Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan sráccal akinek kikötése lenne, hogy vesz nektek egy okos órát ami jelzi a hívást, hogy bármikor el tudjon érni titeket?

Figyelt kérdés
Kikötése lenne.
2020. máj. 4. 18:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Van okos órám, tehát nem kell. A munkahelyen eleve lehalkítom a telefont és csak akkor veszem fel ha fontosnak tartom. Ezt tudja minden családtagom, tehát nem keresnek csak ha fontos.


Szerintem nem attól függ a telefonfelvétel,hogy van-e ilyen órám, egyértelműen a szándékomtól.


Halálom az ha hallom a kolléganők telefonján a messengert. Aztán meg a panaszkodást,hogy mennyi munkájuk van...

Nem vagyok begyepesedett, de munkahelyen ne keressen a pasim ha nem egetverően fontos.

Olyan kikötése meg alapból ne legyen,hogy köteles vagyok felvenni.


És ehhez a követeléséhez egyébként még milyen agyalágyult féltékenykedős elvárása lenne?

2020. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Faxt.
2020. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%
Megvárnám hogy megvedd nekem aztán szakítanék.
2020. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

"Kikötése lenne."


Marha kíváncsi lennék arra a srácra, aki ilyen kikötéssel él, a csaj csak azért, hogy vele lehessen, igent mond.


Aranyból van a farka vagy mi?

2020. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
10%

"Megvárnám hogy megvedd nekem aztán szakítanék."



Mondhatni az elvek embere vagy...

2020. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak az ilyen "nem hallottam/nem volt nálam/lemerült/elveszett/néma volt/nem csörgött stb" kezdetű parasztvakítások elkerülése végett gondolt rá a kérdező. Ha van egy okosóra, ott nincs melléduma és felelősséghárítás, ott csak "nem vettem fel, mert nem akartam".
2020. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
8%

"Mondhatni az elvek embere vagy..."


Nem, csak egy tipikus nő.

2020. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit beteges elmére vall :D


Minden esetre nagyon meggondolnám..


Neked van ilyen kikötésed vagy neked szabtak meg ilyet?

2020. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Hiperszuper kütyük ide vagy oda, van magánéletem, egyetemre járok, nem tudok mindig elérhető lenni.

Ha van okos, elmés órám, akkor sem. Ha ezt nem tudná elfogadni, akkor lapát.

Az más, ha azért akar kedveskedni, hogy ilyen koronavírusos időben ne fogdossam egyfolytában a telefont, vagy kedvességből, de kikötni nekem biztos nem fog semmit senki, hogy "csak akkor járunk, ha hordod az okosórát és fogadod a hívásomat". :D

2020. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
89%

Itt nem arról van szó, hogy felveszi e majd a telefont vagy sem, hanem olvasni kellene a sorok között, hogy a fickó egy betegesen korlátozó típus aki minden lépésedről tudni akar majd. Korábban írtam egy kommentet itt, hogy menekülj, mert volt részem ilyen kapcsolatban. Pontosan így kezdődött, csak Ő sajnos nem vett Nekem okos órát ( viccelek ). Az eleje olyan volt, mint egy mesében, a figyelmes férfi, aki annyira szeret, hogy folyton keres... A nagy frász karikát, később, az életem minden pillanatáról be kellett számolni. Ha nem hitte el, hogy dolgozni mentem, odajött a munkahelyemre. Ha a családommal ebdeltem és nem vettem fel a telefont, miután visszahívtam ordított Velem, hogy mit képzelek,hogy nem vettem fel a telefont.

Úgyhogy jól gondold meg

2020. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!