetbe, vannak már ilyen applikációk, ahol a helyzetét tudja követni, pl. ha olyan utcába kell mennie éjszaka ami nem biztonságos, de nyilván így nem is engedné egyedül bóklászni a párját a pasi. Szóval ez abszolút vagy bizalmatlanság, vagy valami rettegés, méghozzá múltbeli, vagy ilyen szakmájú, pl. testőr :D, szakmai ártalom. Nekem ez a tippem.

2020. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

A másik ami eszembe jutott hogy pszihopata, de amúgy secc perc alatt hatástalanítani lehet az ilyen kütyüket, pl. lemerül nem töltöm fel, vagy volt itt egy kérdés, ahol igen nevetséges fiktiv cuccot talált ki az illető, lényege a megcsalt fél, akinek bármit csinál az illető továbbküldi a képeket, ha nem ad neki pénzt, aztán a nyakába tenne egy webkamerát amivel követné, és ilyet kérdezne tiéd a választás, nemet mondasz vagy fizetsz. És írja ha jönnének a rendőrök eltűnne gyorsan, csak egy kissé melléfogott, mert a webkamerának is van ám GPS-e, szóval a számítógépe ID-jét gyorsan le tudják követni, és az a webkamera előbb utóbb le fog merülni, ugyanis nem emberi hővel működik. :'D


Én írtam, ha fiktív akkor én is fiktivezek, és a zsaroló kifogott egy ikerpárt, akiknek a másik szingli randijáról készített képet, amin csak a zsarolt hölgy jelezte, hogy csak nyugodtan küldje a férjének, aki válaszolt is, hogy az a másik. :)

2020. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Sőt egy webkamera USB-vel működik csak, ami olyan iszonyat drága, szóval akinek ilyene van annak nincs szüksége pénzre. :D
2020. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Durvan beteg az ember. Most menekulj tole!!! Bantalmazo kPcsolat lenne!!
2020. máj. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Több okból sem.

1. Nem egy dologtalan, munkakerülő liba vagyok, így akármikor nem tud elérni. Ez azért beb...na, ha meeting közepén kezdene el ez a vacak csipogni, csak azért, mert a "kedves párom" nem tudja elfogadni, hogy nem azonnal veszem fel a telefont. Dettó, ha moziban, színházban vagyok. Ilyen alkalmakra úgyis lehalkítanám, nem tudna elérni.

2. Ez számomra már beteges követés, a bizalom teljes hiánya... én úgy vagyok vele, hogy ameddig a másik okot nem adott, egészséges kapcsolatban bízunk egymásban, és nem értem, miért kell a nap 24 órájában elérni a másikat.

3. Az okosórák többsége elég bumszli, nekem meg visszafogottabb, elegánsabb stílusom van.

4. Az a típusú pasi, aki már az elején cuccokat vesz, gyakran azt hiszi, hogy ezzel megvásárolta a nőt, én meg nem akarok senkinek sem ilyen jelleggel "adósa" lenni.

2020. máj. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem jönnék össze senkivel, akinek "kikötése" van. Kérése lehet maximum, ha el tudja fogadni a nenleges választ. Beteg agyú, kontrollmániás idióta azonnal kuka.
2020. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!