Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan sráccal akinek kikötése lenne, hogy vesz nektek egy okos órát ami jelzi a hívást, hogy bármikor el tudjon érni titeket?

Figyelt kérdés
Kikötése lenne.
2020. máj. 4. 18:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
FBI ügynök? :) GPS nyomkövetőt is szereltet a nyakláncra? :D
2020. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el ha a hölgy helicopter pilóta, és akkor keresné mikor manövereznie kéne, szerinted felvenné kérdező? :D
2020. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elmebetegekkel nem kezdek.
2020. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Mire a barát ti vagytok? Mire a válasz néma nem, mert épp kikerültünk egy galambot landoláskor. :)
2020. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Majd 5 percenként hivogatná a pilóta hölgyet, a manöverezés után sikeres galamb kerüléskor a 37-ig hívás után megkérdezné a hölgy, hogy webkamerát twitch stram-mel ne szereljen be. :D
2020. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
* stream javítva
2020. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Ad hozzá egy Kitt-Knight Industries Two Thousand nevű autót is?
2020. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem egy normális kapcsolatban alap, hogy a másik a legtöbb helyzetben elér. Kivéve ha meetingen ülök vagy a nőzlgyógyász turkál bennem és társai. De akkor meg amint lehet, visszahívom vagy előre tudja is, hogy mi van épp vagy írok neki, hogy most nem tudom felvenni, írja le. Nálunk legalábbis úgy működik, hogy a legtöbb helyre együtt megyünk és ha nem, az esetek 90%-ában elérhetőek vagyunk online vagy telefonon azonnal.


A kikötéseket viszont nem szeretem. A korlátozást sem. Aki nem elégszik meg azzal, amit én alapnak tekintek egy kapcsolatban, az nem engem keres. Az órákat meg nem szeretem.

2020. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
LOL, nem.
2020. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem ez nem férne bele.

Biztos van sokféle, de gondolom nem olcsó egy ilyen óra (nekem nincs, nem ismerem az árakat), úgyhogy eleve nagyon kényelmetlenül érintene egy ilyen 'ajándék', másrészt teljesen életszerűtlen a bármikor elérhetőség.


33N

2020. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!